... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
AndrejR
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 25.7.2021
Auto: BMW X5
Kraj: Bratislavský

BMW X5 xdrive40d problem s motorom

Piatok, 22. Apríla 2022, 09:14

Ahojte chcel by som Vás poprosiť o radu keďže som počul, že je tu najväčší odborník na BMW PetoK

Mám BMW X5 xdrive40d r.v. 2011 z nejakého dôvodu sa zacal z motora vychádzať zvláštny zvuk ako prievan alebo pískanie na pistalu keď pridám plyn rovnako po pridaní plynu sa objavilo hluché obdobie kedy keď pridám motor nemá ťah prve dve sekundy ale potom malo ťah normálny a následne nato zacalo auto zhasinat aj na voľnobehu a ťah už nemamtiadny zaniesol som to k mechanikovi, ktorý povedal že si nevie rady a nevie nájsť problém niekto nejakú radu prosím ?
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: BMW X5 xdrive40d problem s motorom

Piatok, 22. Apríla 2022, 09:53

no veď keď je tu najväčší odborník PetoK, prečo nenapíšeš priamo jemu? Alebo po tomto čakáš, že sa Ti ozvú aj nejakí horší odborníci? Asi by som to na Tvojom mieste trochu upravil...

napísal by som Ti aj viac kontaktov na odborníkov tu na klube, ale automaticky by som ich zaradil medzi tú druhú skupinu, čo nechcem samozrejme. Ale tak napríklad SimikTT, Peqpek, už neexistujúci starynovy atď
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: BMW X5 xdrive40d problem s motorom

Piatok, 22. Apríla 2022, 14:05

undy napísal:
.... napríklad SimikTT, Peqpek, už neexistujúci starynovy atď
maximalny suhlas a este by som pridal z osobnej skusenosti aj Igor Fojtik z Levic...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných