... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
palodrob
Príspevky: 31
Registrovaný: 20.11.2014
Kraj: Žilinský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 24. Augusta 2022, 13:14

chalani, ak ste streseri, tak naco spekulovat. vsak sa da vsetko riesit aj osobne a tam sa pomylit asi neda, ked to bude robit niekto miesto vas :D
 
Užívateľov profilový obrázok
opusteny
Príspevky: 57
Registrovaný: 13.11.2014
Kraj: Košický

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 26. Augusta 2022, 07:32

čo sa dá, tak riešim z domu. aj nákupy, objednávky, platby a aj takéto veci ako poistku som tiež už z domu robil. zakaždým nájdeš aj číslo na infolinku. keď nemáš istotu, tak je najmenej si zavolať a opýtať sa. aspoň ja by som to radšej takto ako niekam chodiť a čakať v radoch.
 
Užívateľov profilový obrázok
tuti
Príspevky: 41
Registrovaný: 13.4.2017
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 31. Augusta 2022, 07:24

co mam spravenu poistku, tak je v nej zahrnuty aj mobilny vyjazd, cize ani na servis resp opravu nemusim cakat niekde v servise, kym sa dostanem na rad a kym by objednali nahradne diely a neviem co vsetko dalsie. takto zavolam, dohodneme sa a pridu na miesto, opravia a hotofka.
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 9. Septembra 2022, 12:06

toto je velka vyhoda, lebo v tych servisoch sa vies tiez pekne nacakat, kym sa dostanes na rad. takto si myslim, ze ked si volas ten vyjazd, tak je to aj take rychlejsie.
 
gajdoš
Príspevky: 117
Registrovaný: 17.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 19. Septembra 2022, 07:54

Humart to sa nejak aj za to platí navyse, ked chces, aby spravili k tebe vyjazd? To by som asi vela chcel, aby to bolo zdarma.
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 26. Septembra 2022, 10:07

zalezi aky servis si volas, ale vo vacsine pripadov teda platis. ja vsak nie, mam spravenu poistku cez hornet a tam je zahrnuty vyjazd zadarmo alebo teda v cene toho poistenia.
 
Mobile
Príspevky: 48
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 28. Septembra 2022, 06:22

len myslite na to, ze pri tom mobilnom vyjazde sa da sklo napriklad len opravit. ak je nutna vymena, tak s tym musite ist do servisu. to sa zas neda spravit len tak niekde na parkovisku pred obchodnym centrom. to je presna robota, co sa musi robit v cistom prostredi a potom sa to nejak este kalibruje ci co pri novsich autach.
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Štvrtok, 6. Októbra 2022, 09:36

tak to je jasné hádam, neviem si predstaviť, že by mi mali niekde na ulici meniť sklo. ja by som asi aj kvôli tej oprave radšej zaniesol auto do servisu, nech sa tam na to poriadne pozrú. ale to neznamená, že by som bol nejak proti tomuto mobilnému výjazdu. je to fajn cesta ako si získať zákazníkov a nie každý má čas behať do servisu.
 
Užívateľov profilový obrázok
kutto
Príspevky: 60
Registrovaný: 28.11.2014
Kraj: Košický

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 17. Októbra 2022, 12:13

Tak ono sa každé sklo ani nedá len tak vymeniť a opraviť. Stačí, keď je napríklad vyhrievané, tak do toho by som sa ani sám nejak nechcel púšťať.
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 25. Októbra 2022, 07:50

Fuha tak toto veru nie, to si neviem predstavit sa do tohto pustat. Ale tak taketo novsie auta, to uz maju zvacsa aj havarijnu, takze tam to je isto zahrnute. Ale ak sa najde nejaky odvazlivec, co si ju neda, tak aspon to celne a ostatne skla by som si dal poistit, vsak to nie je taka polozka.
 
Užívateľov profilový obrázok
jupex
Príspevky: 28
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: 535 XD
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 2. Novembra 2022, 08:52

To veru nie je, ono to vychadza rocne par eur, keby si to chces rozpocitat mesacne, tak to je ozaj taka suma, ze nedas si jednu kavu, nekupis jedny cigarety a stale ta vyjde lepsie poistka. Mozno divny priklad, ale tak chapeme sa, co som tym chcel povedat.
„V živote sú dôležitejšie veci ako zvyšovanie jeho rýchlosti.“
 
Užívateľov profilový obrázok
opusteny
Príspevky: 57
Registrovaný: 13.11.2014
Kraj: Košický

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 18. Novembra 2022, 10:19

toto je inak najlepšie prirovnanie, kedy si aspoň ja uvedomím, že niečo (teraz to poistenie) fakt nie je také drahé, keď si to prepočítam na takéto merné jednotky :D
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 25. Novembra 2022, 13:54

Však treba si to prispôsobiť tak, aby to bolo každému zjavné. Mojej by som to zase na iné tie jej srandičky na ktoré dokáže míňať prepočítaval. Ale chvalabohu v tomto prípade máme jasno obaja a na oboch autách sa spravila poistka aj pre takéto prípady.
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 29. Novembra 2022, 11:31

Hej no co som pozeral, tak sa da od nejakych ani nie 20 eur na rok.
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 115
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 5. Decembra 2022, 09:22

ja mam auto poistene, radsej ako potom znasat nasledky. jasne, ze ak sa nieco pritrafi, tak auto musi ist do servisu, ale tak aspon budem vediet, ze som spravil nieco pre to, aby som lepsie potom obisiel. myslim si, ze su to ozaj dobre investovane peniaze.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných