... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Tricius
Autor témy
Príspevky: 28
Registrovaný: 11.9.2022
Auto: BMW E82 123d 2007
Kraj: Košický

oprava e82 predny naraznik + svetla

Nedeľa, 4. Decembra 2022, 00:07

ahojte,

ďalšia nehodka sa prihodila, bohužial, a rozbil som značnú časť predku svojej E82-ky, naraznik a ľavý xenón

rozpozeral som sa po nahradnych dieloch a mal by som zopar otazok, ohľadom mojich možností

ak som rozbil len jeden xenon, je ľahšie nájsť použivaný presne rovnaký druhý, alebo skôr dať druhý na predaj a kúpiť pár?

predny naraznik som pôvodne mal M-sport s výklopným ostrekom na svetlá, bolo by možné zohnať náhradný nárazník aj bez vtavaných ostrekov a nejako to prispôsobiť, alebo to musí byť nárazník, ktorý je stavaný na ostreky ?


dikes za pomoc
 
Užívateľov profilový obrázok
Pilifo
Príspevky: 941
Registrovaný: 19.8.2013
Auto: BMW E61 530d
Kraj: Zahraničie

Re: oprava e82 predny naraznik + svetla

Štvrtok, 22. Decembra 2022, 09:09

Na ebay alebo Amazone by nemal byť problém zohnať len 1 svetlo.

Ten nárazník je asi lepšie zohnať s ostrekom, keďže pre xenóny je ostrek vyžadovaný. V opačnom prípade by si mohol mať problém na STK.
 
Užívateľov profilový obrázok
Tricius
Autor témy
Príspevky: 28
Registrovaný: 11.9.2022
Auto: BMW E82 123d 2007
Kraj: Košický

Re: oprava e82 predny naraznik + svetla

Štvrtok, 11. Mája 2023, 22:07

Pilifo napísal:
Na ebay alebo Amazone by nemal byť problém zohnať len 1 svetlo.

Ten nárazník je asi lepšie zohnať s ostrekom, keďže pre xenóny je ostrek vyžadovaný. V opačnom prípade by si mohol mať problém na STK.

sorry, že tak neskoro, ale veľká vďaka za radu, nárazník s dierami na ostreky som zohnal, nie M-paket, ale aspoň vo farbe a za dobrú cenu
svetlo som kupil xenon, ale ukazalo sa že mam halogenove prekonvertovane vybojkou a LEDkou, takže zháňam ďalej, plus ten ostrek
...už to bude pol roka bez auta, tak hádam toto už bude cieľová rovinka

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní