... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
PKuncik
Príspevky: 296
Registrovaný: 19.12.2020
Auto: F07, N55
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 20:30

N55
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 20:32

Odkedy to hučí?
 
PKuncik
Príspevky: 296
Registrovaný: 19.12.2020
Auto: F07, N55
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 20:34

Všiml jsem si to po výměně kabinových filtrů, až bylo horko, kdy byly potřeba vysoké otáčky ventilátoru na chlazení. Při automatickém režimu. Takže přesně to říci nemůžu kdy. Ale v zimě při “rozmrazování” to nedělalo. Jo a filtry jsem vyndal a hučí to i bez nich.

Doplním. Klapky jedou, směr proudění se v pohodě mění a nastavuje a vzduch z průduchů jde řekl bych “normálním” tlakem, ale jedno jak je proudění nastavené, hučí kua.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 22:41

Si chcel ladny benzinak ale osud to videl inak.. hluk sa doplnil tak ci tak. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 05:53

Menil si ventilátor, prečo? Neni nový motor hlučnejši alebo ten ventilátor ?
 
PKuncik
Príspevky: 296
Registrovaný: 19.12.2020
Auto: F07, N55
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 06:01

starynovy napísal:
Si chcel ladny benzinak ale osud to videl inak.. hluk sa doplnil tak ci tak. :D

Dobre mi tak. :D
 
PKuncik
Príspevky: 296
Registrovaný: 19.12.2020
Auto: F07, N55
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 06:02

Abyssko napísal:
Menil si ventilátor, prečo? Neni nový motor hlučnejši alebo ten ventilátor ?

No ventilátor jsem měnil, že to vypadalo na něj. Ložisko vysypané. A ono ne. Hučí to dál i s novým. A neměnil jsem motor auta. :-) Měnil jsem ventilátor na kterém je i motorek. :D
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 06:50

No nebudem tichucko, to urcite nie. Aby si nejaký mladý kokotik otvaral hubu. Ano, v minulosti som si myslel, že si starší a osprostel si vekom, ale už viem, že ty si sa taký narodil. Za to, samozrejme, nemôžeš a ani by som ti za to nenadaval. Ani za to, ako sa chovas, aký slovník používaš. Pokiaľ sa to netyka mňa. Reagoval som na tvoje video, možno to cítiš, ako podjebavanie. Ale akým právom si dovolujes odpovedať slovami kokot, idiot, smatlavy kokot apod niekomu, komu by si mal v podstate vykat? Pri osobnej konfrontácii by si sa choval tak isto? Či? Hrdina spoza klávesnice?
Tak buď nadalej hrdina a daj sem nejaký doklad, že si nerobil a nerobíš načierno, tak ako ty by si sa asi nedal liečiť kotolnikovi alebo zverolekarovi, lebo veď je šikovný a vie to. Ale toto je len vedľajší produkt tvojho neslusneho, cholerickeho vystupovania pri komentaroch na tvoj výtvor. Netvrdím, že som zaťal do živého, ale podla tvojich reakcií...
Ad ostatní - problém s kokotovanim a idiotovanim sa tyka len mna. Ale také daňové prazdniny napriklad sa týkajú aj vás. Mate/máme ich niekedy od júna... Branislav ich má od 1.januara,pokiaľ nepreukáže, že je to inak. A mal na to času dosť, myslím. Bol som slušný, nezverejnil som nič osobné, mal možnosť oponovať mi relevantným spôsobom. Samozrejme, jeho reakcia bola primeraná jeho intelektu.
Bobor,peknú dovolenku, uži si ju. Možno by si ju mal o dosť dlhšiu, keby si nemusel dat polovicu zo vsetkeho štátu. Ale kludne obranuj tych, ktorí nemusia. A vďaka za nahrávku o tych, čo mi robili foliu-presne tak podniká starý, akurát ze to nedotiahne do konca. Ja faktúru mám, kľudne ju zverejním.
Pablo- nevyrastal som v zamoznej rodine, od 14 rokov som bol polosirota, 12 rokov už nemám ani druhého rodiča. A všetko som si v zivote musel vydriet. Pri plnej váhe svojich slov. Nepochopí, kto neprežil. Úplatok by som nezobral nikdy v živote, platím poctivo všetko, čo odo mňa tento skurveny stat požaduje.
Tak starý, moralista zasadovy človek, čo bude tvoja odpoveď?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:02

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:41, upravené celkom 2 krát.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:06

pablo, ved si to len znova prečítaj..
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:32

Uplatok je len pred vykonom, po nom je to len podakovanie ci? To nevravim na margo lekarov ale aj inych profesii.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:37

Tak kym su v uctovnictve ordinacie naozaj len veci suvisiace s jej prevadzkou a nie rodinne mobily, notebooky atd. tak je vsetko košér.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:46

pablohablo napísal:
uuuz to to vyzeralo ze bude klud ale ne, je to v piči :D

Kazdy vycer uz vyhoreny, rano zase plny energie zacina. Podla vzoru tohto tu, mozes vyargumentovat aj 10 000 v alobale a este hrat obet, takze na tuto temu sa s nim skoda bavit. Tak ako somnou o tom, aby som utecenemu pacientovi psychiatrie alebo nezamestnanemu proruskemu trollovi z detskej izby, posielal svoje uctovnictvo. :D

 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 07:55

Akože nežijem 24 hodin nonstop bmw klubom, sorry. A zvyšok - snaha obhájiť, prečo nezverejnim veci verejne dostupné. Problém je len, že nikomu doposiaľ nenapadlo pozrieť si ich. Stary, asi to nechápeš - nikto nepotrebuje vidieť tvoje účtovníctvo. Ale napriklad na orsr.sk, ak zadáte IČO, alebo nazov firmy, ukáže vám verejne dostupné údaje. Napriklad pri mojej sro je predmet podnikania oi. prevadzkovanie ambulancie. Ale "bez moznosti liečiť pacientov" - tam nie je.
O uplatkoch som sa už raz vyjadril. Normálnemu raz stačí.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 17. Júna 2021, 08:18

Presne, nornalnemu raz staci, ty sa tu tocis v kruhoch cele dni.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných