... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Marosko11299
Autor témy
Príspevky: 66
Registrovaný: 12.7.2016
Auto: Bmw E39 530d
Kraj: Košický

Veľký obc

Utorok, 29. Novembra 2022, 21:25

Nazdar chalani hľadal som to tu ale nenašiel som.. chcem sa spýtať ci už niekto riešil prerábku z malého obc na veľký obc čo všetko to obnáša diky moc za odpovede
BMW E34 524td Alpinweiss
BMW E39 530d Titansilber
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Veľký obc

Piatok, 2. Decembra 2022, 18:59

Marosko11299 napísal:
Nazdar chalani hľadal som to tu ale nenašiel som.. chcem sa spýtať ci už niekto riešil prerábku z malého obc na veľký obc čo všetko to obnáša diky moc za odpovede
AK mas na mysli prerabku budikov s tym malym palubnym pc (LOW) na budiky s velkym BC (HIGH), tak ano, da sa to riesit. Kedysi nato existovala prestavbova sada t.j. kabelaz a dala sa kupit z bmw, no uz niekolko rokov je tento diel bohuzial nedostupny (nevyraba sa uz) - cislo dielu (retrofit kit) je 65900308455. Obcas sa nejaka vyskytne na ebay, ake predava niekto kto kupil a nakoniec neprerabal.... ale to fakt zriedkavo...
Jedina moznost je si takuto kabelaz vyrobit svojpomocne, tj objednat vsetky konektory, dutinky, vodice apd.... Len neviem ci by sa toto niekomu chcelo riesit, aj ked poznam jedneho tuna klubaka, ktory to dokazal. No a k tomu vsetkemu potrebujes samozrejme budiky HIGH - nekodovane, ktore sa potom vo vozidle musia nakodovat po vykonani tej zastavby.
Ak by si nevedel, co s dlhymi zimnymi vecermi, tu je navod na montaz - na konci dokumentu je schema podla ktorej je mozne vyrobit dannu kabelaz:

https://xoutpost.com/attachments/x5-e53 ... trofit.pdf
 
Užívateľov profilový obrázok
Marosko11299
Autor témy
Príspevky: 66
Registrovaný: 12.7.2016
Auto: Bmw E39 530d
Kraj: Košický

Re: Veľký obc

Nedeľa, 4. Decembra 2022, 02:05

Super diky moc presne takú odpoved som chcel ✌🏼
BMW E34 524td Alpinweiss
BMW E39 530d Titansilber

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 4 neregistrovaní