... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 12:28

A. K. A. Lacne ojeby na blbcov,keby vladli oni, nehraju inu pesnicku. Ale o tom cela politika tychto kokotistanov je, vodu kazat a po volbach vino pit a tupela to zeru jedno obdobie za druhým. 4 roky su na tento nador zlatych rybiek dlho. Keby boli volby rocne, to by sa tu striedalo ako pocasie v zuberci, este by si pamatali, podaktori.. Verim ze po 2, 3 rokoch legitimne vacsina ludi tu, uz nepamata. Na takeho kuciaka, co nemalo v Europe obdoby, si uz nespomenie nikto z nich, sam od seba.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 12:41

chudákov mu nezákonne pozatvárali a Robo tu ostal sám a musí bojovať aj so šašom Blahovým. Samá tlačovka, kde má plnú hubu o nezákonne získanom videu, ale ten obsah Robo, ten každého zaujíma, ako si to tam za 12r pre seba, svoje štetky (pardón kamarátky) mastil. Kuciak to všetko spustil a valí to ďalej, Mariánko aspoň sedí a hranolkovi sa v tej sprostej prepitej hlave varí ten guľáš, aby mariankovi nepreplo a nezačal tú smerácku baladu spievať.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 12:50

Si zabudol na pamatnu "vyhras volby, mozes vsetko". Obsah zaujima ludi s urcitou mentalnou kapacitou. Zbytku stačí zatlkat a oni sa sami za kratko saturuju touto temou a vytesnia ju, pretoze ich krpate mozocky to zacne vycerpavat. Takze to kludne hodia smerohlasu, lebo ten by neockoval a nezatvaral krcmy, to je denna tema, ktora sa mazockom stale pripomina, bez moznpsti vytesnenia a este dlho bude, lebo mozocky niesu ockovane a jebu na vsetko. No a ked ruka ruku myje, robko a petrik to daju dokopy v smerohlase, priberu niesom politik kolara a velmi rychlo pozametaju bordel z toho co sa tu teraz deje. Ved vysetrovatelov z ocistca a judasa dokazali zastrasit aj teraz, takže asi taka ocista justicie nastala, hovno, iba cusia a cakaju kym to prehrmi.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 13:05

nezabudol, ale s týmto vagabundom sa vysporiadala karma.
keby bol telocvikár začal so zatváraním vagabundov v dobe položenej otázky, možno by nebol tam kde je, ale zase z takto rozbehnutého šinkansenu by sa zle vyskakovalo https://www.aktuality.sk/clanok/422845/gaspar-chcete-aby-sme-zatvorili-polovicu-parlamentu/
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12002
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 15:56

futy napísal:
chudákov mu nezákonne pozatvárali a Robo tu ostal sám a musí bojovať aj so šašom Blahovým. Samá tlačovka, kde má plnú hubu o nezákonne získanom videu, ale ten obsah Robo, ten každého zaujíma, ako si to tam za 12r pre seba, svoje štetky (pardón kamarátky) mastil. Kuciak to všetko spustil a valí to ďalej, Mariánko aspoň sedí a hranolkovi sa v tej sprostej prepitej hlave varí ten guľáš, aby mariankovi nepreplo a nezačal tú smerácku baladu spievať.
=D>
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 16:24

Národný bezpečnostný úrad konal vo veci bezpečnostnej previerky Ficovej priateľky zákonne. Z diskusie na rokovaní osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti NBÚ s predstaviteľmi úradu malo vyplynúť, že intervencia zo strany Fica sa nepotvrdila.

Zhodli sa na tom predseda výboru Martin Beluský (ĽSNS) i jeho členovia Milan Laurenčík (SaS) a Marián Saloň (Smer). (tasr)
#########################################################################
Cize Fico je len chvalenkar, co sa chcel na chate pochvalit pred kamosmi, aky ma dosah, a realne nemal, tzv. emapuerov team pravnikov. Odlahlo mi
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 3. Novembra 2021, 20:18

leporelo výboru dáva punc istoty, len ako teraz bude pán budúci premiér vyzerať, keď ho ohodnotili ako chválenkára.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 4. Novembra 2021, 13:00

to bude zas party na chate, mozno pride aj Kalinak, ked su mu ako rodina...

Bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara a ďalších z kauzy Očistec v piatok po roku prepustia z väzby na slobodu. Rozhodnutie Najvyššieho súdu sa týka aj exšéfa NAKA Petra Hraška, exriaditeľa korupčnej jednotky Róberta Krajmera aj bývalých policajných funkcionárov Mariána Zetochu a Milana Mihálika.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 4. Novembra 2021, 14:59

Na tomto vidis, ako strasne rychlo leti cas.. im asi nie teda ale mne urcite, ze rok. By som odhadol tak 3 mesiace mozno.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 5. Novembra 2021, 13:44

 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 5. Novembra 2021, 14:16

veľká benevolencia polície voči takémuto odpadu, aby tu pár smradov blokovalo predajne, lebo si išli niečo dokázať. Vyjadrenie cigáňa Kaliho k zásahu (či ako ho to nazvali chatujúci vagabundi), to ani komentár nepotrebuje, lebo zgerba si nemôže nakúpiť bez rúšok, ktorej sa má prispôsobiť väčšina ktorá dodržiava opatrenia.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 5. Novembra 2021, 14:32

Mozu byt ti keketi radi ze su na slovensku, v usa by zo sebaobrany kludne 2-3 zastrelili
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 5. Novembra 2021, 14:52

pablohablo napísal:
https://www.mojevideo.sk/video/35f6b/v_piestanskom_lidli_bolo_veselo.html
Ztelesnenie memecka REEEEEEEEEEEEEEEEEEE tam na konci, hrdina.. :D Neviem ci by ich strelili ked niesu cierni, skor by som im doprial rusov, tam by tie obusky lietali uz hned na zaciatku, kabaty vyprasene.

Autá, pneumatiky, mobilný telefón a dokonca aj nové okná na chate. To všetko mal podľa textu obvinenia dostať za vynášanie informácií z polície operatívec Ján Kaľavský.
Mas tak, ked das na taketo pozicie socky, ti vynasa za liter. ROFL.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 8. Novembra 2021, 11:53

Bohoslužby sa môžu konať vo všetkých farbách okresov. V závislosti od farby a zvoleného režimu (základ, OTP, zaočkovaní) však platia kapacitné obmedzenia, pripomína Úrad verejného zdravotníctva SR.

Ked som naposledy bol na zaklinacej seanse tak sa v kostole stale podavalo obcerstvenie - ak dotycny vopred duchovnemu vodcovi prezradil svoje tajomstva - takze pomoc lahka v ciernych okresoch - chcete otvorit restauraciu, staci v nej zorganizovat omsu. Namiesto chipsov sa bude podavat slovensky trojbor, kura, ryza, hranolky, pondelkove menuucko s platnostou omse na nedelu.
 
pyranes
Príspevky: 451
Registrovaný: 1.7.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 8. Novembra 2021, 12:16

co ti jebee :D daj este o zaklinacoch.. uz minule som si pre istotu spravil screen aby ked raz bude najhorsie tak si tu storku s cernoknaznikom precitam znovu :D

tiez som vcera kamosovoi spominal ked sme boli v PN ako som tam bol 2x na Krampuse a popici atmosfera ze zaujimave podujatie v PN na co mi argumentoval ze to je oslava satana :D tak reku ok chod spinat paprce

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných