... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
bimmerlover
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 28.3.2019
Auto: 3GT, 730d, 218d
Kraj: Trenčiansky

F34 aktívny spojler

Sobota, 29. Januára 2022, 21:55

Dobrý deň,

som šťastným, novým majiteľom BMW F34 (2017). Auto som kúpil po prvom majieľovi, je vo veľmi peknom stave. Popri skúšaní funkcií auta som si všimol že aktívny spojler sa automaticky nevysunie po prekročení 100km/h, ani nezasunie pri rýchlosti nižšej ako 65km/h, ako je uvedené vo videu od BMW: https://www.youtube.com/watch?v=tUGbXKBQPPM . Manuálne (stlačením tlačidla) sa dá ovládať problémov. Chcel by som sa spýtať čo to môže spôsobovať, prípadne ako "aktivovať" zadný spojler, aby fungoval automaticky. Budem vďačný za akúkoľvek radu :)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: F34 aktívny spojler

Nedeľa, 30. Januára 2022, 08:04

ak manualne funguje tak je mozne, ze to prvy majitel nechal prekodovat, da sa menit hodnota rychlosti, pri ktorej sa vysunie/zasunie, niektori majitelia f34 si to davali na take hodnoty, aby sa to v reale nikdy nevysunulo. ak si kupoval auto priamo od prveho majitela a mas nanho kontakt skus mu zavolat a spytat sa, no a zbehni s tym k niekomu, kto koduje bmw, ak siz TN kraja, tak v Dubnici napr. uzivatel H@wky
 
bimmerlover
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 28.3.2019
Auto: 3GT, 730d, 218d
Kraj: Trenčiansky

Re: F34 aktívny spojler

Pondelok, 31. Januára 2022, 15:41

Ďakujem, mám doma OBD skener a appku Bimmercode kde je možné kódovať spojler tak to vyskúšam

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných