... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
tomasa22
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 2.2.2017
Auto: BMW 320D e91
Kraj: Nitriansky

335xi čistenie vstrekovačov?

Streda, 16. Júna 2021, 22:46

Zdravím páni. Mám problém s mojou 335xi N54..pri akcelerácii cca 4000ot a vyššie niekedy trhalo autom..na diaľnici ma hodilo do núdzového režimu.. po zhasnutí a naštartovaní bežalo auto ok..pri studenom štarte na voľnobehu prvý 60sekund(vyššie otáčky)je pekne počuť vynechávanie a cítiť benzín.. keď sa otáčky ustália je cítiť mierne trhanie ..diagnostika vypísala missfire na 4 valci.. po tomto incidente išli nove sviečky a cievky.. 2sviečky boli celé čierne.. po výmene už autom netrhá a po prejdení 2000km nehodilo ani raz do núdzového.. lenže stále pretrváva ten problém pri studenom štarte a tak isto aj keď je motor zohriaty je cítiť mierne trhanie.. po zošlapnutí plynu na volnobehu niekedy vyprdne čierny dym a je cítiť benzín.. mám teda podozrenie na vadný/é vstrek/vstreky ... chcel by som ich dať na stolicu prípadne repasovať ..chcel by som vedieť aký máte názor na repas?!či to má vôbec zmysel alebo kúpiť nové... firmu mám vyhliadnutú benzinovevstreky.sk.. auto má 270tkm ...ďakujem za odpovede
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: 335xi čistenie vstrekovačov?

Streda, 16. Júna 2021, 23:13

Ake repasy? Mozes to dat skusit vycistit a dufat. Skonci to ale najskor vymenou 6ks, ako obvykle na tychto motoroch.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných