... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
obchodna sekcia
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 4. Augusta 2021, 10:00

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:14, upravené celkom 5 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 4. Augusta 2021, 10:04

Aj keby bol zo zapadneho nemecka, ja vidim, ze ten epoxid blika.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 4. Augusta 2021, 14:48

pablohablo napísal:
(ne)ukludnim ta ked ti poviem ze ten teflon/PFA maju od Daikinu :D https://daikin-america.com/pfa-fluoropolymers/
mal by mi Daikin evokovat nieco v spojitosti s touto temou, nejaky negativny pripad?
este raz, teoria je taka, ze bez mechanickeho narusenia a bez prekrocenia teploty (cca 260stC), by to malo byt safe.
Vraj uz tieto nove compounds nie su rakovinotvorne, iba toxicke pri prekroceni spominanej teploty. Co sa pri rice cookeri nestane. Mozno to je len moja dogma od cias gymplackej chemie, ked nas s tym profesorka strasila. Kazdopadne stainless steel je stainless steel...


Naspat k hraniu. Kedze mam teraz trochu viac casu, dal som sancu Eternalnemu Doomovi. Ani ked sa moc premaham, tak sa do toho neviem zazrat, som to vcera po nejakej hodine vypol. Nejako sa neviem zbavit pocitu ze povodny Doom mal ovela lepsiu dynamiku.
Este som stiahol Wreckfest na skusku.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Piatok, 6. Augusta 2021, 10:31

Abyssko napísal:
Ja som to pozeral iba na yt ale fest sa mi to páčilo, miestami zimomriavky, škoda že mám shit ntb....
nuz tych 300 za vonacku si mohol mat 1/3 na slusny gaymink nodbuk, ale tak priority ; ), a za kolesa na aute si mohol mat cely.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Piatok, 6. Augusta 2021, 10:50

Ruky mi po kúpe vonavocky neodpadli, robím ďalej, teraz ale zuby 😁 čiže slasti bokom
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 20:13

https://9to5mac.com/2021/07/30/m1-macbo ... en-cracks/

takze kasko aj na mogbuk treba, fajn
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 20:18

takze dojebe sa ked ho mas zasvineny od bordelu alebo ked ho ohnes.
tu by som pouzil Chvastunov teorem aplikovanej matemAatiky a kasko oznacil za nedovodne.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 20:43

stockholm syndrome intensifies, pri kazdom inom notbuku si povies napicu notbuk, ale pri epl si povies moja vina, moja vina, moja prevelka vina, preto prosim.. a zbehnes po oblatku z ktorej citit siedmaka
Je to Len pRvA geNeRaciA
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 20:50

v piatok som posielal Dell naspat do firmy, cca 1,5 rocny notebook, ktory som ja za 11 mesiacov pouzil asi 3 dni, lebo okrem x inych problemov bolo potrebne mu zo 3x za hodinu jebnut po krizoch, doslova, niekde bol dojebany nejaky spoj do displeja a vypinal sa, ked som zmenil polohu alebo jebol donho naskocil.
acer mozem ohybat jak list papiera, lenovo detto.
macbooky musim ozaj zapruzit v rukach aby sa zacal hybat. ked je zavrety a zatlacim aj celou rukou do stredu, ziaden flex.
jediny kto ma nejaku poruchu si ty, lebo si k pozicii 7500 hrubeho dostal macbook, ktory sa pojebal, a tym padom sa pojebu vsetky, tak ako ty nemas kameru, tak nikto nepotrebuje kameru, a ty nemas kasko, tak nikto nepotrebuje kasko.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 20:58

ludia ti sami povedia co ich skrie pri prvej prilezitosti, staci len citat pomedzi riadky a niekedy to napisu aj rovno :)
Takze megbuk sa pojebe lebo uzivatel je kokot a ma zacapkanu obrazovku abo co, napicu to otvara, biele rukavice mu treba, bmv sa pojebe lebo sofer je kokot, v ziadnom pripade neni chyba v dizajne, najme ak sa jedna o apple, vsetky apple vyrobky su bez chyby, to len uzivatel je kokot, vela kopiruje na ssd, vela zatvara notebuk, vela robi na gpu, chce privela pamate, 256gigy ssd staci kazdemu, atd. atd. Kua to uz je fakt kult, popremyslam ci nenakupim aj epl akcie, lebo tato firma ked vyrobi aj chleba hovnom natrety a povie, behold ajfon 14, tak sa vypredaju :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 21:01

s tym majetkovym priznanim, ktore casto a rad zverejnujes sa cudujem, ze este tie akcie nemas
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 21:07

ty vole zas mozem vypustit flector na pol dna, taketo prispevky maju blahodarny ucinok.

Pisu tam, ze sa to deje pri M1, pri inteloch nie, tak sa spekilluje, ci sa zmenilo nieco v dizajne, co by to mohlo zapricinit, alebo je to len uzivatelska smola/nahoda.
Flus fotka ukazuje, ze prasklina smeruje k cocke kamery - spekillacie ci tam ludia nejebali tie anti-smirovacie kryty kamerky, voci ktorym uz Epl davnejsie vydal stanovisko, ze sa nemaju pouzivat lebo dojebu displej.
Dal som to sem iba ako zaujimavost, nie ako onaniu.

Za rok aj volaco v terajsej robote mam uz druhe Dellko, prve umrelo na komponent na doske, toto teraz mi prestalo nabijat a vyblikuje error kody notifikacnou diodou. Plus milion dalsich picovin denno denne, takze ano tam si poviem napicu notbuk. S macom to v momentalnom stave rad risknem, s kludom oproti tomu ake shity su niektore win lapatopy
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 21:13

ani casto ani rad, iba raz a k teme, ale ty to mas problem spracovat a predychat doteraz ako tak citam :) keby si nekupoval panské kokotiny tiez si mohol dake dukaty zarobit mimo muklovania a poriesit pasivny prijem ako Cabinko :D ale ne, radsej budes pisat ze ked praskne displej na megbuku tak to neni napicu laptop, ale jebnuty uzivatel, to uz nemate boha pri sebe pan Bobor ? Ked pojdes spat tak jemnucko zavri ten megbuk ;)
Namiesto megbuka prislo Lenovo, uz som aj zabudol ake popici to je ked ma notbuk normalne USB-A a nemusim secko cez kokocke redukcie vesat.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 21:20

A to ako vyzera anti-bobriaca krytka? Som myslel, ze to je stvorcek izolacky.. ci pre eplbóis nejaky sikovny kapitalista vyrobil iKrytku za 85€ ktora ma taku svetlost, ze ked zavres lid, jebne LCD? :D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 7. Augusta 2021, 21:25

Killo, ja som namiesto megbuku ktory som pokazil tak ze som ho vobec nikam neprenasal a cely cas mal pripojene externe periferie dostal lenovo x1 carbon dakej 7mej generacie s 8665u lebo nic ine skladom nebolo a velka spokojnost, pred megbukom som mal x1 6tej generacie a s tym som bol tiez spoko akurat z neznamych pricin to malo len 2jadro a 8gb ram a bolo to aj pri non-computive intensive taskoch citit ze primalo, tak som killopulzivne klikol ako nastupcu 6jadro megbuk ale ten sa pojebal na seckych frontoch, mozno kokocky kus, mozno maybeline, bohvie.
x1 ma kritku normalne zabudovanu, vesmirna technologia magia toto.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných