... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
wancohoff
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 15.4.2022
Auto: BMW X5 3.0D 160K
Kraj: Banskobystrický

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 15:47

Ahojte, hlasim sa po dlhsom case..kupil som novu riadiacu jednotku, uz mi snima aj v predu v lavo. cez ista d som nakalibroval vysky... a islo to asi 2 hodiny super. auto sa dalo dat tlacidlom hore, aj dole... rano sadnem do auta, a zas ta ista chyba, auto nekleslo ani ziadna zmena.... cez istu som vycital chybu : EHC accumulator pressure remains (accumulator filling requested)


podla googla to je myslene ako slaby tlak kompresora, ale ten ma tlak dobry, cca 14 bar.. inak cez ista d aj delphi viem na tvrdo prikazat napravam ist hore aj dole. a ako ich necham tak ostanu... cize vankuse aj kompresor je podla mna ok... a snimace tiez uz ukazuju aj mm aj volty-vsetky styry snimace....tak uz fakt neviem ako to vyriesit... nemate nejaky napad? dakujem
Naposledy upravil/-a wancohoff v Štvrtok, 8. Decembra 2022, 16:27, upravené celkom 1 krát.
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 16:11

Jednotku si kúpil úplne novú z bmw?

Raz som riešil toto iste a pomohlo nechať chvilu odpojenu bat a po znovu pripojení to už išlo ok.
 
wancohoff
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 15.4.2022
Auto: BMW X5 3.0D 160K
Kraj: Banskobystrický

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 16:24

nie novu z BMW, zle som sa vyjadrll, zohnal som funkcnu... a je vidno ze ide lebo uz vidi hodnoty snimacov. ta moja nie... a aj to islo, no dlho som sa netesil.... baterku som odpojenu nemal to je pravda... ale po namontovani som vymazal chyba, bol sa odviest, a normalne to islo... aj hore aj dole.. no a rano zas chyba...teraz aj ked ju vymazem tak sa zas zobrazi... este skusim nakalibrovat s metrom v ruke kazde koleso este raz

a teda skusim aj tu baterku odpojit
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 17:23

Ak to nepomôže, jednotku si potom kúpil tiež zlu. Treba new.
 
wancohoff
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 15.4.2022
Auto: BMW X5 3.0D 160K
Kraj: Banskobystrický

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 19:14

Ja si skor myslim ze auto ma problem s niecim inym este... kupoval som to cez autofra s rocnou garanciou a este stale som v 14 dnovej dibe na vratenie. No zlepsenie tam je, co vidno uz na snimacoch.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: E53 snimac vysky-konektor

Štvrtok, 8. Decembra 2022, 19:45

Mohol si ju kupit aj od elona muska ked su zle pouzite….kape tam ovladanie toho snimaca….Musel by si trafit ok dobry kus pri pouzitej…
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
wancohoff
Autor témy
Príspevky: 15
Registrovaný: 15.4.2022
Auto: BMW X5 3.0D 160K
Kraj: Banskobystrický

Re: E53 snimac vysky-konektor

Piatok, 9. Decembra 2022, 09:53

no zjavne som trafil dobry, ked ten snimac ide. idu vsetky... dnes rano som prisiel do prace a napichol auto. dal som navzdusnit kompresor. potom naplnit, (cez ISTA D) a teraz mi ukazuje riadjacku zelenu, akoze bez chyby,.. aj po vypnuti a zapnuti auta.. akurat ze na pristrojovke stale svieti chyba, a zhlasla aj zelena ioda pri tlacitkach ovladania podvozku pod volantom... pritom aj po znova nacitani chyb, sa to tvari uz bez chyby ... teraz je auto vypnute, vecer uvidim cestou s prace ci to na pristrojovke zmizne, alebo sa to spamata po prejdeni nejakej trasy.
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E53 snimac vysky-konektor

Piatok, 9. Decembra 2022, 16:34

Presne takto sa správa zlá. Priprav si prachy na novú rj
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: E53 snimac vysky-konektor

Piatok, 9. Decembra 2022, 18:28

Tie rj ked premazes vedia ist chvilu,alebo ked sa prebehne koncova poloha snimaca a vymaze sa autu podvozok funguje nejaky cas a potom znova dokola….ved uvidis….
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný