... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

obchodna sekcia
 
Bmw2011
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 17.9.2022
Auto: BMW 320d e91
Kraj: Banskobystrický

BMW 320D 2011

Sobota, 17. Septembra 2022, 10:39

Ahojte.Son tu nový a potrebujem pomoc.

BMW E91 2011 135KW Touring 6.stúp.,manuál. 240 xxx km-servisná knižka.

Auto kupované na SK,prvý majiteľ bol v Nemecku,další majiteľ to doniesol na SK.Auto max zachovalé,v dobrom stave.Všetko ok…Po cca 2 mesiacoch auto hodilo do núdzového režimu kde DIA ukázala EGR ventil…Auto som požičal známemu kde sa mu počas jeho prítomnosti poruchami turbo.Turbo po výmene-repas.Počas poruchy z kapoty dymelo a taktiež aj z výfuku.Po výmene turba sa zistilo v servise v ktorom bolo že DPF je zanesene a tak ho prečistili -protokol o výmene mám.Taktiež tam bola poznámka-nedoporučujeme jazdiť.Po príchode si po svoje auto som typkovi dal po papuli že bez môjho vedomia dal auto do servisu ktoré nepoznám.Po stretnutí som chcel zájsť do servisu v ktorom bolo ale mali dovolenku.Tak si idem domov na svojom aute a po 5.stupeň zaradení auto má ťah a ide bez problémov a však po rýchlosti 110km a zaradenej rýchlosti 6.stupeň otáčkomer nepustí viac než 2200ot/min a rýchlosť 120km/h .Cítiť že sa motor trápi a viac nedosiahne.Výfuk je (koncovka) čierna úplne čo po kupovaní auto výfuk bol čistučký ako nový keď kúpite.Kde môže byt chyba?A čo môžem očakávať?Ďakujem za každé rady a názory…
 
PetoK
Príspevky: 9686
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: BMW 320D 2011

Sobota, 17. Septembra 2022, 11:02

DPF nefunkčné, KO.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných