... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 14:31

niekto si tu platí inzerciu, platí dane, odvody atď. Niekto druhý tu moralizuje, aký je zásadový, skutočnosť je však trochu iná...prečo je teraz ten druhý tak tichúčko??
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 14:52

Takto očierňovať a nevedieť pravdu.. to je pištové uchýľovať sa ku konšpiračným teóriám
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 15:03

este vcera rano som komusi hovoril, ze idem na dovolenku, tak tu tyzden bude klud, ked nebude mat kto podpalovat. ale tak opustim sa aj odtialto, ked sa stratim privelmi, snad ma gps domov dovedie.

kym nezacal doktor, ktory z emeriky priniesol aj nejake tie utajovane inovacie som nevedel, ze stary nejaky jutub ma, ani ako sa vola, a ked ho bobroval, tak mohol povedat, ze zivnost mal rovnaku aku ma aj teraz pod sro, to si v zivnostenskom registri urcite pozrel, ale dat narativ, ze doteraz podnikal nacierno, znie lepsie.
to uz ako legalne eviduje upravy aut, kde prebieha aj zasah do motorovej casti nech si vysvetli/obhaji/premlci sam.
Ak by nahodou doktor isiel cez svojho pravnika, najlepsieho na Slovensku, ktory dokaze odstupit od zmluvy medzi dvoma stranami, ktore zmluvu medzi sebou nespisali, upovedomit financnu spravu, dufam, ze ma pan doktor vsetky faktury k stavbam svojich velkopanstiev, k servisnym pracam, ktore vykonal u inych klubakov,
aj k tomu lepeniu auta do cinskej folie, za ktoru nejakym 2 neborakom zaplatil - kolko si to pan doktor spominakl ? 300 eur za nalepenie? cize dvaja to robili tyzden, a na fakturu, cize odviedli dane aj odvody, ostalo im 200, to si rozdelia medzi seba, tak 100ka za tyzden zarobena, menej ako minimalna mzda :).
Doktor ucite plati vsetko len s fakturou a cez pokladnu.
Ale inak gratulacie, dokazal si z toho vydojit vela doktor, z 30 minutoveho videa, ktora okrem teba do konca nedopozeral ani sam toxicky depehackar :).
no, tak dovidenia v pondelek
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 15:05

Presne, zasady, pravidla, moralka. Tento dusevny kripel sa kludne spolci aj s antivaxer antirusko kokotom len aby nalozil. Co v kontexte toho, ze je lekar vyznieva ultra kokotne. Ale co od kokota, iba kokotinu.

A ty si nedaval kritiku, len tu nizko utocis. Kritiku dal napr. Pablo, tam si ber priklad. Ale kkt dnes nebol kkt a kapol na to. SRO som potreboval kvoli platcovstvu, ktore mi bolo vcera registrovane, hura. Klasicky klubovy foreshadowing, na zimu chystam projektik! Inak to bolo tesne, chcel som iba STN a jeb.. Obsadene. Teraz sa ma pytaju ci to je colny urad. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 15:29

Prečo je teraz ten druhý tak tichucko?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 15:38

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:42, upravené celkom 4 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 15:54

Ty si zatal. Lebo kym si myslel, ze som nejaky ujko-chujko 50+rocny, co sa hrajka v garazicke, uz nic nedosiahne, mozno v 56 otrci kopyta.. Tak bol kludny. Od kedy vysvitlo ako veľký sok, ze mam este cely profesny zivot pred sebou, nemoze to prezit.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:22

Nejak rýchlo sa tu zabudlo, že tu niekto iný nie doktor, má veľké percento svojich príjmov z niečoho, na čo nemá oprávnenie. Že to není idem raz za dva týždne na bokovku pomôcť niekde na stavbu a pod. Jediné na čo sa zmôže, je nadávať do kokotov a popri tom poukazovať na výšku svojej morálky.

Ale tak kopa takých sedí v parlamente, jeden, čo mu babka vyhodila účtovníctvo bol aj rok premiérom, tak prečo nie. Keď sa to toleruje v parlamente, tak prečo nemať taký servis niekde za Žilinou, že.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:27

Sa tu aj rychlo zabudlo ako doktor pisal ze mu vobec neni kokotno zobrat dvacku ci kacku od babky, ked uz sa tak velmi chce odvdacit ;) By som sa nejaky Olymp moralnosti nehral teda. Na stupnici od 0 do 10 by bolo vacsine ludi kokotno stupen cez 9000 v takej situacii.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:30

To ze niekto robi nieco na cierno, ste si nejako vydedukovali len vy dvaja, podlozene nicim. Takze neviem k comu by sa bolo vyjadrovat a nezabudat. Radsej si najdi nejaku robotu, aj keby ciernu, idealne na milovanom vychode. Ale teda ze doktor uplatok, klobaska sem, slivovicka tam, normalna vec, ide robit financneho moralistu.. Tu uz padlo vsetko. :D

edit.. kratke spojenie mysle ale bol si rychlejsi.
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:38

Uz sa na to vyserte, aky to ma vyznam toto cele? Toxicke prispevky, kazdy je kokot no jebe vam? Kazdy zije tak ako vie a ci ma niekto bohateho tata, ktory mu nalinajkuje zivot a da mu zlatu lyzicu do ruky aby si mohol postavit kruhac, no co uz. A riesit tu kto je moralne dno a podobne picoviny, keby ste sa medzi sebou stretli nazivo tak mozno si poviete aki fasa chalani.. Ale cez fora si tu nakladate. Sa spamatajte sorry.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:44

Ale ticho bud. Kto to cele zacal a kto v tom pokracuje, si mozes narolit. Ja som si nikdy na hlavu srat nenechal. Ibazeby povedal, sorry cele to trapne nakladanie na sukromne video, nemajuce nic spolocne s tymto klubom bola blbost. Mam trochu problemy, obcas mi to jebne. Poviem, understandable have a nice day.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:44

kkt1 napísal:
Uz sa na to vyserte, aky to ma vyznam toto cele? Toxicke prispevky, kazdy je kokot no jebe vam? Kazdy zije tak ako vie a ci ma niekto bohateho tata, ktory mu nalinajkuje zivot a da mu zlatu lyzicu do ruky aby si mohol postavit kruhac, no co uz. A riesit tu kto je moralne dno a podobne picoviny, keby ste sa medzi sebou stretli nazivo tak mozno si poviete aki fasa chalani.. Ale cez fora si tu nakladate. Sa spamatajte sorry.
tebe tiez chybaju dake vitaminy alebo ti koren zubu tlaci na mozeg, take kktiny pises, neviem to diagnostikovat, nejsu doktor z chicago hope.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 16:57

PKuncik napísal:
Kua co blbnete? Tak kurva jsou nějaké hranice ne?
No čo to video
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Streda, 16. Júna 2021, 17:06

meanwhile stary u doktora

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných