... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 13:44

Na obed som bol u vas repete, takze uz mam narok na covid pas. Nech si tu deltu kokoti na jesen uziju teda.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 13:54

a tie kojkojvid passy su nejake nase slovenske svojstojne lubive alebo to uz od zajtra bude v ramci utocnej strategie EU?
inak v Rakusku sa mi nestalo, ze by nechceli vidiet papiere, v kazdej jednej kaviarni, restike, vsade, ze to kontroluju skoro denne, ci si sa zaregistroval za ktorym stolom si sedel, a madarsky personal dokola picoval, ze keby to boli vedeli... ze sa musia furt testuuvat, lebo rakusania na ich sputnik jebu, ze ma dve davky, ale testuje sa kazde 2 dni lebo bez toho nemoze pracovat.
pleasata obluda to dobre zosumarizovala - ten milion ludi, co chcel sputnik, lebo neveri zapadnej propagande a sorosovym mediam, teraz tym istym mediam uveril, ze sputnik je zly a nedali sa ockovat.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:01

Od zajtra maju zacat vydavat nejaky "zeleny covid pas", hovoril lekvarský v radiu. A tiez hovoril, ze robili naporove testy na ten web, kde mas ziadat a ze ide.. ale ked sa nahrnu ludia tak jebne. Hm. :D Takze vraj si to ma poziadat v prvych dnoch iba ten, kto potrebuje nutne vycestovat. Cize kazdy kokot co ma 3 basy piva, lunchmeat a sandale v ofci RS na hlinach, smer chorvacko.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:07

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:33, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:18

pablohablo napísal:
Kua v Sparte by si uz davno hnil na spodku jamy, weakling :D Ano xiaomi ryzovar je popici ale treba aj dobru ryzu. V azijskych na bajkalskej ten spominany Royal Umbrella jasmine rice, preplachnut dobre, odberkou kopcovito, vodu fakt ze na rysku alebo 1mm pod a bude tip-top. Po dovareni nechat este aspon 25 minut oddychnut zavrete. Dalsia dobra je Shazia Aged Basmati tam nic specialne, po dovareni mozes rovno hned zrat, ale ta je suchsia a nehodi sa ku kazdemu jedlu. Psovi davame inak Orijen Regional Red a dokrmujeme hovadzim prednym s kostou.
Inak na ryzi nic dietne nie je, ja to na konci dna rovnaky sacharid ako muka, med, cuker, ale lepsie na dietu taku tu co mas ked si weakling. Ja hlavne ryzovarujem lebo cela priprava ryze ako prilohy ked mas ryzovar ti zaberie tak 60 sekund, to uz je skoro level replikatora v startreku. Henten konkretne davam ako svadobny dar na kazdej svadbe kde sa ocitnem, a vzdy ked po case prideme na navstevu tak uz citime vo dverach ze ryzovar sa ujal.
vidno, ze v technike si lepsi nez v biologii.
Diky za recku na ryzovar, tak ani nebudem dalej spekulovat s inymi znackami.
Boha tak psovi drahy Orijen ale ty si das kura z tesca, noice :D Ja kupujem Acana monoproteinky, a ked som teraz googlil tak to vyzera, ze to je od jedneho vyrobcu.
Neviem co teda rozumies pod slovom dietny, ale malo by to zahrnat 'zostavu jedal a pokrmov na zabezpečovanie výživy chorých ľudí a ľudí s osobitými výživovými potrebami'. Az ti nieco hovori napriklad eliminacna dieta.
Ze je ryza rovnaky sacharid ako cukor je celkom zasadne nepochopenie problematiky:) ano vo svojej podstate sacharid jak sacharid (aj ked zase, ryza je skrob - polysacharid, na monosacharidy sa rozklada travenim, co ma znacne odlisny vplyv na organizmus - schvalne ci ta rovnako zasyti 100g ryze a 100g cukru), zabudol si na to, ze ryza obsahuje aj bielkoviny 8-12% (vramci toho aj esencialne aminokyseliny). Hlavny dovod u mna preco ju jest pravidelnejsie (ked mam cravings, tak to odbit ryzovarom za 5minut a nie mcdonaldom) je, ze nevyvolava potravinove alergie (preto som ju nazval 'dietnou').

Weakling po roku lockdownu sice nabral 10kg, na druhu stranu po 2 rokoch konecne zacinam naberat aj svaly, napriek nepriaznivemmu zlozeniu stravy (pomer S:T:B), tak aby si nebol prekvapeny ;)
Naposledy upravil/-a Killo v Piatok, 25. Júna 2021, 14:33, upravené celkom 1 krát.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:20

Naposledy vazbu nedali.. Ale dobre, som rad, ze eviduju.
Prílohy
Screenshot_20210625-151814_Gmail.jpg
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:34

Tak pes ma 16 killo, jemu vydrzi to 11,4 killo balenie orijenu za killo tak pol roka s barf prirkmom. Acanu single origin sme tiez davali ked bol mladsi ale uz mu nesmakovalo tak sme dali orijen a znova spoko. Je to rovnaky vyrobca, v orijene mas viac proteinu, pre niektore psy priliz az sa z toho zosieraju, pre tie lepsie acana s vacsim podielom hlusiny. No som zvedavy co napises ked kupis ten ryzovat, ak by bolo zle napis a mas u mna jednu kavu za body na OMV a nejaku susienku ak bude tiez za body zrovna.
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 14:36

Killo neviem ci aj cvicis - ale ak ano a potrebujes nabrat viac svalov ako tuku tak dobra je CKD dieta - akurat pri tej ketoze (bez cukru) je mozog v pici a robit daku zmysluplnu pracu je dost o hubu.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 15:30

Pri ketoze mas mozog v pici mozno tak prvych par dni, potom si mozog zvykne a fungujes uplne v poho. Moj kamarat z nemecka co mal 160kg bezal pol roka na ketodiete a robil pri tom intelektualne celkom narocnu pracu (devops) bez akehokolvek problemu. Schudol na 110kg.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 16:23

Paráda tak predsa bude na pajtu novuu
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 16:33

cabinko stratil heslo tak ma novy ucet
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 17:24

Co Vam jebe, ze ketodieta a podobne bullshity. Killo nainstaluj si nejaku appku na trackovanie makier a kalori. Nastav si v diete nejakych 1.2 -1.5g bielkovin na 1kg telesnej vahy a tuky sachre si tam dolad uz podla chuti. Kludne aj kekse a kokotiny. Nastav si nejaky rozumny deficit; povedzme 300kcal dennne a za mesiac mas cca 1.2kg telesneho tuku dole.
A silovy trening je samozrejme obvzlast v diete dolezity, aby si zabranil svalovej atrofii..
Ze ketoza dpc, tu zas niekto o strave vie tolko, co o autach dpc 😀🤷‍♂️
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 17:28

Ty si taky mudry aky si skaredy sa mi zda :D katalogovy odbornik s obidvoma lavymi rukami ktory tu svojho casu prednasal o tom aky je xdrive kktina si ho nakoniec aj sam kupil. A tak to je s kazdou kokotinou ktoru tu prednasas ako nevyvratitelny fakt.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 17:32

Jj. Este jebni, ze cukor je droga a pribera sa z neho. A mozme to tu zamknut.
Pripadne, ze nemas jest po 18ej ak chces schudnut. 😀
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 25. Júna 2021, 17:35

A este mi povedz, co z toho, co som tu napisal nieje pravda…
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných