... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 14:41

Rusko 1.jpg

Rusko 2.jpg

Rusko 3.jpg


Jsou to milacci.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 14:52

to si ty lolko, co nema rad toho dunning krugera, ze ;)
"Rusko a Syriu neriesim, tam je to proti ISIS"
tak to skus zacat riesit, https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_m ... _civil_war
bojovat proti ISIS je nieco ine ako bojovat proti hocikomu, kto sa momentalne nepaci Assadovi.

ten Afganistan je veru v pici, odkedy tam v 79om chceli muzici nastolit komunizmus ale za 10 rokov sa im to nepodarilo.
vojna, ktora vznikla koli snaham nastolit komunizmus a vojna, ktora vznikla proti talibanu su trochu dve rozdielne vojny, nemyslis? takze ked tu chces ukazovat prstom, vdaka komu je krajina v pici, nebudu tu amici.

asi by uz bolo prilis zlozite vysvetlovat preco sa zrazu v statoch postavenych na diktature a domceku z karat zije napicu po prevratoch. Aj ked je to jednoduche, rovnako ako preco vsetky pyramidy raz dosiahnu svoj vrchol. Ked mas 50% hdp postavenom na exporte ropy, a jej spadnu o polovicu. Konflikt v Lybii proti Kadafimu zacal akoze az po intervencii NATO, alebo ho nebodaj NATO vyvolalo? keby si bol napisal, ze usa su zodpovedne za to, ze Lybia je v pici, lebo sa od 73ho pozerali a profitovali z toho (rovnako ako UK, Nemecko, Francuzsko, Rusko a cely svet), ze si Kadafi buduje dzamahiriju, tak beriem, ale akoze USA vystrelilo 111 tomahawkov na Lybiu a zrazu su v pici... su zodpovedni aj za druhu obciansku vojnu z 2014 ze ;).
Neobhajujem rusko..ale... neviem ako to funguje, ci podla seba sudim teda principom, ze ked niekto nieco povie na Rusko automaticky je yankee doodle boii, tak ako niekori klubaci nedokazu pocut nic zle na Matovica, lebo si hned automaticky smerak, a chces naspat Fica ak nieco zle povies.
chce sa niekto bavit o tom ake kurvy su Americania, Nemci, Francuzi, Japonci, nech sa paci. Ale povedat, ze Rusi su v svinstvach amateri, to je fakt vykon.
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 16:41

Maco napísal:
Rusko 1.jpg
Rusko 2.jpg
Rusko 3.jpg

Jsou to milacci.

Ty si riadny dement..... vyťahovať hovadiny z pred 120 rokov, pričom napríklad rusko japonská vojna bola obranná..... a to som ani nečítal všetky tie chobotiny. Poďme na súčasnosť.... posledných 30 rokov, ako som tu už napísal..... Storočné sračky ma nezaujímajú. Uvidíme, čím budeš argumentovať teraz..... Faktom je že USA rozdrbali veľa krajín len pre svoje záujmy a ty s tým nič neurobíš. Ja netvrdím že Rusi sú svätí, ale USA je väčšie zlo.....

A tu máš, prečítaj si toto:
https://presstv.sk/zpravy/usa-zabili-vi ... vej-vojny/

Fakt sú to miláčikovia.....
Naposledy upravil/-a lolko111 v Pondelok, 5. Apríla 2021, 17:24, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 16:53

boborjelotor napísal:
to si ty lolko, co nema rad toho dunning krugera, ze ;)
"Rusko a Syriu neriesim, tam je to proti ISIS"
tak to skus zacat riesit, https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_m ... _civil_war
bojovat proti ISIS je nieco ine ako bojovat proti hocikomu, kto sa momentalne nepaci Assadovi.

ten Afganistan je veru v pici, odkedy tam v 79om chceli muzici nastolit komunizmus ale za 10 rokov sa im to nepodarilo.
vojna, ktora vznikla koli snaham nastolit komunizmus a vojna, ktora vznikla proti talibanu su trochu dve rozdielne vojny, nemyslis? takze ked tu chces ukazovat prstom, vdaka komu je krajina v pici, nebudu tu amici.

asi by uz bolo prilis zlozite vysvetlovat preco sa zrazu v statoch postavenych na diktature a domceku z karat zije napicu po prevratoch. Aj ked je to jednoduche, rovnako ako preco vsetky pyramidy raz dosiahnu svoj vrchol. Ked mas 50% hdp postavenom na exporte ropy, a jej spadnu o polovicu. Konflikt v Lybii proti Kadafimu zacal akoze az po intervencii NATO, alebo ho nebodaj NATO vyvolalo? keby si bol napisal, ze usa su zodpovedne za to, ze Lybia je v pici, lebo sa od 73ho pozerali a profitovali z toho (rovnako ako UK, Nemecko, Francuzsko, Rusko a cely svet), ze si Kadafi buduje dzamahiriju, tak beriem, ale akoze USA vystrelilo 111 tomahawkov na Lybiu a zrazu su v pici... su zodpovedni aj za druhu obciansku vojnu z 2014 ze ;).
Neobhajujem rusko..ale... neviem ako to funguje, ci podla seba sudim teda principom, ze ked niekto nieco povie na Rusko automaticky je yankee doodle boii, tak ako niekori klubaci nedokazu pocut nic zle na Matovica, lebo si hned automaticky smerak, a chces naspat Fica ak nieco zle povies.
chce sa niekto bavit o tom ake kurvy su Americania, Nemci, Francuzi, Japonci, nech sa paci. Ale povedat, ze Rusi su v svinstvach amateri, to je fakt vykon.

Ako.. už som si povedal, že s drbohlavmi ako si ty nebudem komunikovať, pretože je to ako hádzať hrach na stenu. Ale však pohoda, aspoň si spestrím deň. Vieš si veľmi šikovne povyberať s kontextu len to čo ti vyhovuje tak, aby to vyzeralo že píšeš múdro a svetaznalo. Pritom si len taký tĺčik. A teraz o čom píšem..... Ja som napísal, že Rusi sú amatéri oproti američanom, čo sa robenia zla týka. Nie, že sú amatéri v svinstvách. Tiež majú svoje za ušami. (ak tvoja hlavička nedokáže pochopiť rozdiel medzi vetami "Rusi sú amatéri v svinstvách" a "Rusi sú amatéri v svinstvách oproti Američanom", tak je to tvoj problém a ja to dokážem pochopiť. Nie všetci na to majú bunky a musia byť aj takí ako si ty. Už som ti raz napísal aby si čítal pomalšie, keď to tvoje chabé závity nezvládajú. Tvrdiť, že USA nerozjebali Lýbiu je hodné génia tvojho rangu, k tomu fakt nemám čo dodať. Mám sto chutí ťa za gágor dotiahnuť k lýbijskému manželskému páru ktorý tu žije a ktorý by ti vedel porozprávať..... ale ty by si ich určite presvedčil že nevedia o čom hovoria a že sa určite mýlia, pretože USA je ten najlepší a najúprimnejší národ na svete.... A čo sa týka Afganistanu...... vojna proti Talibanu? Fakt, je to jediný dôvod? Nehrá tam rolu to, že tam našli ropu v množstve takmer 2 miliardy barelov?? Naivka. A na... čítaj aj ty:

https://presstv.sk/zpravy/usa-zabili-vi ... vej-vojny/
 
nrtm
Príspevky: 555
Registrovaný: 30.11.2008
Auto: firemne
Kraj: Nitriansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 17:29

Cerstva novinka. Batuska Putin moze byt prezidentom do roku 2036. Vivat russiaaaaaaa. Kurva to je tam demokracia, ked nie si prezident tak si premier, a ked ta nebavi byt premierom, tak si zas prezident.
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 17:51

V Rusku ešte demokracia nebola :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:08

Šéfredaktor spravodajstvá : Erik Hilár Lakatošovie

rofl
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:10

Samozrejme, ze ta suvislosti nezaujimaju, tie si si uz dosadil podla svojho presvedcenia. Ani tie 100 rocne sracky, lebo to nezapada do svetonazoru rovnako. Cherrypicking ako vysity pre typickeho rusofila. A na konci zajebat kokotinou akoze argument.
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:13

RTG napísal:
Samozrejme, ze ta suvislosti nezaujimaju, tie si si uz dosadil podla svojho presvedcenia. Ani tie 100 rocne sracky, lebo to nezapada do svetonazoru rovnako. Cherrypicking ako vysity pre typickeho rusofila. A na konci zajebat kokotinou akoze argument.

Teba čím otec urobil, tým si aj ostal. Keď je niekto imbecilný, tak s ním škoda komunikovať. Ty už rozum nedostaneš nikdy. Z americkej riti ti trčia len chodidlá. Skončili sme.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:21

lolko111 napísal:
Ako.. už som si povedal, že s drbohlavmi ako si ty nebudem komunikovať, pretože je to ako hádzať hrach na stenu. Ale však pohoda, aspoň si spestrím deň. Vieš si veľmi šikovne povyberať s kontextu len to čo ti vyhovuje tak, aby to vyzeralo že píšeš múdro a svetaznalo. Pritom si len taký tĺčik. A teraz o čom píšem..... Ja som napísal, že Rusi sú amatéri oproti američanom, čo sa robenia zla týka. Nie, že sú amatéri v svinstvách. Tiež majú svoje za ušami. (ak tvoja hlavička nedokáže pochopiť rozdiel medzi vetami "Rusi sú amatéri v svinstvách" a "Rusi sú amatéri v svinstvách oproti Američanom", tak je to tvoj problém a ja to dokážem pochopiť. Nie všetci na to majú bunky a musia byť aj takí ako si ty. Už som ti raz napísal aby si čítal pomalšie, keď to tvoje chabé závity nezvládajú. Tvrdiť, že USA nerozjebali Lýbiu je hodné génia tvojho rangu, k tomu fakt nemám čo dodať. Mám sto chutí ťa za gágor dotiahnuť k lýbijskému manželskému páru ktorý tu žije a ktorý by ti vedel porozprávať..... ale ty by si ich určite presvedčil že nevedia o čom hovoria a že sa určite mýlia, pretože USA je ten najlepší a najúprimnejší národ na svete.... A čo sa týka Afganistanu...... vojna proti Talibanu? Fakt, je to jediný dôvod? Nehrá tam rolu to, že tam našli ropu v množstve takmer 2 miliardy barelov?? Naivka. A na... čítaj aj ty:

https://presstv.sk/zpravy/usa-zabili-vi ... vej-vojny/
na to ako ľubozvučne ľoľkuješ každie sľovo hras uz tretikrat tvrdasa, co by si chcel veci vysvetlovat rucne strucne. To je realita, ktorou chces aby ta vnimal okolity svet? Nosis aj retiazku cez tricko?
"S" kontextu som co vytrhol, ze nevies picuzryzu o Lybii, lebo nedokazes spracovat 2 odseky ani vo wiki? Co sa dialo v Lybii predtym ako prisla intervencia NATO? Dunning Kruger 4000.
Citas kokotiny ako presstv, to je vsetko, co o tebe clovek, ktory ta nepozna, potrebuje vediet.
A dvakrat si rozmysli, ci budes niekomu posielat odkazy na osobnu konfrontaciu s podtonom fyzickeho utoku, aby sa ti zelanie nesplnilo, primitivom, ktori maju pocit, ze veci sa musia riesit rucne strucne vzdy rad ponuknem, nech si skusia svoju nevyrovnanu psychiku na mne, vacsinou su to primitivi, co maju potrebu hukat po predavackachv supermarkete, archetyp naduteho sofera E65 nebude v nicom iny.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:26

lolko111 napísal:
Teba čím otec urobil, tým si aj ostal. Keď je niekto imbecilný, tak s ním škoda komunikovať. Ty už rozum nedostaneš nikdy. Z americkej riti ti trčia len chodidlá. Skončili sme.

Skoro by som sa aj urazil keby mi o absencii rozumu nehovoril niekto kto trci z ruskeho analu. Sam si zacal debatu o USA pricom jedina zmienka o nich bola iba v informacii, ze USA a ukrajina informuje. Zvysok spravy sa tykal europskej diplomacie. Naco si sam to nezmyselne porovnanie napisal akoze "objektivne". Maco aj bobor ti trochu ten zoznam rozsirili aj s nejakymi suvislostami. Tvoja reakcia bola len o tom kto je aky dement a co si ty myslis. Naviac ta nezaujima to ci ono - to je ten cherrypicking na ktory ta upozornili skor. Ja som mozno imbecil bez rozumu a kludne aj kokot. Vazne mi to zily netrha ked si to o mne mysli jebko co "rusko neobhajuje, ALE ..." Keby som si mal vybrat medzi tym byt kokot a tebou, beriem toho kokota.
 
nrtm
Príspevky: 555
Registrovaný: 30.11.2008
Auto: firemne
Kraj: Nitriansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 5. Apríla 2021, 18:43

Na slovensku sa riadne rozmaha rusofilia. Ja im dam vzdy otazku: "vymenuj mi co si za poslednych 10-15 rokov kupil ruskej vyroby. Telefon? Auto? Nejaka elektronika?" Hadajte aka je odpoved? Ale kazdy rusofil pravidelne navstevuje americky McDonald, frajera seka na americkom facebooku, auto vacsinou bombove TDI, a inteligenciu dlazobnej kocky, cize volic magiana.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 6. Apríla 2021, 00:43

Uj to co tu.. Ako sme sa dostali od RUSKYCH manevrov na ukraine k hurr durr merica bad? :D Inak ma to asi nikdy neprestane fascinovat, ako si dobre zijes vdaka zapadnej demokracii a stale mas potrebu riesit rusko. Tento pokus sme tu uz mali, ked sa nasilu a momentovo vytrhli krajiny a zavreli za oponu. Dosledky toho pokusu vidime dodnes. Pripadne este lepsie, jedno nemecko, jedni nemci, USA vs. ZSSR co by administrativa.. zapadne nemecko dodnes taha to zaostale vychodne. Vsak mate bavoraciky, vo vychodnom nemecku boli schopni akurat wartburga, tu bagelitovu kokotinu ani neratam. Takze historicky vieme ako moskva dokazala spravovat svoje satelity a aka bola kvalita zivota, vyspelost v nich. Neviem ci to je ten vecny syndrom, chcem, to co nemam...?
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 6. Apríla 2021, 07:35

:D :D :D Starý, ak si reagoval na mňa, tak vedz, že ja mám Rusko úplne na háku a veľmi dobre viem kde sa v porovnaní so západom nachádzame vďaka nanútenému bratstvu s ZSSR. Ja som tu len napísal, že USA vo svete narobili za posledných 30 rokov oveľa viac zla, ako ho narobilo Rusko. To je fakt a hotovo. Akurát pár USAfilov to tu trošku naškrtlo a začali tu drístať tie svoje hovadiny. Ale aspoň pobavili :D :D :D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 6. Apríla 2021, 08:21

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:56, upravené celkom 1 krát.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných