... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 13:16

asi heej, sa potom staci pripojit na xbox live ci jak sa to vola, a drivatary zmiznu, nahradia ich realni hraci ktori su transparentni pri narazoch, aspon tak to u mna funguje.
Inac som si z gamepassu stiahol Forza Motorosport 7, a strasna nuda. Tvari sa to viac simulacia oproti FH4, takze na volant by to asi bolo lepsie. Na take klavesnicove blbnutie je FH4 ovela lepsie
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 14:30

boborjelotor napísal:
ked uz paku tak taku, ktora sa "vracia" do neutralu, lebo tie lacne co ma aj logitech tusim to je len varecha digitalna v siestich polohach, user experience na urovni radenia gamepadom.
Rovno taku aj s "periferiami" :D
https://www.youtube.com/watch?v=lCy4kWMWrLs

Inak k tym pakam - ja by som sa na to vykaslal na zaciatok urcite a radsej potom vymenit za lepsie pedale ako T3PA. Ked som aj zistoval stav, tak vsetci jazdia na padlach, lebo paka len zdrzuje.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 15:06

ja osobne by som tiez paku vobec neriesil, v hrach, kde auta jazdia 0-400kmh za 3 sekundy a brzdia jak na magnetraile sa clovek cosi usaltuje.
paka skor na hry typu snowrunner/farming/eurotruck sim.

hinten dzutuber ma monitor s odozvou ako list druhej triedy na slovenskej poste, ved to je jedna velka olejomalbova machula. to mi k tomui realizmu nejak nepridava.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 15:42

tak nie retarder ale obrubnik alebo co je to po krajoch ciest, letim plne bomby viem ze to chcem strihnut krizom a trhne mi volant do strany ako keby sa chcel vyhnut narazu par sekund predtym nez realne do toho vletim :D clovek ma pocit ako keby ho ten volant chcel zabit... instalujem forzu motorsport 7 uvidime ci to tam bude lepsie vyriesene

btw uz som nasiel v FH4 advanced nastavenie kde je aj feedback, ak si to clovek nastavi je to parada
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 14. Apríla 2021, 18:17

no po 5 rokoch som definitivne pochoval povodnu MX Master a rozbalil Master 3 co uz cakala par tyzdnov na policke. zatial som taky nejaky fifty fifty z prvych dojmov, kopec novych moznosti v logi options oproti povodnej, koliesko ma taky trochu prilis gumenny chod, ale najviac ma sere ze thumb wheel uz nie je vedla back/forw. tlacitok ale nad nimi, takze vzdy ked chcem pouzit thumb wheel tak ohmatkavam tlacitka namiesto toho jak na starej e60 cestou na tyzdnovku.
ale konecne mozem odlozit aj posledny micro usb kabel a secko uz je usb-c.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 20. Apríla 2021, 20:32

no leakerom vyslo skoro vsetko okolo imacov az na ten "almost no chin". neviem, preco namiesto 12,5mm hrubky nemohol byt za displejom kus hrubsi ram aby sa to zmestilo dozadu namiesto dole, ale tak..apple.
m1 v ipade, dajte do toho mac os a stane sa zo mna fanboii.

tie farby su trochu grc a base model bez ethernetu a portov... nuz, neviem ci by mi to stalo za to mat imac namiesto mini a monitora.

niekto tu nedavno hladal volajaky gejmink laptop, reku som tu tusim niekomu radil lenovo, a aby som si nesral len do huby, tak si takyto prave instalujem,
https://www.mall.sk/notebooky/lenovo-le ... 2jq002kck-

ten displej je popici. jedine co mu mozem vytknut je skor problem windows, ze nastavenie jasu je hrozne odstupnovane, 100% super, 90% super, a potom to zrazu stmavne jak hovado, pod 40% uz skoro tma.
ma to mat 500nits, nepovedal by som ze ma 500, ked ho polozim vedla mbp, ktory ma 500, tak je kus menej jasny, ale viac ako mba, ktory ma 400. to je ale jedno, 1440p, 165hz a celkom slusne skalibrovany, povedal by som ze v porovnani s macbookom nevidim vela rozdielov vo farbach.
displayport len cez usb-c ale mne to vyhovuje kedze mi staci jeden kabel prepinat zo vsetkych notebookov, ale hdmi tusim podporuje 2.0 ci 2.1 ci ktory to je aktualny standard, neviem.
velmi dobre chladenie, jemny selest, hreje sa tak..akurat, citit na rukach ked pisem na klavesnici, ale inak za ten penaz zatial spokojnost, este som tomu ale nedal po krizoch a nechce sa mi to este otvarat a pozerat sa ci tam zmestim druhe nvme full size lebo ktosi pisal, ze tam vojde len male.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 05:25

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:54, upravené celkom 3 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 05:56

az teraz som v nejakom videu videl, ze ten ethernet je v powerbricku, tak vyvstava otazka, ci si mozes jednoducho dokupit powerbrick s ethernetom neskor v zakladnom imacu, alebo ten zazracny magneticky power port jednoducho ten ethernet nema v sebe a nepomoze ti novy brick.
lebo aj total epl fenboiis picuju, ze 12mm, na ker more, presne ako som aj ja povedal - hrubsi, a schovat secko za displej, nie bradu laktibradu.
ked ale dokazu dat m1 do ipadu, tak ma potom zaujima, preco mac mini nie je az tak mini, ved je to velke ak nie vacsie ako hociaky NUC.

hinto lenovo ma jeden fail, na funkci rostlinare nema vliv, ale ten skokoteny nahimic companion malware, ktoreho sa proste nezbavis, uplne cisty malware priamo v realtek driveri, lebo dosku to ma zjavne od MSI, ale nejdem sa toho any chytat, lebo zvuk nie je out of sync a to pri realteku nie je samozrejmost.
a power profil priamo vo firmware, nezavisly od windowsu, funguje popici, v quiet mode nepocut vetraky ani ked prehrava 4k video a popritom sa instaluje office, musim odsledovat ako limituje cpu, ale je rozdiel aj prejst zo 6 core bez ht na 6 core s ht.
ale ten displej, omfg, povodne to malo byt schovane vedla stola zavrete, len externy displej, ale je to popic, uz len koli tomu displeju som rad, ze som nekupil nejaky asus
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 06:14

no pozeral som, power brick je teda usb hub s power delivery fuknciou technicky, to este budu 3rd party power bricky ktore neskor apple zablokuje, ale makes sense.
Myslis ze tie 2 mega najlepsie usb porty base modelu s 8gigy ram a 256gigi storage ako moj ajfon su vratane napajania ci mimo ?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 13:57

https://www.youtube.com/watch?v=zBhRb-NhONQ najlepsie zhrnutie epl iventu
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 15:51

MagSafe "Sweet Jesus I was working on that" ma rozjebal na total 😂😂😂
Magneticky konektor na stacionarnom zariadeni bez vlastnej baterky je pokrok 9000. To nevymyslis

edit
akurat kukam, ze uz tam davaju 16:10 displej, co je na gamink lapatop uplne nezvycajne. Ale do toho kancelarskeho ultrabooku Slim 7 co tu marketingovy zastupca pablo postoval, tam je furt 16:9. Ach marha
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 16:03

16:10 bol vzdy underrated, si pamatam ked som prvy raz niekde na sluzobke niekomu, co nebol v office obsadil stol a hovorim si, ze kua tento 27" displej je popici (to bolo vela rokov dozadu, kedy 27" bol ultra luksus), kolko miesta, az kym som nezistil, ze to je 24" 1920x1200.
napriklad tie acery, robia intel s 3:2 ale s amd 16:9. neviem co ich k tomu vedie.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12000
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 16:12

to zhrnutie bolo mega :-D :-D typka som este nevidel doteraz, ale toto mu vyslo brutalne, Buff Cook :-D :-D hahahaha
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 19:04

mna odjebalo jak povedal ze “stazovali sa uzivatia ze medzik maus je priliz nizka, a tak sme ich dali do novej farby”, 10/10 jablk evelina
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 21. Apríla 2021, 19:10

ta mys ma fascinuje najviac. ked to vyslo 12 ci kolko rokov dozadu sme to mali v office ako putovnu atrakciu, akoze tie gesta a la touchpad po vacsine povrchu su popici, ale nevydrzal som s tou mysou dlhsie ako 5 minut, mi slo ruku odjebat. a ked to aj dnes vidim na stole aj kadejakych self-proclaimed productivity guru dzutuberov, jesus fuck, co maju plutvy namiesto ruk?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 54 neregistrovaných