... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
mmracing.sk
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 19:34

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:56, upravené celkom 3 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 19:45

nehehe, pozeram, ze ked som si daval dokopy list som len tak nahodne klikol a mal som ju uz v kosiku https://www.alza.sk/fractal-design-defi ... 778060.htm , hmm,, a robia to aj biele. ta hadam vyskusam. som si minuly rok povedal, ze uz v zivote nebudem montuvat pc, lebo to neznasam z duse, ale ved neviem ci tym nedostatkom chipov alebo co, ale davaju do tych buildov strasny trash, slabe lacne zdroje, vrzgajuce vetraky 20 eurove na cpu, pricom tie 5gen pecu jak hovado.. ach. zas sa napicujem cosi.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 19:46

biela je fajn len proste zltne (farbene casti najme zozltnu a potom vyzeraju napicu pri plastovych), zajeb gray alebo ciernu. zdroj napr. hx750, alebo seasonic focus plus platinum 650. tieto sa pocas beznej prace uchladia aj pasivne
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 6. Apríla 2021, 20:02, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 20:02

jebem, biela bude, uz ma fakt nebavi kazdu jednu vec researchovat ci dobre bude, ci nebude. bude to v kute v tme, tak ked aj zozltne nech, ale uz mam pokrk ciernych skatul.
a ked to mas tak zmapuvane, tak echt gottwald, "aby jse tam ti kralici vesli" cpu kuler na 5800x, lebo to pecie jak chuj vraj. noctua nh15 je gut?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 20:02

nh-d15s mam este od cias 5820k a alles gut, cipset najlepsie b550, nemavaju vetrak na cipsete, passta grizzly kryonaut
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 6. Apríla 2021, 23:50

cyberbug nekupovat, to maximalne tak upiratit alebo v zlave. Minule ze si to vecer po robote idem chvilu zahrat, jeb stahovalo update. Tak dojdem o hodinu, ze skusim, jeb Flatlined, corruptnute subory. Tak pekne repair, po oprave chcelo zase stahovat update. Jebat taku rozbitu hru.

bobor mam na predaj Fractal Design Define Mini C TG, vymenim za 1660ti :D a mozem k tomu dat aj ramky, ale mini skrina pre teba asi nebude to co ziadas.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 12. Apríla 2021, 14:38

ice.blade napísal:
vcul ma dost zaujal thrustmaster tx koli remenovemu prevodu a okruhlemu vencu co je lepsie na oddychove jazdenie bokom, nema ho niekto doma zeby poreferoval?
som minuly vikend bol zajazdit u znameho, ma T300 GT a PS4.
Mal iba F1, on to hrava z pohladu 3os, s asistentami, ja som si dal z kokpitu a bez, a na to ako ma formule jazdit nebavia to bol prekvapivo uspokojujuci zazitok. Sice sme mali co to popite, nepoznal som trate, ale nejakych 20kol som odjazdil a bavil som sa. Nejaky simulator ako Assetto Corsa by tomu svedcal viac, pekne zacinat od slabsich aut a naucit sa ten handling, ale ako volantu som nemohol nic vytknut v tejto cene, je super. Podla tych 'profi' jazdcov je ten remenovy prevod lepsi nez ozubeny na Logitechu

EDIT
vzdy ked kukam tie volanty sa strasne smejem na tych profi zostavach za >1000eur, najlepsie tie co maju cez 30Nm krutiak a maju na nohach emergency off tlacidlo, aby si sa dokazal vyprostit ked ti to dolame a pomelie ruky :D
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
mik001
Príspevky: 50
Registrovaný: 11.9.2012
Auto: F10 520d econo paket
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 12. Apríla 2021, 15:22

Vedeli by ste doporucit nejaky notebook s rozpoctom do 800-900e, urcenie zakladny herny
Tieto mi nejak padli do oka .
https://www.gigastore.sk/windows-10+27903/asus-fx505dt-bq030t-amd-r7-3750h-8gb-ddr4-512gb-ssd-gtx1650-156-fhd-ips-w10h-cerny/
https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-gami ... 274944.htm

na alze ich maju do pozadovaj sumy dost ,len tam sa stracam pri vybere, aka znacka, aky procesor, graficka karta je vacsinou gtx 1650;disk ssd 512...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 12. Apríla 2021, 15:54

hento lenovo ale s intel procesorom som minule leto kupil ako skolsky/light gaming notebook a je to celkom parada, pouzivany denne, vyborna klavesnica, displej je taky akceptovatelny na tuto cenovku, ale celkovo to za ten peniaz je vyborny kauf - ale pozor aj toto co si linkol je bez OS (a nie je dostupny), a jediny na sklade je o 100ku drahsi, s intelom ale len 8gb ram.
1650 rozchodila aj ms flight simulator na 20fps ;) pri nizkych detailoch, zahras si aj fh4 ak chces, ale neviem ci by som este v roku 2021 kupoval herny notebook v tejto konfiguracii.
lenovo ma teraz 16" 1440p displeje s 1440p v legione 5, uz som videl pred par dnami skladom aj tie nizsie konfiguracie do 1150 eur s rtx3060, a ta 3060 mobilna vs 1650ti je 2x rychlejsia, vo vsetkom. ja by som par stoviek dolozil a kupoval nieco s 3060.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 12. Apríla 2021, 16:54

Killo napísal:
som minuly vikend bol zajazdit u znameho, ma T300 GT a PS4.
Mal iba F1, on to hrava z pohladu 3os, s asistentami, ja som si dal z kokpitu a bez, a na to ako ma formule jazdit nebavia to bol prekvapivo uspokojujuci zazitok. Sice sme mali co to popite, nepoznal som trate, ale nejakych 20kol som odjazdil a bavil som sa. Nejaky simulator ako Assetto Corsa by tomu svedcal viac, pekne zacinat od slabsich aut a naucit sa ten handling, ale ako volantu som nemohol nic vytknut v tejto cene, je super. Podla tych 'profi' jazdcov je ten remenovy prevod lepsi nez ozubeny na Logitechu

EDIT
vzdy ked kukam tie volanty sa strasne smejem na tych profi zostavach za >1000eur, najlepsie tie co maju cez 30Nm krutiak a maju na nohach emergency off tlacidlo, aby si sa dokazal vyprostit ked ti to dolame a pomelie ruky :D

dakujem za referenciu, objednal som TX zatial s T3PA, nasiel som nejake STL tak si vytlacim "naboj" na sportovy volant a este by to chcelo TH8A riadiacu paku ale ta mala svina stoji polovicu ceny volantu tak to este uvidime ci ma to chyti
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 12. Apríla 2021, 16:58

ked uz paku tak taku, ktora sa "vracia" do neutralu, lebo tie lacne co ma aj logitech tusim to je len varecha digitalna v siestich polohach, user experience na urovni radenia gamepadom.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 12:06

uz mam volant doma, forza horizon 4 je s nim celkom nehratelna bo mam pocit ze ajked mam nastavene ovladanie na simulation stale mi samotna hra toci volantom... snazi sa vyhnut retarderom, autam ktore idu v protismere, vo vyskoku sa snazi korigovat dopad natocenim volantu atd... nevie niekto ako vsetky tieto somariny vypnut? :D a este sa musim nejako pohrat so silou forcefeedbacku zda za mi to az moc prehnane inak driftovat sa s tym da celkom slusne, clovek sa zabavi
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 12:09

to hras aku forzu, ked sa snazi vyhnut retarderom a autam v protismere? lane assist a ACC som tam nevidel :)
mas vypnute vsetky asistenty, aj brzdny aj steering? vypnute traction aj ten druhy bazmek? lebo neni toho boha aby potom nieco robilo automaticky.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 12:39

vo Forze 4 su retardery? :D ( #dnes len blbe komentare)
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Apríla 2021, 12:44

mozno myslel drivatarov, ti su celkom retardovani ;)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 59 neregistrovaných