... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
erinooo
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 18.11.2020
Auto: BMW F30
Kraj: Bratislavský

(VYRIEŠENÉ! :) )Prosba o radu - F30 bluetooth hudba odporučanie (Tunai Firefly alebo niečo iné?

Pondelok, 9. Mája 2022, 09:11

Čaute,

Rád by som sa spýtal o radu ohladne bmw f30 a bluetooth hudby.

Asi je toto bežný problém, no moje f30 (2014 ročník) má bluetooth na hovory ale hudba tam prehrávať nejde. Tak by som sa rád spýtal na nejaké odporúčania ktoré máte ako toto vyriešiť :)

Hladal som na fóre, našiel som pár odporúčaní, no rád by som vedel či náhodou je niečo aktuálne.

Našiel som tento 'Tunai Firefly' adaptér ktorý vyzerá celkom dobre:
https://www.amazon.com/Firefly-Chat-Blu ... B07C78WV6J

https://www.mall.sk/hi-fi-prislusenstvo ... escription

Máte s takým niečim skusenosti alebo nejaké iné odporúčania okrem kábla? :) Vďaka

---
Okay, tak som si kúpil ten TUNAI a vyskušal :)

Recenzia toho Tunai-u z mall.sk - musím povedať že to je fakt super vecička. Iba som to zapojil do aux a USB, ihneď sa to zaplo po 5 sekundách som spároval a funguje to totálne akoby auto malo vlastný bluetooth.

Kvalita zvuku super, neviem to ale porovnať 1:1 k original bluetooth kedže ho v aute nemám ale nepočujem žiadny rozdiel v porovnaní s rádiom, takže ak máte niekto BMW ale asi aj iné auto ktoré by toto potrebovalo a nechcete použivať FM TRANSMITTER, totálne odporúčam :)
Naposledy upravil/-a erinooo v Štvrtok, 26. Mája 2022, 10:39, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Prosba o radu - F30 bluetooth hudba odporučanie (Tunai Firefly alebo niečo iné?

Pondelok, 9. Mája 2022, 21:23

posli mi vin, skusime sa nato pozriet, je dost mozne, ze sa to bude dat dokodovat
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
erinooo
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 18.11.2020
Auto: BMW F30
Kraj: Bratislavský

Re: Prosba o radu - F30 bluetooth hudba odporučanie (Tunai Firefly alebo niečo iné?

Sobota, 14. Mája 2022, 10:57

jararak napísal:
posli mi vin, skusime sa nato pozriet, je dost mozne, ze sa to bude dat dokodovat

Ďakujem, správa poslaná :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 8 neregistrovaných