... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Noricum83
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 20.4.2022
Auto: BMW 318d 2007 N47
Kraj: Košický

Rozbeh auta

Streda, 20. Apríla 2022, 21:30

Ahojte vsetci mam problem s autom
Auto bolo v servise menili mi turbo za nove nie repas po vymene mi zasvietila kontrolka motora t. zn. Chyba : vaha vzduchu , zeraviaca sviecka 1,2,3 valec, zmena- riadenie tlaku vzduchu, regulacna odchylka
Vymenene vaha vzduchu tej istej znacky cize BOSCH, zhavice vsetky styri, egr ventil vycisteny
Pred vymenou tych veci ( vaha vzduchu, zhavice ) a cistenim egr ka sa mi auto divne spravalo t.zn. ze pri rozjazde slo ako hladky diesel ze vykon maly od cca 2000 otackach vykon a zrychlenie ako ma byt, myslel som si najprv ze nedostava spravne hodnoty vaha vzduchu preto napr pri 2 stupni za jazdy od 1300-1800otakach hluche a potom nabehne vykon a pri tej istej jazde ak drzin otacky 2000-2500auto ide velmi dobre len ten rozbeh ak sliapnem na plyn napr. V 2stupni do 1800otacok hluche a potom razom vykon nabehne , ale vymenil som aj vahu vzduchu vzduchovy filter zhavice vycisteny egr ventil ale auto sa nezmenilo co este tomu moze byt kde hladat problem lebo pokial mi povodne turbo nepokazilo slo to ako hodinky
A este jedna vec bola na trubici co ide z vahy vzduchu do turba pri kladkach na spodnej casti bola mala predreta dierka co mi predtym tahalo falosny vzduch ale teraz uz opravene
Dakujem za rady
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Rozbeh auta

Streda, 20. Apríla 2022, 21:51

Vrat to do servisu, nech to doriesia. Preplnanie funguje zle.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných