... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
geco11
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 3.10.2019
Kraj: Nitriansky

Padnutý výfuk

Pondelok, 16. Augusta 2021, 21:10

Zdravim páni,
idem si po radu. Zhadzoval som výfuk, pretože som menil hardy spojku a stredové ložisko. Na moje prekvapenie keď som nahodil výfuk naspäť, výfuk hrozne padol.... Keď idem cez spomalovač tak ho chytím. Obe zavesenia sú tak ako by mali byť. Spoj pred sekundárnym katalyzátorom (tam kde sa spája zadná časť s prednou) je to miesto kde to spadlo, cim dalej idem dozadu, tým je to viac v norme. Skúšal som výfuk podložiť trubkou a pustanim zdviháku ohnut plenec, bohuzial po odstranení tlaku výfuk znova padne. Momentálne som to vyriesil tak, ze som drôtom pripevnil výfuk o drziak prevodovky. (Zatial kym to vyriesim, musim chodit do roboty) Mozem tym ublizit prevodovke alebo vyfuku? Viem ze je to riesenie na ,,prasaka" ale dufam ze iba docasne a nieco mi poradite.
Dakujem
 
jurasek
Príspevky: 155
Registrovaný: 29.11.2008
Auto: E46 sedan 320d 330xi
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: prievidza

Re: Padnutý výfuk

Sobota, 21. Augusta 2021, 12:29

Je to divne ze ti klesol.. lebo keď zatiahnes všetky spoje tak nieje možné aby niekde klesol aj keby držal len vzadu a v predu na motorke.. tie spoje su fakt pevne .. jedine ze ti jeden nedrží ako si myslíš ze by mal.. ja mam 3lit benzin.. aspoň umna to co píšeš je nereálne.. a to som dával vyfuk za posledný rok 4 krát dole..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 8 neregistrovaných