... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 30. Júna 2021, 17:46

Killo- počkaj ,vieš čo, videl som ich na svoje 2 vlastné oči presne 0, ale to bude asi tým, že som z kraja kde je s medveďmi dlhodobo problém. Ale to je asi tiež moja chyba, že som sa neokotil niekde v paneláku na kilometre od lesa.

Máš pravdu ,zvery sa prikrmuju , medveď ale nieje jedine zviera žijúce v lese a neprikrmuje sa priamo mäsom. A to že chodia dole, nieje hlavne problém prikrmovania , ale toho, že ich je pokokot a navzájom sa medzi sebou vytláčajú. Dakedy mala tiež stará 1, max 2 mladé , teraz máš bežný štandard 4.

Odlesňovanie ti pekne zhrnul abyss. Stará, prípadne napadnutá hora sa musí vyrubat,ale tak isto sa vo väčšine prípadov vysadí nová a bez dreva ako materiálu sa ľudia tiež nezaobídu.Ale odlesňovanie ako v prípade Jasnej je však úplne opačný prípad.

Pozor , nie kazdy zelený mužík v lese s pierkom za klobúkom je poľovník a dnes sú drviva väčšina "poľovníkov" paštiKári ,čo si do lesa chodia len zastrieľať.

Ono "nieje" problém, keď ťa napadne medveď v lese, kde si v jeho kuchyni( kto sa bojí, nech predsa nejde do lesa, ani s flintou) , problém však je, keď sa ti ursa promenáduje v dedine , kde sú doma statky,ľudia, tvoja rodina , žena , deti. Keď ti chodí ten kokot do dvora na ovocie,na úle, potom má veru ten zbrojak s obtiahnutou 58čkou svoje opodstatnenie a nie, nepomôže mu už vtedy ani kurenar Budaj, ani srdce Roshana.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 30. Júna 2021, 19:33

Ruský prezident Vladimir Putin vyzval občanov, aby sa nechali zaočkovať. Putin dúfa, že očkovanie pomôže vyhnúť sa celonárodnému lockdownu.

lol na kvadrat
 
dann0
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.11.2014
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 30. Júna 2021, 20:31

To nevadi, sice nepodporuje povinne ockovanie, ale zakon z 1998 hovori ze v pripade zvysenia poctu pripadov, mozu regionalny lidri zaviest povinne ockovanie pre urcite skupiny obyvatelstva.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 30. Júna 2021, 21:13

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:28, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 06:54

Abyssko predlžuješ od 9.teho turnusy v dojclande?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 07:42

pistacik11 napísal:
Abyssko predlžuješ od 9.teho turnusy v dojclande?
Zozeniem včeličku do ramena kdesi večer na vlakovej stanici....
 
fritolko
Príspevky: 1319
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 08:04

Dezole na internete zas picuju, ze prispevky za odporucanie ockovania pojdu z ich dani. Ale to ze kolko z ich dani islo na liecebne naklady hospitalizovanych ludi, na OCR, na Pandemicke PN ich uz akosi nezaujima aj v tom pripade ak pracuju v zahranici na slovensku neplatia odvody.

Alebo tomu nechapem spravne? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 08:05

Dôležité je picovat, nie v tom hľadať význam....
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 08:09

jedno odporucanie za 30 eur stoji tolko ako 1, alebo 1,5 ag testov, jedno odporucanie za 90 eur stoji tolko co PCR test.
tak ak ich tak velmi trapia vydavky statnej kasy, nech sa daju ockovat, pretoze ockovanie + odmena stoji menej ako ked sa niekto necha testovat 4x pocas 1 mesiaca.
netreba do toho ani ratat PNky, naklady v nemocniciach, kompenzacie a neviem co vsetko.

aLe tO bY sOm TeN ViRuS mUsEl NaJpRv v TeLe mAt!
v riti obd dongle a samodiagnoza
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 09:27

MatusRK napísal:
Killo- počkaj ,vieš čo, videl som ich na svoje 2 vlastné oči presne 0, ale to bude asi tým, že som z kraja kde je s medveďmi dlhodobo problém. Ale to je asi tiež moja chyba, že som sa neokotil niekde v paneláku na kilometre od lesa.

Máš pravdu ,zvery sa prikrmuju , medveď ale nieje jedine zviera žijúce v lese a neprikrmuje sa priamo mäsom. A to že chodia dole, nieje hlavne problém prikrmovania , ale toho, že ich je pokokot a navzájom sa medzi sebou vytláčajú. Dakedy mala tiež stará 1, max 2 mladé , teraz máš bežný štandard 4.

Odlesňovanie ti pekne zhrnul abyss. Stará, prípadne napadnutá hora sa musí vyrubat,ale tak isto sa vo väčšine prípadov vysadí nová a bez dreva ako materiálu sa ľudia tiež nezaobídu.Ale odlesňovanie ako v prípade Jasnej je však úplne opačný prípad.

Pozor , nie kazdy zelený mužík v lese s pierkom za klobúkom je poľovník a dnes sú drviva väčšina "poľovníkov" paštiKári ,čo si do lesa chodia len zastrieľať.

Ono "nieje" problém, keď ťa napadne medveď v lese, kde si v jeho kuchyni( kto sa bojí, nech predsa nejde do lesa, ani s flintou) , problém však je, keď sa ti ursa promenáduje v dedine , kde sú doma statky,ľudia, tvoja rodina , žena , deti. Keď ti chodí ten kokot do dvora na ovocie,na úle, potom má veru ten zbrojak s obtiahnutou 58čkou svoje opodstatnenie a nie, nepomôže mu už vtedy ani kurenar Budaj, ani srdce Roshana.
preto som napisal, ze nemam insight do problematiky. Ak nejake zdruzenie 'odbornikov', alebo ludi co budu za to zodpovedni, povie odstrelit, tak s tym problem v principe nemam. Len nech to nejde od muzikov v zelenom, ktori by strielali vsetko co ma srst.
Btw zalesnovanie - satelitne mapy porovnavajuce stav lesov spred par rokov a dnes hovoria jasne, lesov ubuda. To, ze sa vysadia stromceky, ktore budu potrebovat desiatky rokov na to aby vytvorili les, za zalesnovanie nepovazujem.


FB mi zas tlaci vyplody antivaxerov, tak som si vsimol, ze nam v populacii narasta pocet spiritualistov, samanistov, zaklinacov, carodejnic... Najnovsi ulovok je tento clanok https://www.podtatransky-kurier.sk/za-z ... -1861-1925 , vakcina nas odpoji od duse, a budeme schopni vnimat len materialne statky. Ludom tu tak strasne jebe, ze uz aj moje psychicke zdravie dostava zabrat ked to citam. Aspon, ze ked budem onedlho kempovat v kolone na Chorvatskej hranici tak budem oprosteny od vyplodov na soc sietach
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 09:29

E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2994
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 10:52

To ma zmysel vobec komentovat? :D
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 11:03

mne sa paci "vzdelanie" psychoneuroimunolog.

Nahodou sa to rymuje so synonymom psychokokot.
 
dann0
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.11.2014
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 11:52

Dneska som sa na FB dozvedel ze ludia sa ockoju aby mohli chodit za hranice a potom neockovanym nosia Deltu :D
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 1. Júla 2021, 12:19

paci sa mi ze kym sa zakazuje vsetko pre neockovanych je to OK, pozadovana vec, ale ak sa zakazuje nieco ockovanym je to hned diskriminacia a podnikaju sa proti tomu kroky :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných