... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Gulko
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 2.1.2021
Auto: BMW e60
Kraj: Banskobystrický

E60 radenie pod volantom

Pondelok, 29. Novembra 2021, 21:47

Obrázok cavte ludia no hned sa idem spitat na jednu vec mam BMW E60 najvysiu motorifikaciu 256 BHP sem tam si chodim zablbnut tu v anglicku na trate len tak zo srandy. Ide mi ototo :
Ked jazdim v sportovom mode je to fajn ale sem tam mu pomaham v zakrutach podradit do nizsieho stupna ale stve ma to lebo uz nedrzim volant oboma rukami ale len jednou a druhou klikam do radiacej paky . Moja otazka znie : mozem prehodit volant z E60 M5 z postranymi tlacitkami? bude ma posluchat prevodovka ako pri pouziti paky? Samozrejme ze asi bude treba dokodovat danny volant alebo naprogramovat jednotku . Mozte mi nejako pomoct poradit ? Budem vdacny za kazdu radu popripade mi staci napisat ako to mam robit . Chcem vyuzivat + - tlacitka na volante namiesto paky fakt mi to dost pomaha pri jazdach podotykam mam Automat . rok 2005
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: E60 radenie pod volantom

Pondelok, 29. Novembra 2021, 22:33

na tu prvu vetu reagovat radsej nejdem :D
da sa to riesit viacerymi sposobmi, volant tam mozes dat bud M5 alebo E60 s padlami, bude treba iny volantovy kruzok a neviem ci nie aj SZL + kablovanie
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: E60 radenie pod volantom

Sobota, 11. Decembra 2021, 15:19

zalezi aky rok. ak mas klasicky kluc, zabudni, ak mas uz mydlo, da sa to
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Gulko
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 2.1.2021
Auto: BMW e60
Kraj: Banskobystrický

Re: E60 radenie pod volantom

Piatok, 17. Decembra 2021, 00:14

Obrázok takto kupil som volant z riadenim na volante teda z packami chcem sa spitat ze ako donutim tie packy v sportovom mode podradovat alebo zaradovat ako to spravit rok vyroby auta je 2005 sedan 530i automat . Podotikam na pake v sportovom mode sa mi da podradit jedna sa mi ci to dokazem aj na tom volante co ma packy viem ze mam 6 miestny pin a by to trebalo zapnut na 7 miesny pin ako to mam zmenit potrebujem link na kupu alebo presny nazov co mam kupit . Dakujem za rady

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných