... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 19:28

"if you are homeless just buy a house, da"
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 19:32

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:37, upravené celkom 4 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 19:42

aj by som napisal, ze bobor nie je platca dph, ale to by tu mnohi nepochopili :)
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:00

Tak platím nemeckú daň, tak si odpovedz sám.

Edit: pre bobra
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:11

Takže ja som klamár a to povie niekto, kto ani DPH neplatí a skracuje nám dovolenky☹️
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:15

ja som to necielil na teba ani na nikoho konkretne, ja som len poukazal na to, ze tak dobre 90% ludi co robi hlavne remeselne prace to vacsinou robi ako zivnostnik pre nejaku slovensku srocku. A prave to, ze mozu pracovat milion hodin mesacne je ich hlavny benefit, cena uz davno nie, lebo ten sprostredkovatel si pyta za tu pracu rovnako ako si pyta nemec, uz to kolko da motrokom je ine, ale chod oficialnou cestou riesit pracu cez vikend, ak to spada pod nejaku pracovnu uniu, tak 4 tyzdne vopred ziadost, ci pracovnik XY moze pracovat cez vikend, zdovodnit preco, na nedelu rovno zabudni. Proste zamestnanca kmenoveho dostat nad ramec standarneho nadcasu je mega drahe a takmer nemozne, pracovat v sobotu resp. pracovat sest dni v tyzdni - velmi komplikovane. Ked to jebnes ako sluzbu zahranicnej firme tak sa maximalne pozru na hociaky zdrap papiera kde si zapises, ze si akoze pracoval len posledne 3 dni, vybavene. Legalne takto mozes pracovat 180 dni v Nemecku, ale dokazat niekomu, ze je tam dlhsie, hlavne ak byva v kratkodobych ubytovaniach je prilis komplikovane aby to riesili, pokial teda zrovna nejde o velky zatah proti velkym firmam, ktore si z Rumunov robia otrokov de iure aj de facto.

ad undy, ja viem, ze ty presne vies co som myslel, ale kedze chces byt zasa vtipny akoze, alebo mozno aj nie, lebo kto sa vyzna v klamarovej dusi, tak toto bol ten "vtip" ze nie som platca dph https://neotax.eu/sk/sk/blog/platitel-vs-neplatitel-dph, pre tych, co sa v tom neorientuju aby si nahodou nemysleli, ze klamar hovori pravdu :)
NIekedy cca od augusta budem platitel dph, dovolenka zachranena.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:24

takze bobrovecka financna policia robi na zivnost.. ccc…
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:26

J pre živnostníka benefit…

Ale narážal som na to, že keď tu človek je tak nemusí poznať len dom a robotu, ale trocha aj žiť.
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:36

bobrovecka financna policia robila na zivnost jeden 9 mesacny projekt a uplatnila si pausalne vydavky a odvody si plati aj dobrovolne nad ramec povinnosti aby sa mohla teraz kludne prihlasit na urad prace, kedze teraz ma prazdniny, predtym robila ako zamestnanec v Rakusku a predtym 10 rokov ako zamestnanec 2x prestriedany na Slovensku a v Nemecku, a predtym predala podiel v zadlzenej firme za 0 eur ktora sa pred 2 rokmi predala za 9 milionov a bober by za ten podiel mohol k rustikalnej vile prikupit aj susednu hydinaren a na pablove danove vydavky by sa dival ako doktor na fotky oleja a filtrov. ale kedze co by bolo keby nie je moja oblubena hra, tak sa takymi myslienkami trapim len zhruba 3x do mesiaca.
jo, a bober chcel zaplatit dan z predaja nehnutelnosti pred 2 rokmi a danovy urad odmietol! nie preto, ze by bol bober tajny agent SIS ako naznacuje rozpravkar Hans Christian Undersen, ale preto, ze bober police nejak nepochopil vyklad zakona, ze nemusis nehnutelnost vlastnit 5 rokov, ak si ju zdedil aby si neplatil dan.
este nejako pomozem? zdravotny zaznam by si nechcel?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:41

boborjelotor napísal:
Nabuduce bude co, "ked si navaris teplu veceru, nemusis jest suche rozky"? :)

Aké jednoduché, že ;)

Sorry, že nechápem, ako môže niekto dlhodobo dobrovoľne robiť zo seba otroka.

Zažil som tiež taký skoro polrok (250h/mesiac), keď som začal v dojclande. Som si povedal dosť. Toto není cesta (Za toľko hodín mesačne sa vieš slušne uživiť aj doma) . Súkromný život nula. Tak sa našla iná práca, menej hodín (cca 100) a s lepším číslom na konci mesiaca.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:47

Ako sa hovori, je rozdiel robit a zarabat. Otazne ci firma sla na 9 mega vdaka bobrovmu odchodu alebo aj napriek tomu. Pablo žil v holandsku aj silikónovej doline a pak si povedal jebu na to jdu domü, teda v silikón kotline nem bolo priaznive podhubie v 2008 roku.
Naposledy upravil/-a pablohablo v Streda, 23. Júna 2021, 20:58, upravené celkom 1 krát.
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 20:57

VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 21:23

pablohablo napísal:
Ako sa hovori, je rozdiel robit a zarabat. Otazne ci firma sla na 9 mega vdaka bobrovmu odchodu alebo aj napriek tomu. Pablo žil v holandsku aj silikónovej doline a pak si povedal jebu na to jdu domü, teda v silikón kotline nem bolo priaznive podhubie v 2008 roku.
Kremikovej, ty chuj.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 21:38

pablohablo napísal:
Ako sa hovori, je rozdiel robit a zarabat. Otazne ci firma sla na 9 mega vdaka bobrovmu odchodu alebo aj napriek tomu. Pablo žil v holandsku aj silikónovej doline a pak si povedal jebu na to jdu domü, teda v silikón kotline nem bolo priaznive podhubie v 2008 roku.
urcite "vdaka", To je nepodstatne kebyskovanie. Podstatne su napriklad take brain-wormy, ako ked si mal 21, plnu hlavu vlasov, plodnik fungujuci na rozkaz, a slusne dievca -preto slusne, ze ta nezavola domov na jebacku ale "opravit pocitac", ta zavola domov a ty si naozaj myslis, ze ides opravovat pocitac, tak ukaz ten notebook... a ona pozera, ze aha, tak asi role play, tak si nieco vymysli rychlo, ze nejde jej hlasitost nastavit... tak jej to ukazes...a ona ze ide sa do kupelne umyt..a ty to pochopis, ze cas ist domov, tak jej povies teda ahoj. a nedojde ti to 15 rokov kym ju nahodou nestretnes a nepovie ti, ze si nechapavy chuj...
"bobor na co myslis, preco nespis o druhej rano, zas myslis na robotu..!?"... hej hej, na robotu...
mohol som jej ukazat najlepsie 3 minuty jej zivota!
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 23. Júna 2021, 21:57

boborjelotor napísal:
urcite "vdaka", To je nepodstatne kebyskovanie. Podstatne su napriklad take brain-wormy, ako ked si mal 21, plnu hlavu vlasov, plodnik fungujuci na rozkaz, a slusne dievca -preto slusne, ze ta nezavola domov na jebacku ale "opravit pocitac", ta zavola domov a ty si naozaj myslis, ze ides opravovat pocitac, tak ukaz ten notebook... a ona pozera, ze aha, tak asi role play, tak si nieco vymysli rychlo, ze nejde jej hlasitost nastavit... tak jej to ukazes...a ona ze ide sa do kupelne umyt..a ty to pochopis, ze cas ist domov, tak jej povies teda ahoj. a nedojde ti to 15 rokov kym ju nahodou nestretnes a nepovie ti, ze si nechapavy chuj...
"bobor na co myslis, preco nespis o druhej rano, zas myslis na robotu..!?"... hej hej, na robotu...
mohol som jej ukazat najlepsie 3 minuty jej zivota!
Dopycy :D :D :D
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných