... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 11:46

ono to sice smrdi lakavou biblickou spravodlivostou, ze jebal si na opatrenia, neockoval si sa, nechranil si sa, tak ta na ten kyslik alebo ventilator nepripojime, lenze ono sa to neda. Lekari pri tej triazi musia dat sancu tomu, kto ma najvacsiu sancu na uzdravenie. Takze ak tam pride samsung zhovien rovno z lidloveho rodea, neockovany, covid popierajuci, a su tam dvaja 70 rocni, ockovani, potrebuju ventilator, k dispozicii jeden, je velka sanca, ze ho dostane samsung. Kolko percent ukonov v zdravotnictve sa vykonava z dovodu toho, ze ako ludia sme kokoti. Odmietnes liecit covid u dezolata, musis potom odmietnut liecit aj infarkt u obezneho fajciara, cirhozu pecene u alkoholika, zlomene nohy u horolezca pepikovskeho typu co siel na Krivan v slapkach, transplantaciu koze z riti na tvar motorkara, co na jogurte kolenackoval zakruty v sortkach a tielku bez prilby. Ano ano, teraz riesime kapacitu, lozka plne, v beznej situacii mas pocet lozok dimenzovany tak, aby sa tam tie infarkty a zlomeniny zmestili, lenze taketo situacie, kedy sa lekar rozhoduje, koho zachrani a kto zomrie, nastavaju aj mimo pandemii, pri tazkych nehodach, urazoch. A ti lekari to v tych rozhovoroch aj opakuju - on si moze mysliet svoje, ked musi robit triaz a vybrat dezolata pred niekym, kto pre svoju ochranu urobil maximum, ale musi konat ako profesional. A potom ked po tej 48 hodinovej shifte ide na 8 hodin domov tak este musi oskrabat vajcia a hovna co mu niekto nahadzal spoza plota na dvere. Proste, moze sa aj pojebat...
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 12:53

Proti vojne je tato tzv. chripocka stale hovno a aj vtedy lekari osetrovali a liecili nepriateľa lem na to, aby potom hnil v zajateckom tabore pod holym nebom s minimalnou vyzivou. Takze ocakavat takuto segregaciu v duhovej EU roku pana 2021 je fantasmagoria. Mna ale viac triggruje to vyblakovanie o totalite, ci dokonca fasizme lol, od ludi co to povacsine zazili.. Za komanca by si stal v rade ako na banany a jebali by ta ihlou hrubou 2mm nejakou kvapalinou, ktorej zlozenie je statne tajomstvo. Drzal by si picu a siel hned potom frezovat a sustruzit, lebo komanc by nedopustil taketo prestoje, ze zavreme to, hento.. Uz sa to taha 2 roky, nic nieje povinne a stale, t0talItA jE nAZat!
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 12:56

písal som to už dávnejšie, zrušiť komplet všetky opatrenia, ono sa to preriedi samé..ak si očkovaný, máš podstatne menšiu šancu potreby ventilátora resp. úmrtia, neočkovaný+10 bodov paušálne a tiráž vyriešená
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 14:07

ja viem ja viem, bol to len taky frustrovany rant, nie realna moznost riesenia. Ale proste som z toho dojebany. Niekto tam olizuje klucky lebo neveri na koronu, nechce do seba pchat sracky a podporovat farmalobby, ale ked uz doma chrchle z posledneho, tak sanitka, zdravotnici, lieky, to uz je vsetko v pohode. A kokot ti este vyleze po tyzdni-dvoch z nemocnice von a bude vyhlasovat, ze to nic neni, silnejsia chripka ale da sa to zvladnut. Hrdinovia, integrita nadovsetko. Fakt nech sa nenechaju liecit na vymyslenu chorobu a vystarane. Ale co som zazrel, nejaka pani zlata myslitelka uz odhalila, ze podozrivo vela ludi v nemocniciach na pristrojoch umiera, ventilatory nafukuju pluca, tak mozno zakratko dopracujeme aj k tomu, ze medicinske zariadenia budu nepriatel c.1.
Uplny bonus su potom ludia jak Pijak, ze ma este pravdepodobne aj falosny covid pass, hurr durr vakciny nefunguju.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 14:45

boborjelotor napísal:
1. otazka znie, kto to mal to skor na salame, ten personal nemocnic...


2. sice sa doteraz pista nepochvalil , ci ma v riti obd port a robi si diagnostiku cez playstation, ked aj garantoval, ze nikto z ucastnikov bazos party sa urcite nenakazil
1. Minulý rok som si pár týždňov po jednom úraze poležal v nemocnici, personál na jednom oddelení, mal úplne na saláme, na druhom oddelení sa aspoň zo začiatku tvárili, že treba niečo dodržiavať. Záležalo od obsluhujuceho personálu. V ordinácii na kontrolách nemal rúško skoro nikto. V debatách o očkovaní, sa skoro všetci vyjadrili, že nechcú. Ale verím tomu, že veľká časť sa nakoniec dala zaočkovať, aby mohli aspoň trochu normálnejšie fungovať.

2. Obd diagnostiku som si v tom čase robil cca polrok vkuse minimálne raz do týždňa ;) nič som negarantoval, len mi nie je známe, žeby sa tam niekto nakazil ;)
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 17:03

priemerny pobyt v cakarni na antolskej a je ti jasne ze 20% personalu ma rusko v pici, tradicne tam stretnes “tetku” vybavovacku kera tam chodi od dveri k dveram v style “ahoj marika, ako sa mas ? dobre co ty ? ale vnucka sem pride, vies karolova, byvaleho primara tam a tam.” - proste seci musia vedie ze “she is one of us, handle with care”.
a ty tam sedis a len kukas ze aj ked objednany na “9:00” tak je “11:00” a stale cakas, sledujes, cibríš sebaovladanie.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 18:13

milion poslednych stran pokecu o srackach politiky len kovid, nechcete si zalozit novu temu debatneho kruzku?
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 18:44

Nie.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Novembra 2021, 20:12

ice.blade napísal:
milion poslednych stran pokecu o srackach politiky len kovid, nechcete si zalozit novu temu debatneho kruzku?
ved si zaloz novu politicku temu ty, s blackjackom a kurvami
Obrázok
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Novembra 2021, 13:00

Poslanec OĽaNO Milan Kuriak žiada prehodnotenie pandemických opatrení, ktoré sa týkajú kostolov.Nesúhlasí s tým, aby sa bohoslužby konali online, podľa neho je to neprípustné, keďže sa blíži obdobie adventu.

Jebat musi jebat. Ale tak tomuto jebe uz neskutocne dlho.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Novembra 2021, 13:04

Poslanec OĽaNO Milan Kuriak žiada prehodnotenie pandemických opatrení, ktoré sa týkajú kostolov. Nesúhlasí s tým, aby sa bohoslužby konali online, podľa neho je to neprípustné, keďže sa blíži obdobie adventu.
####
Ak si nahodou toto pan Kurviak presadi v ramci kleromafie, tak potom sa pridavam na pistovu stranu a pojdem strngat klucami pred parlament aby otvorili aj stadiony a krcmy.
Hobby ako hobby.
#
edit fritolko ma predbeho :)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 29. Novembra 2021, 12:52

a u vas ako, rodicia a stari rodicia uz sa tesia, ze vianoce maju vybavene, do obalky daju Matovicovu "pectovku" pre vnucikov?
moj obvodak mi hovoril, ze mal na sobotu 100 ludi na ockovanie, 28 sa odhlasilo, lebo ze cakaju, kedy potvrdia tu Matovicovu odmenu, ze co ak to daju len novozaockovanym 60+... a ze to nie je ojedinele ani medzi inymi ambulanciami, ktore ockuju posledne dni.
ale treba mu to nechat, je to genius ten Matovic. schvalia to? vyhral. neschvalia to? zasa vyhral, ved on chcel, a zly Sulik mu to zatrhol. schvalia to len na 150 ako sa povodne vraj dohodli v koalicii? zasa vyhral, ved on chcel dat 500, ale Sulik si nevazi ludske zivoty!
Igorko si pol roka lamal hlavu so svojimi danovymi reformami, len zavedenie zmien bude stat desiatky milionov, aby vybral na dani o 20m viac...
a zrazu, ajhla, 500 mega v lufte, ktore len tak nasiel. ked ma 500 pre milion ludi, mohol mat aj 100 pre 5 milionov, ludia uz vacsie kokotiny spravili pre studene parky a teple pivo, pre 100 eur by sa niektori dezolati dali odfotit aj v tricku s Caputovou
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 29. Novembra 2021, 13:17

omikron to, zdá sa, vyrieši aj bez neho
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 29. Novembra 2021, 14:21

zatial co som narazil na nejake clanky z Afriky, tak sa vravelo, ze Omicron je sice ovela infekcnejsi, ale priznaky su zatial ovela miernejsie. Zas hej, dojde to sem, bohvie aky koktejl z toho zase bude.

Ale dobra sprava na pondelok, v Kosicoch aspon zatocia so svrabom a hlistami!
https://dennikn.sk/minuta/2629173/
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 29. Novembra 2021, 14:30

Take schizofrenne. Kedze tymto sa napchavaju ti.. vieme ktori, zaroven tvrdia, ze je to taka chripocka pripadne cele je to podvrh, ziadny virus nieje. A potom sa otravi liekom, ktoreho treba zozrat asi stupdne kvanta aby sa to stalo. :D Darwinova cena v krabici.
zIjeT3 v StraChu Vi OuvCe!!!#!11§ mmmkay.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných