... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
obchodna sekcia
 
heroe
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Streda, 11. Apríla 2012, 12:57

ice.blade napísal:
to vazne chces nechat pokovit aj celne sklo? ](*,)

tak ako som napísal, samozrejme to záleží na tom ako cez to sklo potom uvidím, to by som si najskôr nechal predviesť, pokiaľ viem tak keď máš origo tónované okná tak je aj čelné tónované, či nie?
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Streda, 11. Apríla 2012, 17:11

ano je aj celne ale aj ty mas tonovane nie??? lebo ja mam a ani to neni vidno ked na to svieti slnko len v tiene vydno ,ze su modraste .....co vymyslas radsej si daj te zvody....
 
heroe
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Streda, 11. Apríla 2012, 21:12

Hej asi mám, chalani sem písali vraj sa to dáva na všetky autá novšie. Ale ja som chcel tmavšie tak aby prepúšťali cca 80 percent všetky, možno menej ale to záleží na tom ako cez to bude vidno. Len teraz mi tu pred barákom stojí na mojom mieste (je moje cca 4 dni :lol: ) nejaké čierne coupe e46 s PB značkou a má fólie len na zadných oknách - toto sa mi vôbec nepáči. Čiže buď všetky rovnako alebo žiadne.......

A neboj zvody aj ostatné bude....... :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
moila
Príspevky: 248
Registrovaný: 1.3.2007
Auto: Toyota Verso
Kraj: Bratislavský

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Pondelok, 21. Januára 2013, 22:26

Zdravim. Dal si to nakoniec niekto urobit v tych cechach, myslim to pokovenie? Skusenosti?
EX - e39 528i Tour, EX - e46 330Ci - Cabrio, EX - Saab 9-3 Aero Cabrio, EX - e36 318ti - Compact, EX - Skoda Rapid 130 :-D
 
12345678
Príspevky: 3
Registrovaný: 4.4.2021
Kraj: Nitriansky

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Utorok, 4. Mája 2021, 20:39

lolko111 napísal:
lolko111:No.... vieš..... debilko je človek, ktorý si myslí, že preští systém, ale systém zvalcuje jeho.. tak, ako to bude v tvojom prípade...... prepáč, že som ťa tak nazval..... ale len vraciam požičané........ ak si len trošku inteligentný, tak pochopíš, že nemôžeš niekoho nazvať debilkom kvôli jeho povolaniu.......... ono môžeš dostať 15 pokút po sebe ( v tomto prípade by som sa zamyslel skôr nad sebou, ako nad tým, že tí policajti sú debilkovia), ale na 16-ty krát tebe , alebo niekomu tebe blízkemu možno ten debilko zachráni život........ Neviem, aké je tvoje zamestnanie, ale určite by sa ti nepáčilo, keby som ťa kvôli tomu nazval debilkom.... bez toho, aby som ťa poznal......

A ak si si neprečítal môj príspevok trošku vyššie, tak ho napíšem ešte raz. Tónované sklá sú výbavou vozidla, ktorá sa zapisuje do techničáku tak, ako abs, dsc, dtc, rozmery kolies a ostatné systémy a vecičky.......... takže ak to tam nebudeš mať zapísané a on ťa bude chcieť zrušiť, tak nemá problém. Aj keď si osobne myslím, že máloktorý policajt by chcel toto riešiť, lebo je to len taká prkotina....... Prajem pekný deň......
Čauko kľudne si daj fólie bol som za veliteľom polície a pýtal som sa ako to je a ešte mi poradil že keď mám napísané tónované nemôžu veru nič ale že aj keby nemam lebo sám povedal že nie každé BMW to má od vyrobí že videl aj techničaky kde nebolo nič o rokovaní a mali tónované sklá od vyrobi....takže v predu mám 70%a na čelnom 75%nevidno ani kkt cez deň keď si sadal kamarát ku mne sa musel pozrieť či zblízka či tam niekto nesedí v predu cez fólie nič nebolo vidno a večer iba keď zasvietim svetlo a aj to len tak tak vidno do nútra. kamarát ma na X5 všetky fólie najtmavsie na každom okne a kks nevidel som ani von kkt z auta a ani do vnútra 😂😂😂😂a to nieje zelený
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Streda, 5. Mája 2021, 16:11

12345678 napísal:
Čauko kľudne si daj fólie bol som za veliteľom polície a pýtal som sa ako to je a ešte mi poradil že keď mám napísané tónované nemôžu veru nič ale že aj keby nemam lebo sám povedal že nie každé BMW to má od vyrobí že videl aj techničaky kde nebolo nič o rokovaní a mali tónované sklá od vyrobi....takže v predu mám 70%a na čelnom 75%nevidno ani kkt cez deň keď si sadal kamarát ku mne sa musel pozrieť či zblízka či tam niekto nesedí v predu cez fólie nič nebolo vidno a večer iba keď zasvietim svetlo a aj to len tak tak vidno do nútra. kamarát ma na X5 všetky fólie najtmavsie na každom okne a kks nevidel som ani von kkt z auta a ani do vnútra 😂😂😂😂a to nieje zelený
Pre istotu keby to vymazal, lebo to je moc. Top kek dneska. :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12252
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Streda, 5. Mája 2021, 17:34

Ideeeeeeees🤪🤪🤪🤪
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Nedeľa, 16. Mája 2021, 10:22

12345678 napísal:
Čauko kľudne si daj fólie bol som za veliteľom polície a pýtal som sa ako to je a ešte mi poradil že keď mám napísané tónované nemôžu veru nič ale že aj keby nemam lebo sám povedal že nie každé BMW to má od vyrobí že videl aj techničaky kde nebolo nič o rokovaní a mali tónované sklá od vyrobi....takže v predu mám 70%a na čelnom 75%nevidno ani kkt cez deň keď si sadal kamarát ku mne sa musel pozrieť či zblízka či tam niekto nesedí v predu cez fólie nič nebolo vidno a večer iba keď zasvietim svetlo a aj to len tak tak vidno do nútra. kamarát ma na X5 všetky fólie najtmavsie na každom okne a kks nevidel som ani von kkt z auta a ani do vnútra 😂😂😂😂a to nieje zelený
Počuj barátom.... bol si za veliteľom polície? Tým je prezident PZ Kovařík. Ale pochybujem o tom že si bol za ním a pochybujem aj o tom, že by mal tento pán nejaké vedomosti o fóliách na sklách automobilov :D :D :D Ale podľa tej hovadiny čo si napísal, si bol asi za veliteľom nejakého poriečneho alebo kynologického oddelenia :D (odhliadnuc od toho že 4 pätiny riadiacich funkcionárov v polícii sú nekompetentné trubky, ktoré hovno vedia). A teraz k veci. Dať si na predné bočné sklá auta úplne tmavé fólie považujem za čistú sprostosť už len z hľadiska komfortu výhľadu počas jazdy v noci. A čo sa týka tej nepostihnuteľnosti.... aj ten najposlednejší dopravák si veľmi ľahko zistí či máš nalepené fólie alebo nie........ a ani neviem koľko som už videl fešákov u nás pred inšpektorátom ako si zo skiel škrabali fólie a pičovali pri tom ako choré vrany :D :D :D
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Nedeľa, 16. Mája 2021, 10:28

Dosla kinder mafia na E53-jkach s rukou v okne a majkom spiritom na mikrofone a riaditel im este aj kavu spravil.
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Nie fólie ale tónované sklá

Nedeľa, 16. Mája 2021, 20:00

:D :D :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných