... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:23

volajaky update uz bol cez vikend, co to mal mitiguvat :)
ja som si tiez kupil nejaky usb-c hub z alzy za 30 ecka, ale uz priamo v tom hube bola ochrana proti pouzivaniu - ten usb-c port na tom dongli proste je asi o 1% vacsi, ako hociake ine usb-c, ktore som kedy drzal v ruke, lebo vrazit ho tam bolo s vypatim vsetkych sil, asi ako ked sa motorista v lete rozhodne, ze bude randit s bezjadierkovym melonom, do ktoreho vyrezal otvor.
vytiahnut to von bol tiez zazitok, takze som to radsej viac neskusal.
inak jeden update big sur najebal na ssd 30GB write. momentalne mam 400gb write za 17 dni. ALE ONI TO URCITE FIXNU, VED TO URCITE TESTOVALI.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:28

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 05:09, upravené celkom 5 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:28

Če? :D To iba tam vymyslia, si zo standartneho USB konektoru spraviť nejaky poloproprietar jebnuty. A ako tam potom drzia flasky?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:30

:-D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:31

a bobor kupil rovno dva m1 dopíči, bobor dufam ze mas OEM usb huby a nie dake ATE smejdy
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:32

jebem im boha, ale nech mi vysvetli mrkvosoft, preco na macu mi hned jebne hlasku, ze jooor majkrofoun is mjuuted v Teamse, ale na windowse nie. 30x denne vypravam do hlucheho mikrofonu na windowse. a potom som smutny, ze moje hlbkove analyzy nezmyselnych kokotin su bez odozvy. na meku nehrozi. na maku hned secci vidza, ze mas mek, tak sa ti klanaju, posielaju thumb-up emotikony na kazdu kokotinu, ktora z teba vypadne...to som nemal pisat, motorista si teraz kupi mac. ale powerpc z 2005ho, jak tu e65.

bobor si hlavne myslel, ze jeho monitor ma usbc, ale jeho monitor ma picuzryzu, takze tie dongle nepouziva.
a hned ako vyjde volajaky m1x ajmek, si kupi ajmek. ale s tou alza picovinou, kde ti odkupia za tabulkovu cenu do 2 rokoch haraburdu.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:44

To som dumal co za picovina je ten clubhouse, appka nie sendvic. A potom som v clanku o Gatesovi, billovi nie gitaristovi precital, ze to je zatial vyhradne pre ifon/ipad. Vela vysvetlilo, elitari. Shouldertapping az sa dymi.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:47

v zivote som o tom doteraz neocul. ze ty, toxicky clen, tajne pozeras hevreku na nejaky ifone 12 deal, lebo si tajny apple fanboii :)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:48

Hold apple si spravil vlastny usb4.0 kontroler ze vsim vsudy, napisal ovladac isto 100% legit podla specifikacie, lenze hold svet nie je 100% podla specifikacie. Hovori sa tomu know-how a grey areas ktore v dajakych pdfkach nejsu. Normal firma proste pochopi, prisposobi kludne aj svoj produkt hoc aj nie su pricinou (true story) ale Apple, ma pici, updajtom ti to vypne :D
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 2. Marca 2021, 22:56

Ani ja som necul, iba posledne 4 dni to mam furt v ksichte, ze vsecia su na clubhouse, aj elon mušt! Tak som sa divil, ze co to za hype jebnuty zase.. A az teraz pucle zapadli.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 3. Marca 2021, 01:24

pablohablo napísal:
a co tak MX Master s palco-koleckom na horizontalny scrolling ?
musim zhejtit, na to ako je MX Master super mys, tak to palco kolecko je totalne napicu. To iba nejako simuluje horizontalny scrolling, tak napriklad v Notepad++ to nefunguje, to potom zobrazi este jednu horizontalnu listu nad klasicku, ktoru si posuva o par mm, takze nachuj. A aj klasicke kolecko je obcas nachuj, v terminali napriklad ked scrollujem tym rychlo-otacanim, tak v terminali to nestiha posuvat zarovno s otocenim kolecka, preto kolecko zabrzdim a kukam este 30sec na monitor ako mi pomalicky scrolluje.
Mozno v Exceli to funguje out of the box, ale v tychto appkach ja nemam dobru skusenost.


Rossmanovo video inak uplne legendary zase, ze len Apple dokaze urobit pasivny Macbook, bez ventilatorov, v ktorom ale nieco klika po tom ako ho zabijes non-oem usb hubom :D
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
ALAS
Príspevky: 1884
Registrovaný: 9.7.2013
Auto: E39 525d
Kraj: Nitriansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 3. Marca 2021, 08:30

Killo napísal:
preto kolecko zabrzdim a kukam este 30sec na monitor ako mi pomalicky scrolluje
Ten fenomen som mal na browseri ktory pouzivam, tiez ma to dost sralo, a po dlhom case som prisiel na to, ze v menu ma zaskrtnutu moznost smooth scrolling, ked som to vypol tak to prestalo.
To nieje ani tak mysou ale softwarom daneho programu alebo drivermi, pokial viem, tak Logitech ma pre niektore mysky na to rychle scrolovanie extra driver, resp. niekedy maval.
BMW E39 525d | BMW E39 540it 6q | Honda Accord (CH1) TypeR 2.2 VTEC | JEEP Cherokee XJ 4.0 | Mercedes Benz S204 200CDI
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 3. Marca 2021, 08:56

Ale ved Apple to vsetko opravi v M2, rovnako ako to opravil ked presiel z Intelu na M1.
Vyjebany hejter Rossmann https://www.youtube.com/watch?v=u7LOlji ... isRossmann
#Fukso
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12002
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 3. Marca 2021, 09:59

fu idem asi plakat do kuta kurvafix, to snat neni mozne jake sracky epl vyraba, kto to moze aj kupovat vobec :-|
asi len bobor, aj ked by nam mohol vysvetlit bobor preco po dvoch M1 mekbukoch chce este aj imak?

inak rossman je vyjebany hejter, to bez debaty. a tiez v ziadnom mekbuku som nikdy nemal problem so ziadnym donglom, a to som kupoval veci aj z ciny, aj do 2017ky co som mal som objednal nejaky za 8€, ktory sa po par mesiacoch rozpadol, bol to usb-c -> 4x usb-A, a ziadny problem som nemal s nicim.. takze mozem jebac

aj tak nechapem, pises tu pablo jak keby epl musel vyrabat dokonale zariadenia a nemal ziadne chyby, lebo? mas nejakeho ineho vyrobcu ktory vyraba lepsie zariadenia? a ktore maju menej chyb? nie nemas. lebo neexistuje..
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 3. Marca 2021, 10:01

nerozumiem co je nepochopitelne na tom mat okrem mohgbukov aj desktopy.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 53 neregistrovaných