... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
murdardalejdant
Autor témy
Príspevky: 25
Registrovaný: 19.11.2018
Auto: E90 330d ´11
Kraj: Bratislavský

E92 FULL DREAM?

Streda, 20. Júla 2022, 15:06

Nikdy som nic podobne sem nepisal, bmwciek som mal viac jak mám bývalých, a pravdepodobne aj este viac budem (uvidime coho \:D/ )
Niekto si bude mysliet ze to je trapne, koho to nezaujima a nestoji za peknú poviedku na nedelny obed tak nech to necita :-"

Mám 23. Vek ktorý ma zenie dopredu a ja neviem stale kam, sice studujem este vysku,no znacka BMW mi prirastla k srdcu este na strednej. Do tých aut je tu asi kazdý fanatik ktorý si rád cita rôzne debaty a príbehy áut rovnako ako moje, ktoré vám chcem predstaviť.

Tuto mašinku som si kúpil pred nedávnom, je to celkom takzvaný nezvyčajný druh obojživelníka, ak to mám tak nazvať. ide o E92 v bielej perleti ktorá si už prešla faceliftom, cize LCI model.
Auto ked som kupil, som netusil ze ma ale az tak prekvapí. A to nie len výbavou ale aj jazdnými vlastnosťami a skrytým "X". Zopar aut som si uz kupil, predal, porobil, porozbijal, pokazil ale aj opravil a stale ma to baví :D

Auto pôvodom z Nemecka, 2010 ročník, samozrejme to kupoval zverolekár s manželkou len na výjazdy do Tirolska cez leto a naspať :D ale nie podme trošku zabrdnúť do mäsa. Auto origo 325d, zadokolka, okrem zadnej roletky a Webasta to má absolútne všetko, a to vám teda naozaj neklamem, má to fakt ze kurna všetko :D :D. Nikdy som nebol tak ohureny vybavou ako pri tomto aute. krasny interier, farba, perfektné vlastnosti, dobrý ťah a to najlepšie na koniec.....prerábka na X - drive! Áno dami a pani, pocujete dobre, toto auto niekto v roku 2014 extremne zmasakroval podla vypisu poistnej udalosti, odhadovana skoda na 24 tisic, ale bolo to v rámci havarinky, takze to bolo celkom v suchu. Auto ako som kupil, to je jedno kde a s kym a kedy a preco, som zistil, ze podla VIN decoderu, aj technicaku, je auto 325d hnané iba jednou napravou, a to zadnou. pridem k mechanikovi, a zistim ze to auto má 2 kurvítka :) Ano dami a a pani, niekto to preskladal v tom roku na X-Drive! 2 diffy, iné poloosy, iný kardan, neviem co vsetko mozne sa tam muselo menit a koľko penazi to mohlo stát, ale poviem Vám, ja by som sa do toho nikdy nepustal. kebyže chcem 4x4 kupim si už nieco ine vsak vieme co :D . Skratka, proste to bol velky blazon ten co to robil a mal na to chut to vobec robit. ale podme dalej. Auto som dal dokopy, servis bol taky ako kazdy iny, co bolo treba sa spravilo. rozpisovat sa mi to nechce, skôr som sa zameral na decentný tuning toho auta. a to je ze som kupil pekné 19tky 225 dvojrozmery, a nalepil dozadu cierne lip, par veci som dal striekat aby to vyzeralo naozaj k svetu. Vsetko funguje co som prekvapeny, dokonca tam je nova STK robena normalne technikom ako brzdna skuska. Rozhodol som sa tento kúsok auta niekomu spravit a pustit dalej do sveta, takze ak by mal niekto zaujem kludne mi napiste, je to zaujimavy kusok ktory len tak nevidite :) pridam sem par fotiek ako auto vyzera :) Tolko k mojej poezii, mozno tu este spravim fajn debatu. Ak nie, chcem to tu mat raz aby som mohol nieco ukazovat svojim detom/ vnukom :) vsetkym ahoj
Prílohy
f3260e8a-6726-4c82-8480-60ae1c01672b.jpg
e00a445e-f63e-4dc3-b533-a4783ad0cdbc.jpg
d4ccda0f-724c-4b1b-b33c-ed1064b400df.jpg
b1ea9cd4-63a4-4df4-a8cd-a5a7d99110e0.jpg
722fff9d-f33c-41c2-8a95-f48a591d4d42.jpg
94e90d61-3f34-4e40-ade5-c50a5aca1755.jpg
81c30a68-7108-4d4c-bc53-19c780bedaac.jpg
81baea09-f70c-45df-a899-e8ea3322c233.jpg
80d13da6-2f6f-4a42-99ed-2c18897bf57b.jpg
9f5a6ea2-6297-4e7b-aba2-b605f54a95c6.jpg
Naposledy upravil/-a murdardalejdant v Štvrtok, 21. Júla 2022, 22:28, upravené celkom 1 krát.
 
eld
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.2.2010
Auto: E60, F25
Kraj: Trenčiansky

Re: E92 FULL DREAM?

Streda, 20. Júla 2022, 19:53

Prerabka na xdrive? Nie je to skor po totalke "prevarene VIN"? A koniec koncov uplne ine auto...
 
Užívateľov profilový obrázok
nadro
Príspevky: 4111
Registrovaný: 5.11.2011
Auto: BMW E46 320 touring
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: E92 FULL DREAM?

Streda, 20. Júla 2022, 22:18

Presne tak. Prerobenie na xdrive nie je len o poloosiach a dvoch diferákoch. Takým zlepencom by som sa tu moc teda nechválil a načo si vytváral príbeh keď ho chceš posuvať do sveta?.
Naposledy upravil/-a nadro v Štvrtok, 21. Júla 2022, 06:31, upravené celkom 1 krát.
Dano 0905/571254
pribehy-nasich-aut/krakow-a-nova-rozpera-t57331-600.html
v ponuke rozširovacie podložky na všetky typy BMW
____________________
BMW E46 320d touring
ex: škoda 125l lpg
ex: citroen zx 1,8i
 
PetoK
Príspevky: 9690
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 03:59

Jj, precitaj si VIN vo všetkých rj a uvidíš...
 
murdardalejdant
Autor témy
Príspevky: 25
Registrovaný: 19.11.2018
Auto: E90 330d ´11
Kraj: Bratislavský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 08:58

Kluuud chlapci, nie VIN nie je prerazené, žiaden hate, aj keby je z toho karavan tak to môže byt jedno ako sa to stalo a prečo sa to stalo, ide o princip. Prečo ho dávam preč? Presne preto prečo som dal všetky ostatne preč, porobil som si ho podľa mojich predstav a chcem ho posunut niekomu, komu bude robiť ďalšie roky radosť. Nechválim sa ním, chcel som poukázať iba na to že aj takýto kúsok jazdi na SK so zaujímavou výbavou a prerabkou. Nič viac :D
 
eld
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.2.2010
Auto: E60, F25
Kraj: Trenčiansky

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 09:27

ved nikto nehovori o prerazenom VIN, ale profesionalne prevarene ved mas ludi ako Artur Tussik co to robia ako profici, ze ani nevies...
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 10:25

toto je uplna parada, som sa vcera tak zamyslel, ze uz davno sa tu neobjavilo ziadne podivne individuum, ake len tento klub roky pritahoval. A hla.

Stotalkovana, preskladana lopata s povodom, ktory nevypatra ani Colombo. Ze "ine poloosi a kardan, niekto to preskladal na xDrive". LOL.

Ale chce to tu uchovat aby mal co ukazovat vnucatam. Jedine ak aby ukazal toho kokota, kto by si takyto zlepenec kupil, verim ze na tom by sa smiali este dalsie generacie.
Jebni to auto radsej niekde dole z utesu, uz len podla foto a strucneho popisu to vyzera na exkluzivnu zapalku.

Ale 10z10 za tento pribeh, pripomenulo mi stare dobre casy hejterklubu
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 10:39

Kde je stary-novy ked ho treba?
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 12:44

Zosmiesnovat hej, ale poradit ani pici. Ach.

Ak si to kupil nedavno, tak to bud vrat, alebo si vybav expertizu s podozrenim na zmenu identifikatorov karoserie, lebo na xdrive to preskladat nejde; nie rychlo, lacno a kvalitne zaroven, a hlavne naco. By som to byvalemu majitelovi vratil aj za cenu sudu.

Do buducna poradim byt podstatne kritickejsi k rozhodnutiam, ktore robis a neobhajovat uz vzniknutu situaciu. Auto je povacsinou iba prostriedok a na trhu je dost peknych a dobrych, aby si sa takymto garazovym konstruktorom vyhol, lebo ak to je silno burane alebo s prevarenym VIN, tak to proste patri na vahu v lokalnom vykupe farebnych kovov.

Tolko.
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 13:06

fritolko napísal:
Kde je stary-novy ked ho treba?
We coudln't handle him at his worst, so we don't deserve him at his best :(

https://www.autobazar.eu/bmw-rad-3-coup ... 54175.html

Na AB.eu uz je auto vedene ako 330xD, niekto uz preskladal aj motor #-o za 14t, jak vino

"Nie jeden smrteľník sa za takýmto autom otočí..." :-s

@rapidwinner a co mu chces radit??? pytal sa tu na rady? prisiel sa pochvalit exkluzivnym jedinecnym bavorakom za ktorym ludia hlavy otacaju, ze hned chiropraktikom na rehab sa objednavaju. Cele tie udaje o aute (325d - 325xd - (fake) 330xd) a s tymi bachorkami tu su na smiech, podla mna to kupil za 7micku od nejakeho turka z nemecka a teraz ho tlacia love tak sa snazi predat to tymto fejtonom ako nejaku vonavu funglovicu.
Ak by chcel radu tak by tu nekonspiroval slovami "aj keby je z toho karavan tak to môže byt jedno ako sa to stalo a prečo sa to stalo", "[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]porobil som si ho podľa mojich predstav a chcem ho posunut", "[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]Auto ako som kupil, to je jedno kde a s kym a kedy a preco". Pise tu ze uz mal kopec aut, kopec ich rozjebal. Ak by si to kupil pre seba mozno by mi ho aj bolo kustik luto, tuto je ocividne, ze hlada nejakeho kona kto tuto sopu od neho kupi. Za 14 litrov prosim pekne.[/font][/font]
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 13:31

Hej, suhlasim, rada mozno nevyziadana a ciste kvoli balansu diskusie. Ale iba jeden krat, zvysok si riesi chlapec sam. Urcite mi nezalezi na tom aby to bolo tak alebo onak, ja mam hajtier na renovacie dost :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 14:43

ale vy ste len hejteri vsetcia :smile:
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
murdardalejdant
Autor témy
Príspevky: 25
Registrovaný: 19.11.2018
Auto: E90 330d ´11
Kraj: Bratislavský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 19:45

spekillant napísal:
We coudln't handle him at his worst, so we don't deserve him at his best :(

https://www.autobazar.eu/bmw-rad-3-coup ... 54175.html

Na AB.eu uz je auto vedene ako 330xD, niekto uz preskladal aj motor #-o za 14t, jak vino

"Nie jeden smrteľník sa za takýmto autom otočí..." :-s

@rapidwinner a co mu chces radit??? pytal sa tu na rady? prisiel sa pochvalit exkluzivnym jedinecnym bavorakom za ktorym ludia hlavy otacaju, ze hned chiropraktikom na rehab sa objednavaju. Cele tie udaje o aute (325d - 325xd - (fake) 330xd) a s tymi bachorkami tu su na smiech, podla mna to kupil za 7micku od nejakeho turka z nemecka a teraz ho tlacia love tak sa snazi predat to tymto fejtonom ako nejaku vonavu funglovicu.
Ak by chcel radu tak by tu nekonspiroval slovami "aj keby je z toho karavan tak to môže byt jedno ako sa to stalo a prečo sa to stalo", "[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]porobil som si ho podľa mojich predstav a chcem ho posunut", "[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]Auto ako som kupil, to je jedno kde a s kym a kedy a preco". Pise tu ze uz mal kopec aut, kopec ich rozjebal. Ak by si to kupil pre seba mozno by mi ho aj bolo kustik luto, tuto je ocividne, ze hlada nejakeho kona kto tuto sopu od neho kupi. Za 14 litrov prosim pekne.[/font][/font]

Trošku
Naposledy upravil/-a murdardalejdant v Štvrtok, 21. Júla 2022, 22:27, upravené celkom 1 krát.
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: E92 FULL DREAM?

Štvrtok, 21. Júla 2022, 22:21

Killo ma obcas prejav ako zatrpknuty chuj, o tom pokoj, ale tvoj ego je snad este vacsie jak vyska skody na tvojej 3235(skoro)xd. Si si kupil rozjebanu, preskladanu hajtru a rozdrapujes sa tu jak neviem co. Nie, kupit si jazdene auto za zlomkovu cenu noveho neni nijaky uspech, nech by si to videl akokolvek.

No ak nie si na vozíku, rád by som ti to doprial
Za hento ta ozvlast cenim.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných