... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: e38 CD menič

Sobota, 6. Februára 2021, 19:22

boborjelotor napísal:
chces sa akoze bit alebo preco mas potrebu socialneho kontaktu s niekym, kto si o tebe mysli, ze si exemplarny priklad d-k-e, kedze nadalej trvas na tom, ze hoci mas nulove znalosti problematiky manazmentu RAM v operacnych systemoch tak trvas na tom, ze ich dokazes odborne zhodnotit?
To som sa ti snazil vysvetlit. Vplyv velkosti ram v systeme, kde nie je nic optimalizovane aby dokazalo vacsiu ram efektivne vyuzit je len v tom, ze sa spustaju aplikacie rychlejsie. Na samotny beh to vplyv nema. Ty si svoje empiricke skusenosti mylis s odbornou znalostou a prave preto si modelovy priklad dunning krugera. Keby si to este nechal v medziach toho androidu, jakz-takz, ale ty si to hned zaklincoval uplnou hlupostou a pouzil rovnaku analogiu s PC, kde to naozaj nefunguje tak primitivne ako si ty myslis, cim vic prouzku, tim vic adidas.
Takisto tvoje krugerovanie pokracuje konstatovanim "vitaj v 21. storoci, vsetko sa vyraba v Cine" - co to ma spolocne s tym, ci je ten komponent vyrobeny z automotive grade materialov? Nejaky argument by nebol?
Fakt, aspon prvy odsek si precitaj https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E ... ger_effect
Bobor.... písal som niečo o bití sa... ??? Len by som bol zvedavý či by si bol schopný ma urážať aj zoči voči. Ale ak máš takú potrebu, tak prosím.... kľudne sa prejav. Ak je tebe jedno že ťa niekto počastuje krugerom, alebo niečím iným tak OK, ja to beriem ako urážku. Beriem že som sa zle vyjadril v tom prvom príspevku, kde som napísal o rýchlejšom behu aplikácií. Mal som na mysli ich spúšťanie a ďalej som písal už len o spúšťaní. Jedno slovíčko, ktoré ťa vyviedlo z rovnováhy. Ako som napísal, faktom je to, že 8GB android sa proste spustí rýchlejšie ako ten 4GB a to je pre mňa podstatný údaj. To, že som použil zlý príklad s PC beriem.. máš pravdu. Čo sa týka tej Číny.... zhodneme sa dúfam na tom, že je tam veľmi veľa výrobcov... a veľa z nich vyrába najlacnejšie šunty z treťotriednych materiálov. Ale nie všetci... a to ich mám preto všetkých hádzať do jedného vreca? Ako som už napísal, bude mi fungovať dvojročná záruka. A ak to vydrží dva roky, tak to šunt nebude a budem spokojný.
 
Užívateľov profilový obrázok
e38flight
Autor témy
Príspevky: 809
Registrovaný: 23.9.2019
Auto: bmw e38 735í lpg
Kraj: Trenčiansky

Re: e38 CD menič

Nedeľa, 7. Februára 2021, 10:02

maniaczv napísal:
mam volaky menic z e38 este z cias davnych ale uz si nepamatam ci ide
Ja mám iné koncovky kabeláž ,a celkovo mám iný typ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných