... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Autor témy
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

E9x digital cluster

Nedeľa, 20. Júna 2021, 18:40

Zdravím páni,
nestretol sa niekto s týmto produktom?? Je to cca. rok v predaji
https://www.youtube.com/watch?v=eS1Oap8YDv4
V prípade, že s tým má niekto osobnú skúsenosť, mohol by sa o ňu podeliť.
Vďaka
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: E9x digital cluster

Nedeľa, 20. Júna 2021, 18:51

V predaji kde? Ja akurat vidim, ze na nejakom kickstarteri maju vyzbieranych 15k zo 65k. Cenu tiez nikde nevidim, iba dohady od udajne 800USD po 3000USD. To by uz musel byt iny mainstream aby si to u nas nasiel, nie nejaka beta verzia. :D Ale vyzera to dobre, tak snad najdu nejaky funding okrem charity a dokoncia to s masovou vyrobou. Potom by mohla byt cena dostupna pre tie dusickarske Ečka.

Taky dovetok odomna, pride mi to ako utopia robit dnes taketo veci. Doba sa bohuzial posunula, ludia nebastlia, neupravuju, vsetko je na dosah ruky ked niesi socka, dostupne, volne na kupu. Onedlho kupis F30 s takym klastrom za 8-10k a tym padom to postrada zmysel, nakolko je to lepsie auto ako celok a neprehnivaju mu (zatial) napravnice na prach.
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Autor témy
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: E9x digital cluster

Nedeľa, 20. Júna 2021, 20:00

V predaji na stránke výrobcu
https://customdigitalgauges.com/collections/bmwretrofitcluster
Ako, predpokladal som, že asi sa nenájde nikto, čo s tým prišiel do styku. Ale spýtať som sa snáď mohol, či to niekto nevidel naživo.
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: E9x digital cluster

Utorok, 22. Júna 2021, 14:31

to by musela byť aspoň M3 aby sa niečo také "len pre ten pocit" oplatilo tam dať...
1k€ cluster do dieslovej E90 za prinajlepšom 6tis je totalna pičovina :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: E9x digital cluster

Streda, 23. Júna 2021, 16:19

cele je to picovina za kazdu cenu prisposobovat stare vozidla looku aky maju najnovsie.... je to svojim sposobom nova odnoz tuzingu. Najvacsi velikani su v tom rusi, ktori skusaju do E39 alebo dokonca E34 instalovat napr NBT EVO apd.... cele je to nevkusne, tie auta su proste zo svojej doby a patri do nich to co tam patrilo aj vtedy.....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných