... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Nafta bez řepky nebo s

Pondelok, 14. Marca 2022, 09:25

rakusko/nemecko prihodili od konca minuleho roka novu ekodan na paliva z CO2. nateraz by to malo byt 35e na tonu paliva a pojde to hore, konciac niekde pri 200e
ak myslis tu Avanti na Wolfstahle tak tam som tankovaval bezne naftu a bola v pohode, avsak benzin, ten sa nepohodol s mojim Voyagerom a to je auto na americky patok 85.

k shell - ked som kupil e39 530d tak bola dost tuha zima, rano som nevedel dost dlho nastartovat a tak som sa siel opytat co to predavaju a pani, ze este nikto sa nebol stazovat, tak vravim, ze zjavne koli tomu, ze nikto ani nenastartoval. odvtedy sa vyhybam shell a nemal som problem ;)
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6547
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Nafta bez řepky nebo s

Nedeľa, 20. Marca 2022, 22:53

jararak napísal:
rakusko/nemecko prihodili od konca minuleho roka novu ekodan na paliva z CO2. nateraz by to malo byt 35e na tonu paliva a pojde to hore, konciac niekde pri 200e
ak myslis tu Avanti na Wolfstahle tak tam som tankovaval bezne naftu a bola v pohode, avsak benzin, ten sa nepohodol s mojim Voyagerom a to je auto na americky patok 85.

k shell - ked som kupil e39 530d tak bola dost tuha zima, rano som nevedel dost dlho nastartovat a tak som sa siel opytat co to predavaju a pani, ze este nikto sa nebol stazovat, tak vravim, ze zjavne koli tomu, ze nikto ani nenastartoval. odvtedy sa vyhybam shell a nemal som problem ;)
za mlada som omylom natankoval diesel do babetty.... (ktoru som uz len dopedaloval na pumpu) - tiez nechcela nastartovat, brutalne dymila teda bol som sa stazovat na pumpe, co to predavaju za patoky..... a predavac ze "kua babetta dieseu, to som este nevideu..." :mrgreen: potom aj eventualne nastartovala, ale nesla zasa vypnut..... 8)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných