... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 06:07

pokracovanie nebude ? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 09:20

naco, tato diskusia je jak olympiada retardovanych, to nevyhras.
ja to uz len ukoncim touto infografikou
Obrázok
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 09:38

Uz to skoncilo, odteraz kazdy na fore struha dobrotu

Do Trestného zákona má pribudnúť nový trestný čin nebezpečného elektronického obťažovania. Pokrýva najnebezpečnejšie prípady kybernetickej šikany. Vyplýva to z novely Trestného zákona, ktorú vo štvrtok ráno schválili poslanci Národnej rady (NR) SR.”
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 09:50

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:49, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 17:51

Kamarat uzival pol tablety bezne…kamarat…
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 18:01

Znameho znamy vravel
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 27. Mája 2021, 18:09

 
Užívateľov profilový obrázok
Wanted
Príspevky: 809
Registrovaný: 26.9.2011
Auto: 5 metrova pi*ovina
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: NZ

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 28. Mája 2021, 07:40

starynovy napísal:
Fedex/TNT je cista rakovina.

Kokoti FEDEX/TNT mi mesiac drzali firemnu zasielku na colnici lebo nemaju cas preclit, vraj plne kapacity. Zasielka sa prekokotila cez pol sveta za dva dni a mesiac stoji v colnom sklade v Kokotistane. Nakoniec to prislo a neplatili sme ani CLO a DPH. :lol:
E60 https://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/lci-edition-t121863.html
E32 DC58865
ex: E30 M20B20
Yo´ mama is so fat, when she walked by the TV, I missed 3 episodes!...
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 14:19

po vcerajsku seriozne uvazujem nad tym, ze si bobor podplatil alza obsluhu aby ma vytrollil.
Riesim stale to kreslo, dopravu a (ne)moznost vyskusania. A typek na mna hned ako prve spustil - sak si to objednajte, ak sa vam nebude pacit tak to vratite. A mozte si aj zaplatit za 20eur predlzene vratenie, to mozte skusat do 60 dni a bez udania dovodu vratit.
Oh damn you bobor
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 15:53

ja neviem no, alza mi nikdy neprisla ako obchod, kde si veci mozes osahat, nerozbalia ti nic z krabice, kym si to nekupis, mozes to potom jak chuj hned vratit ak si to nechces brat domov, ale objednavka musi prebehnut, byt zaplatena. alza je eshop s vydajnymi miestami, nie kamenna predajna, vsetko co si kupis aj to co je vystavene na pulte, kadejake klavesnice, mysi, kokotiny, prebieha ako klasicka objednavka eshopova. neviem ale teda aky konkretne mas problem, kupujes uz vystaveny kus, ktory oni zasa zlozili do krabice ci ako. na to ti dal stat 14 dni na vratenie tovaru bez udania dovodu, takze ak ti nevyhovuje to, ze sa budes jebat s velkou krabicou, zlozit a potom rozmontovat stolicku, tak si ju kup niekde inde.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 16:28

dik kapitan očivid.
Narazal som len na to, ze miesto skusania na centrale mi sam predajca odporucil kupit si to a vratit to. Kedze si si z toho naramne utahoval, tak mi prislo zaujimave sa o to podelit.

A aby som vysvetlil kde to viazne - stolicka je na predajni vystavena, len nema ten lumbar vankusik (bez neho sa tam nesedi dobre). Tak miesto toho aby som absolvoval celu torturu objednania, dopravy domov, montaze, skusania a pripadne naslednej demontaze a vracania, som ich poprosil na centrale ci nevedia ten vankusik v sklade najst, aby som si 10-15 min posedel a rozhodol sa ci to objednam, alebo ci to je uplne zle a nebudem s tym zabijat cas, energiu a peniaze za dopravu. Ocividne to je ale problem, kedze sam predajca povedal ze nevie zarucit, ze technici to najdu a nechce ma prehanat, ze radsej si to mam objedat na vratit. Tot vse.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 16:41

ludia v retaile pomerne rychlo ziskaju cit ako odhalit zakaznika, ktoreho treba co najrychlejsie poslat ku konkurencii :)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 20:17

a.k.a. spekulant vyjebany.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 21:01

dpc s tym vankusikom je to asi ako ked kupis vydojenu 5er a povies si.. ked presijem volant bude to dobre. ked sa na nej napicu sedi bez vankusika bude sa napicu sediet aj s nim, pice ale klasicks killovina
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 29. Mája 2021, 22:05

Wanted napísal:
Kokoti FEDEX/TNT mi mesiac drzali firemnu zasielku na colnici lebo nemaju cas preclit, vraj plne kapacity. Zasielka sa prekokotila cez pol sveta za dva dni a mesiac stoji v colnom sklade v Kokotistane. Nakoniec to prislo a neplatili sme ani CLO a DPH. :lol:

ver mi ze FedEx/TNT je este super.

Najvacsia rakovina je Sterling. To je taka super sluzba ze si zaplatite 2k aby bol balicek na druhy den kde ma byt a teraz mate 40:60 ci sa tak stane. Zatial prevlada u mna skusenost ze prisiel vzdy o 2 dni neskor ako by prisiel s FedExom. Len vzdy k tomu pribalia daku super storku.

A to sa co? Oplati.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných