... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 12:42

RTG napísal:
Keby mal, tak na to nereaguje
+1, dochtorova odpoved v style "fucking for virginity"

Pablo som fakt zvedavy aku to bude mat zivotnost. Lebo toto mi pride ako kupit si Xiaomi rice cooker a varit v nom vesele steroidove kura s neznamym povodom. You were so preoccupied with whether or not you could, you didn’t stop to think if you should
https://www.youtube.com/watch?v=ClZVgSFm2Fo

Ale ked ti to vydrzi aspon 3 mesiace takeho dofukovania, tak si kupim aj ja jeden, k rice cookeru!
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 12:44

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:26, upravené celkom 5 krát.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 12:47

Killo napísal:
+1, dochtorova odpoved v style "fucking for virginity"

Pablo som fakt zvedavy aku to bude mat zivotnost. Lebo toto mi pride ako kupit si Xiaomi rice cooker a varit v nom vesele steroidove kura s neznamym povodom. You were so preoccupied with whether or not you could, you didn’t stop to think if you should
https://www.youtube.com/watch?v=ClZVgSFm2Fo

Ale ked ti to vydrzi aspon 3 mesiace takeho dofukovania, tak si kupim aj ja jeden, k rice cookeru!
Billy Mays by toho predal za 3 kontajnerove lode. Doobeda.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 12:51

Killo napísal:
+1, dochtorova odpoved v style "fucking for virginity"

Pablo som fakt zvedavy aku to bude mat zivotnost. Lebo toto mi pride ako kupit si Xiaomi rice cooker a varit v nom vesele steroidove kura s neznamym povodom. You were so preoccupied with whether or not you could, you didn’t stop to think if you should
https://www.youtube.com/watch?v=ClZVgSFm2Fo

Ale ked ti to vydrzi aspon 3 mesiace takeho dofukovania, tak si kupim aj ja jeden, k rice cookeru!
Vsak.. ked mozes za 30 kupit BMW fujva komplett OEM kompresor s adapterom do zapalovaca.. na dofukovanie AUTA, presne na to, na co si to chcel. Kupis nieco, co vyzera ako nastrazna bomba z druhej svetovej, s kompresorom a slusnym odberom vyhrievanou Li-ion baterkou asi nielen vyzera ale kto som, aby som sudil cinske picoviny. :D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 12:56

vsetko fajn len zapalovacovu zasuvku nemam na motorke ani netuzim ju dorabat.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:05

Motorka ma daleko blizsie ku kolobezke ako autu, takze tam az taky problem nevidim, ani v tom ked ti to zacne horiet pod ritou, lahke vysadnut. Ja som tu ale videl nadsenie z toho to zavriet do kufra a dofukovat s tym automobilove kolesa, na co to zjavne stavane nebolo. A okrem nejakych tazkych veteranov, kazde auto zasuvku ma. Podla mna sa bobor tesi, ako za tych 7+ minut vyhuli tri cigy, taka nutena prestavka bez vycitiek. Inak neviem na co do pice by si si daval cinsky fire hazard dobrovolne do auta, ked za menej mas OEM kvalitu vyvinutu na danu ulohu a hazard je akurat ten, ze ti svagor odjebal cinskou chladnickou zasuvku v kufri.
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:16

boborjelotor napísal:
tesime sa na nove fotky z dovolenky, tie z ameriky su uz predsalen starsieho data

Ak si to vybobríš lepšie, zistíš, že to dával pubertalny syn. Ale ži si z toho ďalej... ja nemam fb, ig ani nič iné. Stačí mi bmwklub :-)

A bol som odvtedy už v boroch v kine, aj v Podbrezovej v bankomate, takže nesedim len doma stále, to nie
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:24

starynovy napísal:
Motorka ma daleko blizsie ku kolobezke ako autu, takze tam az taky problem nevidim, ani v tom ked ti to zacne horiet pod ritou, lahke vysadnut. Ja som tu ale videl nadsenie z toho to zavriet do kufra a dofukovat s tym automobilove kolesa, na co to zjavne stavane nebolo. A okrem nejakych tazkych veteranov, kazde auto zasuvku ma. Podla mna sa bobor tesi, ako za tych 7+ minut vyhuli tri cigy, taka nutena prestavka bez vycitiek. Inak neviem na co do pice by si si daval cinsky fire hazard dobrovolne do auta, ked za menej mas OEM kvalitu vyvinutu na danu ulohu a hazard je akurat ten, ze ti svagor odjebal cinskou chladnickou zasuvku v kufri.
ked otvorim pneuservis kupim daco lepsie teda :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:32

undy napísal:
Ak si to vybobríš lepšie, zistíš, že to dával pubertalny syn. Ale ži si z toho ďalej... ja nemam fb, ig ani nič iné. Stačí mi bmwklub :-)

A bol som odvtedy už v boroch v kine, aj v Podbrezovej v bankomate, takže nesedim len doma stále, to nie
ak si to vybobris lepsie, tak zistis, ze to davala pani manzelka. nacim by bolo zamknut si fotky, nech nas to nedrazdi.
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:38

Aha, tak sa ospravedlňujem
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:40

ako ta moze prestat drazdid bobor ked to mas na pozadi ?
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:42

chlapi ak chcete fukace do aut tak si pozrite koncernove fukace z touaregov... v M3 som mal origo BMW so zasobnikom na "zahustenie" pneu co vyplni dieru po defekte, vydrzal mi fukat 2 roky, potom som kupil koncernove tie drzia cca 4 roky, v jednom uz piest posiel... daju sa kupit zanovne nepouzivne po 45-50€, nieje o com
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:53

To uz tu bolo, pred aj po nákupe a vidíš. Validacia tym, ze motorka zasuvku nema to schvalila. Aj ked pred nakupom takáto poziadavka nebola. Proste, dôležité je si picovinu obhájiť sam pred sebou, pre svoj pokoj. O viac v zivote nejde.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 13:55

pablohablo napísal:
vsetko fajn len zapalovacovu zasuvku nemam na motorke ani netuzim ju dorabat.
ako si potom pripalujes Partagasy za jazdy? Ci klasicky, od vyfuku?
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 6. Júla 2021, 14:56

Poprosím link na Origo BMW kompresor za 30... Must have

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných