... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Fusko61@gmail.com
Autor témy
Príspevky: 14
Registrovaný: 7.1.2021
Auto: E46 318diesel
Kraj: Žilinský

Váha vzduchu?

Štvrtok, 7. Januára 2021, 20:25

Ahojte na e90 slabý výkon motora a keď odpojí váhu vzduchu je núdzový režim ale žiadny rozdiel necítim.. Malo by to robiť rozdiel?
 
Jozef96
Príspevky: 13
Registrovaný: 8.8.2020
Auto: E90
Kraj: Trenčiansky

Re: Váha vzduchu?

Piatok, 8. Januára 2021, 14:22

Diagnostiku si skúšal ?
 
miccalek
Príspevky: 9
Registrovaný: 1.11.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Váha vzduchu?

Štvrtok, 28. Januára 2021, 10:35

Nevím zda je to ještě aktuální, na 90ce jsem to nezkoušel, ale mám zkušenost z 46ky a mělo by se to chovat stejně jako u novější trojky. Měl jsem pozdezření na vadnou váhu
vzduchu, auto bylo chcíplé, nepravidelný volnoběh. Váhu jsem odpojil a auto jelo jako střela. Akorát spotřeba asi o 3l větší. Takže bych řekl, že
pokud po odpojení jede auto stejně, váha to nebude. Pro sichr můžeš prostříknout čidlo kontaktolem.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Váha vzduchu?

Utorok, 2. Februára 2021, 11:34

ak chces, v ziline ti doporucim chalana cez diag, ale tak ako tu miccalek spomina, vahou to nebude, problem bude niekde inde,
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
tututko-e90
Príspevky: 1
Registrovaný: 16.8.2021
Auto: Bmw E90 325i
Kraj: Nitriansky

Re: Váha vzduchu?

Pondelok, 16. Augusta 2021, 06:35

miccalek napísal:
Nevím zda je to ještě aktuální, na 90ce jsem to nezkoušel, ale mám zkušenost z 46ky a mělo by se to chovat stejně jako u novější trojky. Měl jsem pozdezření na vadnou váhu
vzduchu, auto bylo chcíplé, nepravidelný volnoběh. Váhu jsem odpojil a auto jelo jako střela. Akorát spotřeba asi o 3l větší. Takže bych řekl, že
pokud po odpojení jede auto stejně, váha to nebude. Pro sichr můžeš prostříknout čidlo kontaktolem.
Ahoj. Chcem sa ťa spýtať čo bol v tvojom prípade problém u tvojej e46. Mne robí presne toto isté. Z váhou vzduchu auto nemá výkon, občas zhasne. Bez váhy vzduchu ide perfektne, akurát že vyššia spotreba. Váhu som už menil za novú
 
Užívateľov profilový obrázok
Pietross
Príspevky: 12
Registrovaný: 26.1.2015
Auto: E90 330i Manual
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava

Re: Váha vzduchu?

Piatok, 24. Septembra 2021, 15:40

tututko-e90 napísal:
Ahoj. Chcem sa ťa spýtať čo bol v tvojom prípade problém u tvojej e46. Mne robí presne toto isté. Z váhou vzduchu auto nemá výkon, občas zhasne. Bez váhy vzduchu ide perfektne, akurát že vyššia spotreba. Váhu som už menil za novú

mal som problem s volnobehom na e90, uz som mal katastroficke predstavy a bol to iba konektor vahy vzduchu, poriadne som ho vycistil sprejom na maf a obviazal gumickou :roll: :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných