... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
pouk69
Autor témy
Príspevky: 274
Registrovaný: 30.6.2011
Auto: BMW e87 130i
Kraj: Nitriansky

Re: Kde repas kardanu?

Sobota, 10. Októbra 2015, 21:11

Okej, takze dal som to zrepasovat do Kardan servis Trnava. Malo to trvat cca tyzden, natiahlo sa to na 10 dni, co "potesilo" najma mechanika, ktoremu moje auto zavadzalo v dielni, no ale co uz narobim ... --> Pripravte sa na to, ze to moze trvat dlhsie.
Pristup k zakaznikovi okej, cena cca 400€ (vymene vsetky krize, ulozenie kardanu, hardy spojka, vyvazenie, nastriekanie).

Vrzgavy a cinkavy zvuk zda sa zmizli, trasenie auta tiez a rovnako take tupe buchnutie pri zaradeni rychlosti. Holt bolo to uz asi v dost zlom stave. Pojdem to este poriadne poskusat, tesim sa z toho :)

EDIT: ano, je to dobre, jazda je teraz smooth as fuck =D> :thumbup:
 
Lukassssqw
Príspevky: 14
Registrovaný: 17.7.2021
Kraj: Košický

Re: Kde repas kardanu?

Pondelok, 18. Júla 2022, 14:36

Caute ako sa bude spravat x3 e83 ked vyberiem zadnu kardan na vyvazenie, zostane len predna. Bude sa dat prist s autom zo servisu 10 km? Diki za info
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Kde repas kardanu?

Pondelok, 18. Júla 2022, 14:38

Nie
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6547
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Kde repas kardanu?

Pondelok, 18. Júla 2022, 17:59

Lukassssqw napísal:
Caute ako sa bude spravat x3 e83 ked vyberiem zadnu kardan na vyvazenie, zostane len predna. Bude sa dat prist s autom zo servisu 10 km? Diki za info
naopak by to slo ale takto nie. Zaujalo ma slovne spojenie "zadna kardan" :lol: Nie je to ta kardan, ale ten hriadel (s kardanovym klbom).
 
Lukassssqw
Príspevky: 14
Registrovaný: 17.7.2021
Kraj: Košický

Re: Kde repas kardanu?

Pondelok, 18. Júla 2022, 21:12

He he 🤣🤣🤣 mas pravdu ale aj Bernolakovčina mala niečo do seba 😁. Hej vecer som daval auto z garaže no nešlo auto, pohol som sa len o meter aj to len za každym preradenim z N do D alebo R spiatockou. Hovoriš ze bez predneho hriadela by auto šlo?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných