... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
j.matrix
Autor témy
Príspevky: 940
Registrovaný: 31.1.2012
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK & BA

Re: AUTO.CZ: bmw-ma-problem-smyk-pri-brzdeni-na-mokru

Pondelok, 14. Mája 2012, 19:00

viem ze dakedy davno som videl test kde polovicou auta isli po suchej ceste a druhou po mokrej a skusali ako sa auto sprava pri brzdeni. A zda sa mi ze moc dobre pri tom bmw nedopadlo dobre. Aj by to mozno spadalo do tej kategorie e46tiek..

Kazdopadne, ked prsi a je mokra cesta treba tomu prisposobit jazdu :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: AUTO.CZ: bmw-ma-problem-smyk-pri-brzdeni-na-mokru

Štvrtok, 17. Mája 2012, 07:27

Ked sa raz naucia redaktori pekladat snad sa dozvieme aj nieco ine, lebo to prekladal evidentne somar.
Postihnute su aj E46 a E90, sporadicky 5er, 5er GT a Z4. Upravy uz boli uvedene do seriovej vyroby v maji 2010.

Nezostava nic ine, iba sem tam tuknut do brzdy pri jazde za dazda na dialnici. Podla mna ale iba somar si dava maly pozor za mokra.
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
Užívateľov profilový obrázok
SmartBastard
Príspevky: 1610
Registrovaný: 5.5.2011
Auto: '08 M Coupe, '10 X6
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Wien

Re: AUTO.CZ: bmw-ma-problem-smyk-pri-brzdeni-na-mokru

Streda, 25. Júla 2012, 18:13

Zaujimave, ja som akurat pred 2 tyzdnami brzdil na vode asi zo 210-220 na dianici a sice sa to zacalo smykat (jedna s tych superhladkych dialnic), ale rovnomerne + DSC a auto sa dalo celkom dobre ovladat. Isiel som sice naslednu zatacku smysokm, ale kontrolovatelne ;) Ale tak na druhej strane tam moje auto nebolo uvedene .. nastastie asi :D

A to s tymi brzdami a osusovanim suhlasi, ja to mam tiez na aute.
BMW Z4 M Coupe: Wreaking serious havoc on the hierarchy of needs.
BMW X6: If there's a guideline for creating coupés, it's just been ignored.
Bastard's Video Collection
www.RoyalGarage.sk
www.facebook.com/RoyalGarageBratislava
 
Palgut89
Príspevky: 7
Registrovaný: 4.9.2015
Auto: BMW M5 F10 Compet.,
Kraj: Košický

Re: AUTO.CZ: bmw-ma-problem-smyk-pri-brzdeni-na-mokru

Streda, 7. Apríla 2021, 22:37

Osobna skusenost..bmw m5 f10 2015 karbon keramika. Trasa LM do PO husty dazd cez 80 km bez brzd a max 110km/h. Za hybe oprava cesty takze brzdenie zo 110 na 30 ...NEUBRZDIL SOM TO , BRZDY AKO KEBY NAOLEJOVANE ANI PO 5. Stlaceni nic...keby sa stala pred mnou havarka skoncim zle...pritom som pocul ze ak ma na bmw clovek zapnutu funkciu stieracov malo by to intervalom jemne pritlacat dosticky aby brzdy boli suche...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných