... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

mmracing.sk
 
boldenone
Autor témy
Príspevky: 485
Registrovaný: 6.12.2013
Auto: E30
Kraj: Bratislavský

Soft close prestalo dovierat!

Štvrtok, 26. Augusta 2021, 22:27

Caute viete mi nejak poradit so zamkom? Stala sa mi taka vec ze pri zatvoreni dveri mi pricviklo tašku a odvtedy dvere nedoviera. Pocut zamok ze pracuje ale dvere nic ostali nedovrene. Da sa s tym nieco robit? Alebo treba vymenit komplet zamok? Alebo to nejak nastavit nanovo?
 
boldenone
Autor témy
Príspevky: 485
Registrovaný: 6.12.2013
Auto: E30
Kraj: Bratislavský

Re: Soft close prestalo dovierat!

Pondelok, 30. Augusta 2021, 19:05

Nemate s tym skusenosti?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Soft close prestalo dovierat!

Pondelok, 30. Augusta 2021, 19:14

ak ti k tomu miestni servisaci vobec nieco povedat bolo by dobre povedat ake je to auto, kedze to asi nebude ta E30 co mas v profile uvedenu, ktore dvere, kde presne sa ta taska pricvikla, ci to bolo tam kde je zamok atd. takisto by bolo dobre vediet, ci tam aspon pocut nejaky zvuk, ci sa snazia dvere dovriet a nejde to alebo to proste na tych dverach je hluche, ci si kontroloval ci tam aspon opticky nic nie je uvolnene, poskodene, zlomene, atd. Nikto ti nevie povedat na zaklade tvojej otazky co mas robit okrem "zober to do servisu"
 
boldenone
Autor témy
Príspevky: 485
Registrovaný: 6.12.2013
Auto: E30
Kraj: Bratislavský

Re: Soft close prestalo dovierat!

Streda, 1. Septembra 2021, 21:29

boborjelotor napísal:
ak ti k tomu miestni servisaci vobec nieco povedat bolo by dobre povedat ake je to auto, kedze to asi nebude ta E30 co mas v profile uvedenu, ktore dvere, kde presne sa ta taska pricvikla, ci to bolo tam kde je zamok atd. takisto by bolo dobre vediet, ci tam aspon pocut nejaky zvuk, ci sa snazia dvere dovriet a nejde to alebo to proste na tych dverach je hluche, ci si kontroloval ci tam aspon opticky nic nie je uvolnene, poskodene, zlomene, atd. Nikto ti nevie povedat na zaklade tvojej otazky co mas robit okrem "zober to do servisu"

Pisal som ze dvere sa snazia dovret ale nedovru sa zamok pracuje. Su to vodicove dvere bmw x5 e70.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných