... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
ossi
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 15.4.2020
Auto: BMW Eˆ)
Kraj: Trnavský

Vymena elektrochrmatickeho vonk.zrkadla za obyc.len vyhrievane na E60 poradi niekto?

Streda, 15. Apríla 2020, 16:37

Zdravim! Ma niekto skusenosti s repasom praveho spatneho zkadla na E60.Novy original zrkadla vyhr.a aj tieneny stoji teraz az403 eur tak som kupil lacnejsie netienene.Problem je,ze to povodne ma zastrcku so 4 kontaktami (2 cierne minus a 2 ceveny a fialovy plus) to lacnejsie zrkadlo ma iba 2 kontakty.Do tych plus kontakov ide krokove-prerusovane napatie aneviem presne ktory kablik by som mohol pouzit na napajanie plus polu na zrkadle.V bmw mi elektrikar povedal ze sa to da ale on mi to neurobi,lebo to nieje original diel.Robil to uz niekto,alebo by ste mi dokazali poradit?
 
jan3278
Príspevky: 3
Registrovaný: 7.9.2021
Auto: E60
Kraj: Žilinský

Re: Vymena elektrochrmatickeho vonk.zrkadla za obyc.len vyhrievane na E60 poradi niekto?

Utorok, 7. Septembra 2021, 15:27

Ahoj. Vyriešil.si to?
 
kiski
Príspevky: 588
Registrovaný: 19.7.2010
Auto: E61 530d, E87 118d
Kraj: Trenčiansky

Re: Vymena elektrochrmatickeho vonk.zrkadla za obyc.len vyhrievane na E60 poradi niekto?

Streda, 8. Septembra 2021, 19:38

Podľa pôvodného zrkadla treba zistiť, ktoré vodiče z toho konektoru idú na toho slimáka výhrevu na tej zadnej strane skla. Ja keď som menil sklo, tak to tam bolo pekne vidieť. Aj keď ja som dával naspäť rovnaké sklo, takže som nič meniť nemusel, pamätám si, že to bolo celkom zreteľné.
Retrofity svetiel, interiérov a zástavby CIC pre E60/61

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných