... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
bmwtt.sk
 
Pietro86
Príspevky: 2
Registrovaný: 21.11.2022
Auto: Bmw 530xd e61
Kraj: Trnavský

Re: E61 - Oprava anteny v prechode v piatych dverach

Streda, 23. Novembra 2022, 20:09

Pani vedel by mi niekto pomoct s dialkovym,kluc je skontrolovany a vysiela,kable su skontrolovane a premerane,s vnutra tlacitkom auto zamyka aj odomyka.Ked je auto zamknute a odomykam ho klucom manualne tak odomkne iba soferove dvere a neviem ci to tak ma bit.Diversity modul ma znamky oxidacie pricom predchadzajuci majitel do toho uz v minulosti asi vrtal bo tam chyba aj ta plastova krytka.Dakujem za odpoved
 
BMW ZV008CZ
Príspevky: 12
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: Bmw e60, e61
Kraj: Banskobystrický

Re: E61 - Oprava anteny v prechode v piatych dverach

Nedeľa, 19. Februára 2023, 22:05

Zdravym vas. Chlapi mam e61 tourning a samozrejme chyba kablov, tiez ma to pockalo, a rozhodol som sa to spravit sam kedze vsetci su ochotny mi to spravit a maju cas.
Takze kupil som si sadu kablov a stretol som sa pri oprave ze z kabelaze z na kasni su dva sede kabliky zo zltym pasikom presne dva take iste. A nakolko ten stary kus mam uz odcvaknuty prec, a dnuka skm to zacal spajat a natrafil som na tieto dva kabliky.. prosim vas neviete nahodou mi povedat ze co ovladaju alebo co su to tie dva tenke kabliky sede s dvoma zltymi pasikmy? Som rozmyslal ci osvetlenie spz, alebo obrisovky, alebo cuvacky keby zapojim opacne nic by sa nemuselo stat hej, ze vymenim lavu za pravu stranu, ale ak ovlada nieco co sa nemozu zamenit tak to bude v pici. A nikde som nezistil co presne aky kabel co napaja. To bolo kokot co toto vyrobil ze tam dal dva take iste kable 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ dakujem za odpoved
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E61 - Oprava anteny v prechode v piatych dverach

Nedeľa, 19. Februára 2023, 22:52

Vsetko najdes v WDS
 
kiski
Príspevky: 589
Registrovaný: 19.7.2010
Auto: E61 530d, E87 118d
Kraj: Trenčiansky

Re: E61 - Oprava anteny v prechode v piatych dverach

Pondelok, 20. Februára 2023, 15:26

BMW ZV008CZ: robil som to isté na svojej E61. Ide o to, že káblové zväzky do piatych dverí sa na E61 robia už len na faceliftový model. Preto sú na každej strane dva káble navyše, ktoré napájajú LED vo svetlách v kufrových dverách. Bohužiaľ, na jednej strane (pravej) to koliduje s vodičom, ktorý ide tuším do tlačítka na odomykanie kufrových dverí, alebo priamo do zámku, teraz si presne nespomínam. Ak nebudeš dorábať zadné faceliftové svetlá, tak ti to môže byť jedno - spoj ich ešte hore, a potom bude jedno, ktorý napojíš dole do zámku, resp. tlačítka. Ak dorábať budeš, tak si ich nejak označ, aby si ich medzi sebou nezamenil. Na ľavej strane je len jeden taký, tam nie je čo popliesť. Presnejšie si to pozri napr. tu (po registrácií): https://www.newtis.info/tisv2/a/en/
Retrofity svetiel, interiérov a zástavby CIC pre E60/61
 
BMW ZV008CZ
Príspevky: 12
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: Bmw e60, e61
Kraj: Banskobystrický

Re: E61 - Oprava anteny v prechode v piatych dverach

Nedeľa, 1. Októbra 2023, 09:13

Zdravím chlapci. tak nakoniec sa mi t podarilo všetko zapojiť tak ako bolo fabricky, všetko ide bez problémov zatial je tomu 7 mesiacov, ale hneď asi po týždni sa uvolnil jeden káblik spoj a to kostra tak to v jednom momente všetko prestalo svietiť tak som to znova musel si dať rozcvičku a zopakovať si to. Ale zvládol som to a zatiaľ ide všetko ako má.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní