... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
RKa74
Príspevky: 222
Registrovaný: 25.5.2020
Kraj: Trenčiansky

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Sobota, 10. Októbra 2020, 15:46

Zdravím páni,

Zistil som, že mi do auta niekde zateka. Mal som mokré oba koberčeky na zemi na zadných sedadlách. Nikde inde nie. Mám síce aj panorámu avšak nemám pocit že by cez ňu niečo išlo. Cestoval som aj v pomerne silnej prietrži a aj bol v aute. Ale je fakt že ma to nenapadlo kontrolovať. Našiel som viaceré vaše témy len neviem či sa môžem ja pustiť rozoberať tapacir dverí. Je ešte na začiatok nejaká ľahšia metóda ako overiť kadiaľ to asi ide? Potom uvidím či na to pôjdem sám alebo servis.

Dík
 
MySh0
Príspevky: 213
Registrovaný: 11.5.2015
Kraj: Bratislavský

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Sobota, 10. Októbra 2020, 21:38

RKa74 napísal:
Zdravím páni,

Zistil som, že mi do auta niekde zateka. Mal som mokré oba koberčeky na zemi na zadných sedadlách. Nikde inde nie. Mám síce aj panorámu avšak nemám pocit že by cez ňu niečo išlo. Cestoval som aj v pomerne silnej prietrži a aj bol v aute. Ale je fakt že ma to nenapadlo kontrolovať. Našiel som viaceré vaše témy len neviem či sa môžem ja pustiť rozoberať tapacir dverí. Je ešte na začiatok nejaká ľahšia metóda ako overiť kadiaľ to asi ide? Potom uvidím či na to pôjdem sám alebo servis.

Dík

Ak ti zateka do interieru a mas mokre koberceky musela sa ti odlepit zvukova izolacia pod tapacirom oboch dveri.
Rychle riesenie je znova ju prilepit, tak ze nahrejes butylovu pasku okolo zvukovej izolacie teplovzdusnou pistolou a poriadne ju pritlacis.
Zdlhavejsie, ze odstranis staru pasku a prilepis nanovo.
 
RKa74
Príspevky: 222
Registrovaný: 25.5.2020
Kraj: Trenčiansky

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Nedeľa, 11. Októbra 2020, 06:09

Dík. Ale teda treba rozobrať dvere.... Pozeral som nejaké videá na to a mám obavu že tam čosi ulomim. Ale asi budem musieť skúsiť.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Nedeľa, 11. Októbra 2020, 07:12

existuju aj sluzby autoservisov...
 
RKa74
Príspevky: 222
Registrovaný: 25.5.2020
Kraj: Trenčiansky

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Nedeľa, 11. Októbra 2020, 09:15

Myslím že budem musieť využiť. Nemám toľko náradia a zručnosti. Ak tam čosi polamem tak ma to vyjde drahšie ako nové dvere 😂
 
MySh0
Príspevky: 213
Registrovaný: 11.5.2015
Kraj: Bratislavský

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Pondelok, 12. Októbra 2020, 12:51

To mas jedno, ci si to zlomis sam alebo ti to zlomia v autoservise, rozoberat to po nich nebudes takze to aj tak nezistis :D
 
RKa74
Príspevky: 222
Registrovaný: 25.5.2020
Kraj: Trenčiansky

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Piatok, 30. Októbra 2020, 20:49

Len pre info mne to teda tieklo cez dvere, presnejšie cez obe zadné, bolo tam to tesnenie pod tapacirom odpadnute. Dalo sa tam medvedie hovno, auto uschlo a teraz všetko ok 🙂
 
Naaty
Príspevky: 1
Registrovaný: 2.5.2020
Kraj: Prešovský

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Nedeľa, 21. Marca 2021, 06:41

Ahojte, mám problém so zatejanim do vaničky v kurfi F11, panorámu nemám, už bolo v servise, kde mi zasilikonovali gumu okolo zatváranie a keď som sa spýtala, či pozreli aj iné, okolo svetlá ci nádrže, tak povedali, že to bude tou gumou. Je pravda, že už tam nie je toľko vody ako bývalo, ale stále, keď idem na umývarku, tak tam voda je. Niektorí ste písali, že okolo nádrže ci svetla môže voda zatekat. Je možné chybu spozorovat aj laikovi? Mohla by som Vás poprosiť o foto, kde by som mohla kuk, či niečo neuvidím? Myslím si, že sa niečo po...., keď bolo auto v inom servise a dávali dole tapaciry, keď hľadali inú chybu. Odvtedy nám do auta zateka. Zadné dvere už sú poriešené, ale ten kufor stále ešte nie. Ďakujem vám všetkým za pomoc.
 
alexisis
Príspevky: 73
Registrovaný: 8.10.2016
Auto: F10 535i
Kraj: Zahraničie

Re: F11 - voda v kufri po umyvarke

Sobota, 14. Augusta 2021, 15:33

Ahoj, kde přesně je ta guma u světla? Taky jsem měl vodu ve vaničce co je v kufru napravo a taky u baterky.

Jo a mám střešní okno...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných