... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 10:37

uhorkova sezona, hod do pribehu tu novu pychu co si si kupil, nech ti to mozme ohejtovat
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 10:43

alebo <>, pribeh ako pribeh :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:34

Vidim, ze tu mame dnes srdcove zalezitosti :D
Nebudem sa rozpisovat lebo by k tejto teme vydalo na celu stranu, ale az ked som cital Matkinov Polnocny dennik mi doplo, ze ked ma jedna 9z10tich kamaratka zavolala na nakupy a skusala si saty predo mnou, tak stacilo spravit par krokov k nej a uz som dnes nemusel byt zatrpknuty negativisticky chuj. Nevadi no, az raz vymyslia cestovanie v case pojdem svoje 16-22rocne ja dokopat.

Btw, McAfee to dal na Epsteina v spanielskom vazeni
https://zive.aktuality.sk/clanok/98y6f7 ... amovrazdu/
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:40

no ved Matkin je zena, chlap by to nenapisal, lebo by to nevedel ;)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:47

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:36, upravené celkom 4 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:56

boborjelotor napísal:
no ved Matkin je zena, chlap by to nenapisal, lebo by to nevedel ;)
To dava zmysel. Precitat si to tak o 3roki skor, vsecko mohlo byt inak. To by mi ani bobroveckych 9mega nechybalo, mozno len trosicku.

Btw tiez mi to uz niekto spominal, ze je Matkin zena, lebo jeho otec pracoval vo vydavatelstve. Ale nemeni to nic na veci, Polnocny dennik bol prijemnym navodom na zivot, len sa ku mne dostal neskoro :)
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:57

Matkin je vraj Eva Borusovicova
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 12:59

Za zivot som mal 3 kusy 9/10 mozno 10/10, ale cisto len vizualne, softver bol dojebany ako windows vista. Som si zaspominal, thanks obama. Pome radsej nazad k DPH.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:03

a ako si tu 10/10 ziskal, si nosil uctenku z bankomatu a nahodou ju pred nou hodil na stol? :)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:10

boborjelotor napísal:
a ako si tu 10/10 ziskal, si nosil uctenku z bankomatu a nahodou ju pred nou hodil na stol? :)
This is ten percent luck, fifty percent skill
Thirty percent concentrated power of will
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:14

pablohablo napísal:
top story mal kamarat, v 15-16 ho zavolala kamoska k sebe, dojde tam, na stole zo 3 playboye ci co vtedy ficalo, pokecali, vypil si caj a odisiel. Potom sa ma pyta, "myslis ze chcela jebat?".
A este ju potom svist balil do folie nie? :D

Tak ja sa pridam so svojou story. 1. Spoluziacka na vyske za mnou stale chodila, ze chce poradit ako spravit ulohu z informatiky. Naprogramoval som to s nou, aj sa mi zdalo ze sa po mne nejak "nenapadne" pozera vo chvilach kedy si myslela, ze ja sa nepozeram. Potom este ked odchadzala tak vravi, ze by sme mohli skocit niekde vonku na halusky. Jasne pojdeme, sak dohodneme neskor neboj. Aj sa mi pacila celkom no pasivny kkt nespravil nic, a o mesiac uz chodila za rucicku s druhym :D

2. Ked som bol v rozchodovej faze, s prvou frajerkou (vazny vztah 7rokov, svet zruteny) tak si vravim, nejdem ja plakat nad rozliatym mliekom aj tak je odcestovana, nedozvie sa nic.Zobral som do mekaca inu kamaratku, taka slobodna, mila, tiez mala ocividny zaujem. Po spolocnom veceri som ju zaviezol domov, bez nicoho. Nebudem snad podvadzat svoju terajsiu aj ked sme vlastne rozideni :D O tyzden situacia rovnaka, zas sme sli von, zas som ju hodil pred dom a nic. Uz si asi myslela , ze som teply alebo mi jebe. Tretikrat zas a to bolo poslednykrat kedy som ju videl :D Moral of the story: kasli na moralku ked si vlastne rozideny :D
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:32

Musel som si kupit aspon daku tu opticko technicku tragediu, nech som tu relevantny.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:43

kkt1 napísal:
A este ju potom svist balil do folie nie? :D

Tak ja sa pridam so svojou story. 1. Spoluziacka na vyske za mnou stale chodila, ze chce poradit ako spravit ulohu z informatiky. Naprogramoval som to s nou, aj sa mi zdalo ze sa po mne nejak "nenapadne" pozera vo chvilach kedy si myslela, ze ja sa nepozeram. Potom este ked odchadzala tak vravi, ze by sme mohli skocit niekde vonku na halusky. Jasne pojdeme, sak dohodneme neskor neboj. Aj sa mi pacila celkom no pasivny kkt nespravil nic, a o mesiac uz chodila za rucicku s druhym :D

2. Ked som bol v rozchodovej faze, s prvou frajerkou (vazny vztah 7rokov, svet zruteny) tak si vravim, nejdem ja plakat nad rozliatym mliekom aj tak je odcestovana, nedozvie sa nic.Zobral som do mekaca inu kamaratku, taka slobodna, mila, tiez mala ocividny zaujem. Po spolocnom veceri som ju zaviezol domov, bez nicoho. Nebudem snad podvadzat svoju terajsiu aj ked sme vlastne rozideni :D O tyzden situacia rovnaka, zas sme sli von, zas som ju hodil pred dom a nic. Uz si asi myslela , ze som teply alebo mi jebe. Tretikrat zas a to bolo poslednykrat kedy som ju videl :D Moral of the story: kasli na moralku ked si vlastne rozideny :D
to si zo stareho Brava odpisal ?
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:46

Nie to som zazil ked som este nevedel, veci ktore viem teraz.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 24. Júna 2021, 14:07

kkt1 napísal:
Nie to som zazil ked som este nevedel, veci ktore viem teraz.
Sa mi zdá že žijeme jeden život obidvaja 🤣🤣🤣

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných