... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
milan84
Príspevky: 3
Registrovaný: 5.9.2015
Auto: nemam
Kraj: Bratislavský

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Utorok, 29. Septembra 2015, 20:26

firma autofra navrhla kompromis na vyriesenie mojej reklamacie, ktoru som prijal a teda povazujem danu temu-skusenost za uzavretu.
Naposledy upravil/-a milan84 v Streda, 30. Septembra 2015, 18:25, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Utorok, 29. Septembra 2015, 21:13

milan84 napísal:
Ak sa tu chcete hadat donemoty, administrator z vas bude mat iste radost :D


Tunajsi admini su ako lochneska, vsetci veria, ze existju, ale nikto ich este nevidel, cize bat sa netreba
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Autofra
Príspevky: 8
Registrovaný: 28.9.2015
Kraj: Žilinský

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Streda, 30. Septembra 2015, 23:28

starynovy napísal:
A ked to zistite tak co? Zrusite mi ucet? :lol: Bohuzial alebo nastastie sa nezivim smelenim kradnutych autodielov vo velkom takze na tu prestiz VIP+ asi mozem zabudnut, nakupujem pre svoje osobne potreby alebo pre dobrych znamych. A mysliet si, ze ste jediny na Slovensku co to vie dopravit za "smiesne" ceny je podla mna profesionalna chyba. Ale prd vieme ako to funguje. Ja som s Vami velmi spokojny, par krat mi prislo sice nieco ine alebo rozbite ale za to proste nemozete, len sa mi znapacil fakt sa skryt kdesi do budky v jablonke a to sidlo vymazat z mapy-ale da sa to pochopit aj tak ze ste proste nechceli aby Vam tisice, co statisice ludi, chodilo pozerat do dvora ktory je mimochodom viditelny z verejneho priestranstva takze co som videl je moja vec. :thumbup:


A čo Vám vadí na tom, že sme sklad otvorili v Jablonke? Však sme urýchlili doručenie tovaru, lebo slovenský kuriér príde priamo do Jablonky ešte v ten deň, ako poľskí kuriéri doručia balíky a ešte v ten deň ich odosielame na Slovensko. Predtým sme tovar vozili do Bobrova a to bolo zbytočné naťahovanie. Takže zrejme Vám nevadí to, že musíte cestovať o 10 minút dlhšie po balíky, ale to, že nemôžete pozerať do môjho súkromia, keď tu o tom stále píšete. A áno, veľmi rád Vám zruším konto, takýchto závistlivých a arogantných zákazníkov, ktorí ma ohovárajú po fórach, nechcem. Naozaj nerozumiem, píšete, že ste spokojný, no aj tak ma tu ohovárate. Kľudne skúste u "konkurencie".
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Štvrtok, 1. Októbra 2015, 07:11

Zrusia ucet z ktoreho provizie ziju.. :(
 
Autofra
Príspevky: 8
Registrovaný: 28.9.2015
Kraj: Žilinský

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Piatok, 2. Októbra 2015, 18:49

starynovy napísal:
Zrusia ucet z ktoreho provizie ziju.. :(


Nič nie je zrušené
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Sobota, 10. Októbra 2015, 10:32

ja som kupoval asi 3x cez autofra, vacsie veci pre auto ako naraznik, sahara apd. Nebol s nicim problem, spokojnost 100%.
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Pondelok, 12. Októbra 2015, 12:49

airbone napísal:
ja som kupoval asi 3x cez autofra, vacsie veci pre auto ako naraznik, sahara apd. Nebol s nicim problem, spokojnost 100%.


Tiez mozem potvrdit spokojnost. Bral som davnejsie este na e39 predny blatnik (pouzity vo farbe) a vsetko prebehlo v najvacsom poradecku.
 
hrs
Príspevky: 179
Registrovaný: 15.10.2007

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Pondelok, 12. Októbra 2015, 22:16

Ja objednavam stale a bez problemov, keby ste si citali, co tam poliak pise a vypytali si dodatocne info, tak problemy nenastanu.
BMW E34 535i "91
BMW E60 530dA "05
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6544
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Streda, 14. Októbra 2015, 23:55

treba vziat do uvahy aj to, ze vacsinou sa jedna o obchod s pouzitymi dielmi ktore su za zlomok ceny novych. Takze je tam prirodzene riziko ze mi moze dojst nieco co nie je az v takom stave ako som si predstavoval. Obzvlast niektori slovaci su dost haklivi ak kupia pouzitu vec a pride im pouzita vec, nie uplne nova :(
Inac, vacsia cast tych dielov co su na alegre, obzvlast z novsich modelov aut, su vsetko z lopat :smile:
 
F!0d0r
Príspevky: 785
Registrovaný: 29.12.2011
Kraj: Zahraničie

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Štvrtok, 15. Októbra 2015, 10:42

Chalani stalo sa. Už niekomu z vás že tovar nedocestoval. Do 10 prác. Dni? Čo teraz? Cez kontaktný formulár som zaskrtol čo trebalo...
 
Užívateľov profilový obrázok
valer750
Príspevky: 489
Registrovaný: 16.1.2009
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Štvrtok, 15. Októbra 2015, 17:14

Ano stalo sa, ze aj do desiatich dni nic neprislo...zalezi na poliakovi kedy to posle...
Inak na margo tejto tu temy...cez autofra objednavam roky, pracujem v servise a pre mna je to obrovska pomoc ak si nie som 100% isty vymenou nejakeho dielu, tak stale je lepsie kupit pouzity ako novy a potom vysvetlovat zakaznikovi ze to tym nebolo...Ja vacsinou vyberam drahsie diely od predajcov ktori uz co-to predali...Ale stalo sa aj mne, ze prislo aj nieco ine ako som objednal a aj napriek tomu, ze som to poslal poliakovi naspat, peniaze sa mi naspat neposlal...bolo to asi 220€...ale teraz sa z toho nepojebem predsa...prisli mi aj nefunkcne veci a podobne... Logika objednavania je taka, ze JA si vyberiem co chcem a pan z Autofra to defakto zaplati, pride mu to a preposle to mne... ZA to, ze ja som objednal kokotinu, on nemoze... A uprimne niekedy ma aj nasral, ked mi nechcel objednat nieco od nedoveryhodneho predajcu, ale zivot ide dalej, svojim sposobom chcel predist problemom...
Ale co ma na tomto fore zaraza je, ze kazdy tu uz je minimalne tazky milionar na BMW a riesia sa tu par eurove veci...pritom kazdy si moze sadnut do toho svojho najlepsieho BMW a ist do polska kupit osobne ci uz nejaku riadiacu jednotku, alebo cerpadlo, urobit plnu picu kilometrov, prist domov, namontovat to a zistit ze je to na picu...a v tom pripade co? Kto si tu na tomto fore prizna svoju chybu? Nikto...
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6
 
F!0d0r
Príspevky: 785
Registrovaný: 29.12.2011
Kraj: Zahraničie

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Štvrtok, 15. Októbra 2015, 18:47

valer750 napísal:
Ano stalo sa, ze aj do desiatich dni nic neprislo...zalezi na poliakovi kedy to posle...
Inak na margo tejto tu temy...cez autofra objednavam roky, pracujem v servise a pre mna je to obrovska pomoc ak si nie som 100% isty vymenou nejakeho dielu, tak stale je lepsie kupit pouzity ako novy a potom vysvetlovat zakaznikovi ze to tym nebolo...Ja vacsinou vyberam drahsie diely od predajcov ktori uz co-to predali...Ale stalo sa aj mne, ze prislo aj nieco ine ako som objednal a aj napriek tomu, ze som to poslal poliakovi naspat, peniaze sa mi naspat neposlal...bolo to asi 220€...ale teraz sa z toho nepojebem predsa...prisli mi aj nefunkcne veci a podobne... Logika objednavania je taka, ze JA si vyberiem co chcem a pan z Autofra to defakto zaplati, pride mu to a preposle to mne... ZA to, ze ja som objednal kokotinu, on nemoze... A uprimne niekedy ma aj nasral, ked mi nechcel objednat nieco od nedoveryhodneho predajcu, ale zivot ide dalej, svojim sposobom chcel predist problemom...
Ale co ma na tomto fore zaraza je, ze kazdy tu uz je minimalne tazky milionar na BMW a riesia sa tu par eurove veci...pritom kazdy si moze sadnut do toho svojho najlepsieho BMW a ist do polska kupit osobne ci uz nejaku riadiacu jednotku, alebo cerpadlo, urobit plnu picu kilometrov, prist domov, namontovat to a zistit ze je to na picu...a v tom pripade co? Kto si tu na tomto fore prizna svoju chybu? Nikto...


zalezi na poliakovi ? a moze byt ze bude ojebavac tak co ? ani peniaze ani tovar nebude ?
 
Užívateľov profilový obrázok
valer750
Príspevky: 489
Registrovaný: 16.1.2009
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Piatok, 16. Októbra 2015, 17:09

neviem aky tovar si objednal, ci to bolo na platbu vopred, takze ti neviem odpovedat..predpokladam, ze ak tam bolo ze tovar na dobierku a poliak to neposlal, tak ti peniaze vratia...

zalezi na poliakovi ? a moze byt ze bude ojebavac tak co ? ani peniaze ani tovar nebude ?[/quote]
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6
 
juraj007
Príspevky: 1
Registrovaný: 12.3.2021
Auto: BMW X5
Kraj: Prešovský

Re: Objednával niekto cez AUTOFRA.SK ?

Piatok, 12. Marca 2021, 07:51

Autofra napísal:
A čo Vám vadí na tom, že sme sklad otvorili v Jablonke? Však sme urýchlili doručenie tovaru, lebo slovenský kuriér príde priamo do Jablonky ešte v ten deň, ako poľskí kuriéri doručia balíky a ešte v ten deň ich odosielame na Slovensko. Predtým sme tovar vozili do Bobrova a to bolo zbytočné naťahovanie. Takže zrejme Vám nevadí to, že musíte cestovať o 10 minút dlhšie po balíky, ale to, že nemôžete pozerať do môjho súkromia, keď tu o tom stále píšete. A áno, veľmi rád Vám zruším konto, takýchto závistlivých a arogantných zákazníkov, ktorí ma ohovárajú po fórach, nechcem. Naozaj nerozumiem, píšete, že ste spokojný, no aj tak ma tu ohovárate. Kľudne skúste u "konkurencie".
Majitel je strasne arogantny, psychicky nevyrovnany a zakomplexovany hlupak. Presne toto urobil aj mne a to len preto, ze som sa ho opytal ako vyratali konecnu cenu kedze podla allegra mala byt ina. Namiesto slusneho vysvetlenia mi vynadal te on nepotrebuje takych zakaznikov ako som ja a ucet mi zablokoval. Ako moze majitel napisat "rad vam zrusim konto"? Skoda ze neexistuje ina stranka poskytujuca taketo sluzby, myslim ze tento clovek by uz davno chodil do fabriky k pasu. Kamarat mi zas vravel ze reklamoval tovar kedze prislo nieco uplne ine ako objednal a doteraz po 3 mesiach na reklamaciu nikto nereagoval a jedina mozbost ktoru ma ked klikne na nevybavenu reklamaciu je zrusit ju, alebo oznacit ako vybavenu... Cele zle...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných