... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:14

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:45, upravené celkom 4 krát.
 
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:26

Dobre klamal som.. uz som stihol 2 videjka preklikat. Ma otocilo na siber. :D "Tu mam kotuce kadejake penove z aliexpresu, neviem ktory je na co ale ta vyberal som podla HRUBKOSTI". Uz na zaciatku som vedel, ze tie pojebane svetla po lesteni neprelakuje 2K lakom alebo ked uz uplne nic, tak aspon daky vosk s UV filtrom. Teraz to zazltne ako bobrove prsty z cigaretky horkej ako sam zivot do 2 mesiacov v lete. Dobre to je.. uz mam otvorene na karte cistenie motoroveho proestoru, kde sa ukazala ceresnicka na torte, kedy ti je za tazko tankovat 6,5L benalu tak tam mas este aj plin.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:28

boborjelotor napísal:
no daj VIN tej X1 co si kupil ty, co je tam za trojliter
Tak co ja budem porovnavat nejaky socialny dovoz jazdenky pre manzelku s majstrom co si to kupi vo funglaci za vlastne pre seba :) Zena dostala filter kde muselo byt minimalne 20xd alebo akykolvek xdrive podobneho/vyssieho vykonu, xenon, sportsitze, velka navi, najazd do 80kkm, vyhrievane sedacky a z toho co dilerov web vyplul si vybrala podla farby. Zatial 10/10 would buy again dokym nezacne stary moc picovat na N47. Akonahle dostane X1 xDrive25e dusu tak N47 pojde prec.
 
Užívateľov profilový obrázok
Quba
Príspevky: 67
Registrovaný: 17.6.2013
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:38

starynovy: tazko odolat vsak? V niektorych videach je vidiet pobehovat dieta..pevne dufam, ze bude pokracovat v tatkovych slapajach. Gumoasfalt aspon na 5 roky a lakovanie masky je zatial top...
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:42

Quba napísal:
starynovy: tazko odolat vsak? V niektorych videach je vidiet pobehovat dieta..pevne dufam, ze bude pokracovat v tatkovych slapajach. Gumoasfalt aspon na 5 roky a lakovanie masky je zatial top...
A pockaj co bude ked si kupi dake bmv s dusou..
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 10:59

ale boha vam, tak som preklikal tu podbehovu epizodku, videjko sa pacilo, hadam ani obedovat nebudem...
tieto diery, velke jak keby tam NAKA isla dvere vypacit baranidlom, to DAJAK ZALEPIM.
fascinujuce.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 11:06

Chlapci závidím vám život, doobeda sa tak nudiť že musíte takéto kokotiny pozerať aby vás načisto nejeblo od nicnerobenia
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 11:22

a tebe co brani nicnerobit
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 11:38

Starý nechce na faktúry robiť....
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 11:40

Abyssko napísal:
Chlapci závidím vám život, doobeda sa tak nudiť že musíte takéto kokotiny pozerať aby vás načisto nejeblo od nicnerobenia

Si zastupil rapidkokota dnes?


Ked predbehnes vsetkych klobucnikov s kartonom vajec na plate, toto je final boss. Hät wearer, the transpôrter of the eggs.
Prílohy
20210610_103927.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 12:04

83 videni a polovica bude z bwmklubu teraz.
TopSpeed tricko mi pripomenulo, ze som sa nedavno opustal v diskusii pod TS clankom, kde Cabak strasne hejtil rozhodnutie sefa Renaultu obmedzit max. rychlost ich aut z 200kmh na 180. A uplne fabulacie tam zase daval, styl noveho casu.
Dementori hned argumenty, ze to je najhorsie ked predbiehas stareho dedka co ide na okreske 75 a v 180tke ti to utne, uz nezrychlujes dalej. To je nebezpecne. Lebo oni bezne jazdia 200, oni predvidaju, im sa nemoze nic stat, tak preco by ich nejaky renoolt mal obmedzovat. Demencia cista
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 12:24

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:45, upravené celkom 1 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 12:40

Detailink motora.. po. :D Koniec hosi.. 25 videi cisteho meme.
Prílohy
ost_idiot_1.png
ost_idiot_2.png
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 10. Júna 2021, 13:02

Killo napísal:
83 videni a polovica bude z bwmklubu teraz.
TopSpeed tricko mi pripomenulo, ze som sa nedavno opustal v diskusii pod TS clankom, kde Cabak strasne hejtil rozhodnutie sefa Renaultu obmedzit max. rychlost ich aut z 200kmh na 180. A uplne fabulacie tam zase daval, styl noveho casu.
Dementori hned argumenty, ze to je najhorsie ked predbiehas stareho dedka co ide na okreske 75 a v 180tke ti to utne, uz nezrychlujes dalej. To je nebezpecne. Lebo oni bezne jazdia 200, oni predvidaju, im sa nemoze nic stat, tak preco by ich nejaky renoolt mal obmedzovat. Demencia cista
Zapametal si si zle cislo, nemam to sice z topshitu, kedze nielen cabak tam dava kokotiny, ale renault sa vyjadril, ze obmedzia maximalku na 160. Naviac trapne je na tom to, ze sa to skryva za kvazibezpecnost pricom nejde o nic ine, len znizit dimenzovanie a usetrit. A hned jednou ranou zabit druhu muchu - aby im elektrovehikle nezrali moc baterku ked ta to rychlejsie nepusti.

EDIT: The electric Mégane, whose launch is scheduled for 2022, “ will offer a cruise control set by default: its speed will be capped at 160 km / h », Clarified Luca de Meo. The regulator, called ” Safety coach », Will also take into account dangerous bends, roundabouts and the weather

Takze 160 je limit na EV, mna viac ako maximalka skor stve ten "safety coach", ktory ide nad ramec EU smernic co sa pozaduje => tudiz bude viac buzerovat.
Naposledy upravil/-a RTG v Štvrtok, 10. Júna 2021, 13:14, upravené celkom 2 krát.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných