... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
dancull
Príspevky: 45
Registrovaný: 16.2.2017
Auto: 320 d
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 9. Novembra 2021, 07:46

MySh0 to je kolko asi tak? pytal som sa zatial len v poistovni na to, len neviem, ci to je v pohode cena alebo prestretlili.
 
MySh0
Príspevky: 213
Registrovaný: 11.5.2015
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 9. Novembra 2021, 15:51

https://www.hornet.sk/poistenie-hornet-assist/

19€ rocne, poistuju aj poskodene za 39€ na rok
Tam si to vsetko precitaj.
 
Užívateľov profilový obrázok
jajohno
Príspevky: 17
Registrovaný: 28.8.2017
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Senica

Re: Výmena čelného skla/cena?

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 07:33

tiež by som ti odporučil obrátiť sa na túto spoločnosť, keď chceš riešiť poistenie skla. máš ho v pohode či poškodené?
 
Užívateľov profilový obrázok
dancull
Príspevky: 45
Registrovaný: 16.2.2017
Auto: 320 d
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 29. Novembra 2021, 09:29

nemam ho poskodene, je podla mna v top stave. nie su tam ziadne dierky a strbiny alebo ako to nazvat ci uz od kamienkov alebo od hociho. takze tym padom by to bolo tych 19?
 
Užívateľov profilový obrázok
valeer
Príspevky: 9
Registrovaný: 25.7.2017
Auto: E81
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topoľčany

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 30. Novembra 2021, 09:15

tipujem, že viem o čom je reč, tak si dovolím tiež prispieť do debaty komentárom. áno, mal by si to tým pádom za 19 na jeden rok. dá sa uzatvoriť aj na tri roky rovno. to mi príde ešte také lepšie alebo ako to nazvať, že máš na dlhší čas s tým pokoj a keď si zoberieš, tak to nie je taká suma, že by to človeka zruinovalo. naraz zaplatíš a máš pokoj.
 
Užívateľov profilový obrázok
jajohno
Príspevky: 17
Registrovaný: 28.8.2017
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Senica

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 13. Decembra 2021, 13:08

ak tipuješ Hornet, tak dobre tipuješ. keď už to spomínaš, tak toto bol presne môj prípad. prvý raz som si dal poistenie na ten rok, reku neviem do čoho idem a tak ďalej, človek si je taký neistý, keď ide o nové veci, aspoň ja teda. potom som si to dal ale presne ako hovoríš na tie tri roky, zaplatil som a nemusím sa starať. zase až keď uplynie tá doba, tak si to pôjdem dať predĺžiť.
 
Užívateľov profilový obrázok
dancull
Príspevky: 45
Registrovaný: 16.2.2017
Auto: 320 d
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 17. Decembra 2021, 10:22

to zase nie, nedaval by som to asi na tri roky hned. vsak aj poistku na auto si platim rocne, to podla mna bohate staci. ci vy si to davate normalne na tie tri roky? nie je to dlha doba? co ak uz za ten cas ani to iste auto nebudem mat.
 
Užívateľov profilový obrázok
valeer
Príspevky: 9
Registrovaný: 25.7.2017
Auto: E81
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topoľčany

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 3. Januára 2022, 08:13

ja v tom nevidím žiaden problém dať si poistenie aj na tri roky. však keby si auto zrušil, predal alebo čokoľvek, tak rovnako vieš aj poistku zrušiť skôr. a pri takýchto dôvodoch ukončenia poistky si myslím, že nie sú ani nejaké penále alebo také niečo. však normálna vec, že ľudia kupujú a predávajú autá dokolečka.
 
Užívateľov profilový obrázok
jajohno
Príspevky: 17
Registrovaný: 28.8.2017
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Senica

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 11. Januára 2022, 09:06

tak ono ten prvý raz, keby si dáš aj na rok a potom si už vieš posúdiť, či sa ti oplatí nabudúce dať rovno na tie tri. podľa mňa áno, ale tak nech si každý sám posúdi. však dá sa platiť aj rok po roku.
 
Užívateľov profilový obrázok
dancull
Príspevky: 45
Registrovaný: 16.2.2017
Auto: 320 d
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 12. Januára 2022, 08:38

no to je tiez pravda. budem to musiet teda este premysliet. kazdopadne, teraz som si dal poistenie na jeden rok a potom sa uvidi. planujem si ho uz ponechat, ako som sa docital a pozistoval si aj na ich stranke, tak je to taka vec, ze sa vyplati to mat radsej poistene ako potom bedakat a nadavat, ze vsak mohol som si to platit a teraz by ma vymena tolko nestala. kolega mi vravel, ze on takto daval menit celne este na starej jednotkovej octavii a tam to stalo vyse dvesto eur. tak si nechcem ani predstavit, ze co za palky to musia byt pri takychto novych autach.
 
Užívateľov profilový obrázok
valeer
Príspevky: 9
Registrovaný: 25.7.2017
Auto: E81
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topoľčany

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 18. Januára 2022, 08:52

mám taký pocit, že na začiatok asi väčšina ľudí volí tento postup. že to ešte nepozná nejak, nevie, že do čoho presne ide, tak dá ten rok. ale čo poznám chalanov, tak potom dali zväčša už tie tri. lebo máš predsa len s tým pokoj na dlhší čas, vieš ako. tak tieto novšie sklá, záleží samozrejme že na akom aute, tak tam smelo okolo a aj vyše 1000 si myslím. keď to má ešte aj vyhrievanie, tak tým tiež cena stúpne.
 
MySh0
Príspevky: 213
Registrovaný: 11.5.2015
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Utorok, 18. Januára 2022, 16:37

Take sklo ti hornet nepoisti, vyberaju si ake ano a ake nie, drahe skla nepoistuju, to by prerobili. Uz 600€ sklo ti nepoistia.
 
Užívateľov profilový obrázok
dancull
Príspevky: 45
Registrovaný: 16.2.2017
Auto: 320 d
Kraj: Bratislavský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 26. Januára 2022, 10:49

tak to je asi tak stvrtina hodnoty mojho auta si myslim, take ohladne celneho som ja problemy nemal, ked som to daval poistovat. ale tak bohvie, mozno vymyslia casom aj nieco pre taketo novsie a drahsie.
 
Užívateľov profilový obrázok
jajohno
Príspevky: 17
Registrovaný: 28.8.2017
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Senica

Re: Výmena čelného skla/cena?

Piatok, 28. Januára 2022, 11:17

aj ked nemas neviem ake drahe auto, poistka sa vyplati. vsak uz len ked si zoberies, ze nemusis ty zhanat a vybavovat a lepsie aj starsie ale pojazdne a vybavene auto, nez nove, pri ktorom nebude na opravu.
 
Užívateľov profilový obrázok
valeer
Príspevky: 9
Registrovaný: 25.7.2017
Auto: E81
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topoľčany

Re: Výmena čelného skla/cena?

Pondelok, 31. Januára 2022, 09:54

to dobre hovoríš, lebo čo mám kolegov, tak veľa z nich si pokupovalo drahšie autá a potom nemajú ani na bežné opravy. ja si v tomto dávam pozor, aj mám niečo dopredu našetrené, že keby niečo a ako takú prevenciu a opatrenie mám aj toto poistenie čelného. to je ozaj taká vec, že nevieš, keby ti odfŕkne nejaký kameň alebo niečo, teraz v zime je to o to horšie, keď sa posýpajú cesty. ale to nemusí byť ani takto, môže aj z nejaké nákladného auta niečo padnúť a takto. však všetci vieme, že tie cesty sú niekedy nevyspytateľné. takže lepšie sa takto poistiť.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných