... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 09:28

Chip & Dale remix bol lepsi :)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 09:44

voMacK napísal:

Ja som si včera pozrel ten rozhovor s Harabinom na startup-e, ale boha tak slabého moderátora neviem kde vyhrábali. Ku koncu som mal z neho pocit, že sa rozplače za chvíľu. Opýta sa na A, dostane odpoveď, potom začne rýpať do neho, že prečo taká odpoveď, nie iná, keď Harabin odpovedá, skáče mu do reči, nakoniec za hlási, ok, tak aká je odpoveď? Tak sa to opakuje skoro celé video.
To ako ho Harabin zničil, pri otázke na plat, už bola len čerešnička na torte, že mladý už nevedel "kudy kam".
Reku idem si pozrieť diskusiu, jeb diskusia vypnutá, asi aby sa moderátor psychický nezrutil.

Hlavná vec, že minule jebal mladého Kaliňaka, že maže komenty na fb. a oni si vypnú celú diskusiu. Akože objektivita parádna.

Ja sa nejdem Harabina zastávať, názory, že za všetkým stojí Söros stoja za hovno. Minulosť ma tiež viac ako pochybnú, ale ak ide o právnu stránky vecí, tak myslím, že jeho názor by sa nemal brať na ľahkú váhu, keďže tie zákony, paragrafy ovláda dokonale.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 11:22

Miňkovi sa zrútil svet. Vocca mu zrušil e-mail.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 11:56

pistacik11 napísal:

Ja sa nejdem Harabina zastávať, názory, že za všetkým stojí Söros stoja za hovno. Minulosť ma tiež viac ako pochybnú, ale ak ide o právnu stránky vecí, tak myslím, že jeho názor by sa nemal brať na ľahkú váhu, keďže tie zákony, paragrafy ovláda dokonale.

povazujes za dokonale zvladnutie problematiky zakonov u cloveka, co doteraz tvrdi, ze vy-hral a ze kadeco co sa mu hodi je nu-lit-ne? srsly? a to je len high level summary, potrebujes bobrolyzu jeho kokotin za poslednych 5 rokov?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 12:16

Bobor si pozri to video, čo pridal hore MatúšRk a povedz, či není divné, to ako si Lipšic vybavil previerku, ako sa menili a obchádzali zákony.

Teraz si ide celé svk robiť picu z Harabina kvôli či či či. Ale to či vyšlo z diskusie a Harabin len zdôraznil, že to či, je v moderátorovej otázke veľmi dôležité.
Startitup pre istotu diskusiu s ním už zmazal, a povedz mi či to není čudné. Urobili zo seba fakt debilov. Kokotiny o sorošovi mu hádam normálny človek neverí, ale prakticky nič mu tam ten moderátor nevedel vyvrátiť.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 12:19

ja som jebnute video s harabinom nepozeral samozrejme, mam problem precitat si jeho kokotiny, urcite ich nebudem pocuvat.
pytam sa teba na ten statement "myslím, že jeho názor by sa nemal brať na ľahkú váhu, keďže tie zákony, paragrafy ovláda dokonale."

na zaklade coho si to myslis?
nesledoval som detailky o lipsicovi, nemam cas dnes, bobrove shitpost stanovisko vyjadrim v dohladnej dobe.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 12:49

nie pista, cele svk si nerobi z neho picu kvoli ci ci ci, ale kvoli vsetkym kokotinam ktore ta zumpa spravila alebo povedala za poslednych x rokov
hej ovlada tie zakony a paragrafy, lebo ich dokaze dokonale poprekrucat aby si obhajil svoje kktiny, niektori mu ako vidim aj uveria, ostatni si tukaju na celo
brat jeho nazory co sa tyka pravnej stranky to je ako si kupit diely do automatu z aliexpresu
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 13:22

Asi ma vecernu skolu prava? Ale ci by som na zaklade toho posudzoval...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 14:40

pistacik11 napísal:
Bobor si pozri to video, čo pridal hore MatúšRk a povedz, či není divné, to ako si Lipšic vybavil previerku, ako sa menili a obchádzali zákony.

Teraz si ide celé svk robiť picu z Harabina kvôli či či či. Ale to či vyšlo z diskusie a Harabin len zdôraznil, že to či, je v moderátorovej otázke veľmi dôležité.
Startitup pre istotu diskusiu s ním už zmazal, a povedz mi či to není čudné. Urobili zo seba fakt debilov. Kokotiny o sorošovi mu hádam normálny človek neverí, ale prakticky nič mu tam ten moderátor nevedel vyvrátiť.
Tebe pride ok brat vazne kokota, ktory uplne vazne po prehratych Prezidentskych volbach povedat do telky " ALE JA SOM VY-HR-AL! pan redaktor" a ked sa ho opytali ako teda vyhral, ked je realne treti, tak este vaznejsie povedal " V realite pravdy, pan redaktor" A to nehovorim o tych Sorosovskych kokotinach, co stale rozprava dookola...
Takze takeho dusevne naruseneho kokota ides brat vazne hej?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 15:53

Este smutnejsie je tk ze v tejto krajine nemozes brat vazne nikoho...
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 17:19

voMacK napísal:
Tebe pride ok brat vazne kokota, ktory uplne vazne po prehratych Prezidentskych volbach povedat do telky " ALE JA SOM VY-HR-AL! pan redaktor" a ked sa ho opytali ako teda vyhral, ked je realne treti, tak este vaznejsie povedal " V realite pravdy, pan redaktor" A to nehovorim o tych Sorosovskych kokotinach, co stale rozprava dookola...
Takze takeho dusevne naruseneho kokota ides brat vazne hej?

A to znamená, že keď upozorní na to, že sa menia zákony, aby sa na nejakú pozíciu mohol dosadiť človek, čo nespĺňa podmienky. Iné ministerstvo ho naoko zamestná, a vybaví bezpečnostné previerky aj keď ich ku tej práci na ministerstve nepotrebuje, len aby ako tak spĺňal podmienky voľbu špeciálneho prokurátora?

Celá krajna teraz tiež skáče, ako jeden duševne narušený kokot píska, aj keď celá odborná obec je proti, aký je v tom rozdiel? 🤷🏻‍♂️


ViktorDDD napísal:
nie pista, cele svk si nerobi z neho picu kvoli ci ci ci, ale kvoli vsetkym kokotinam ktore ta zumpa spravila alebo povedala za poslednych x rokov
hej ovlada tie zakony a paragrafy, lebo ich dokaze dokonale poprekrucat aby si obhajil svoje kktiny, niektori mu ako vidim aj uveria, ostatni si tukaju na celo
brat jeho nazory co sa tyka pravnej stranky to je ako si kupit diely do automatu z aliexpresu

Ak si ich dokáže obhájiť, a súd uzná, že mal pravdu, tak asi pravdu mal či? Alebo teraz budeme spochybňovať každé rozhodnutie súdu, lebo nám to nesedí do nášho presvedčenia? Odsúdia Mazureka, lebo bol politický nekorektný tlieskame, odsúdia Kotlebu lebo použil čísla, tlieskame. Harabin výhra súd, obháji si svoje, tak ohýba paragrafy, je to nehanebnik. Ohýba ich lebo vie ako ich ohýbať, to znamená, že má prehľad a jeho názor by mal mať v tomto nejakú váhu.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 17:47

pistacik.jpg


končená tuna ako vidím
Nur Original ist Legal.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 17:55

na dnesny den preberas titul memelorda Bmwklubu od stareho :D :D :D

pista, teraz odhliadnuc od tejto Harabinovej temy, udivuje ma obcas tvoje chapanie faktov a suvislosti.......
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 18:21

ROKI49 napísal:
na dnesny den preberas titul memelorda Bmwklubu od stareho :D :D :D
Prílohy
flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1.jpg
flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1.jpg (286.7 KiB) 425 zobrazení
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 20:49

pista, choj uz niekam do roboty, uz ti to leze na mozek.

najprv k tomu Lipsteinovi.
nie, ja ho tiez nechcem ako specialneho prokuratora. ale nie preto, ze by nesplnal podmienky. Pravidla na ziskanie previerky su ake su, umoznili kandidovat neprekuratorom, pozabudli na to, ze ak nie si prokurator, nemozes poziadat o previerku. Ked mala previerku Jankovska, Bonul...alebo ked ju mal dopice Jasan, Vadalov biely kon? alebo k ed ju naopak smeracki kokotkovia neziskali, a napriek tomu boli v uradoch? Malik, viceprezident PZ ju neziskal, tak mu nejaku previerku udelili priamo policajti ci kto a ojebavali s tym 2 roky kazdeho, kto sa opytal..ano, pan Malik ma previerku.
keby mu previerku dali, akoze tu mas, vybavene, tak v pici.
oni mu umoznili o nu poziadat a normalne prejst procesom NBU. grilovali ho za pokuty na jeho aute, ktore ani nedostal on ako vodic.
kde je ta kauza? vysvetli mi prosim.
Harabin ma na-sra-te pretoze sa boji, ze Lipsic spravi to, co Ciznar sluboval. A ako prvy na rade bude Harabin a jeho desiatky kokotin, trestov ktore bud ulozil protipravne alebo prepustil, nezakonne vyplatene odmeny a ...zoznam jeho kokotin dlhy.
kokot, co sa so sadikim vypraval jak najlepsi kamarat, co prepustil dinicovcov z basy, hoci mali dostat dozivotie, co stopil kauzu duckeho zmenky, co 2x zrusil rozsudky nad sykorkami a 2x prepustil Lalisa. vykladom "formalnej chyby", ktoru najvyssi sud nasledne poslal dopice, tak sa tam prisiel rozkrikovat ze najvyssi sud je ne-le-gi-tim-ny... este aj sykorovci sa na nom ujebavali.
Prijebany buzerant, co posielal fararov do basy za komanca, co nevie zdokladovat, odkial zobral peniaze na 400 tisicove byty pre seba a deti,
a ked sme tu teda rozhorceni tlacenkami. uniklo ti, ako sa jeho synacik stal justicnym cakatelom PREDTYM ako ziskal diplom z prava? a chudak mlady pracovity, este aj deklaroval uspory 165k, nasetrene z birmovky, dary od rodiny, brigady,
akoze fakt uz dopice matere, ci psej matere, ak ty nechapes suvislosti preco slusny clovek Harabina nepovazuje ani za cloveka hodneho slusneho pozdravenia, ked ho stretnes na ulici, tak potom uz je to s tebou zle.
a so mnou je to zle, ze furt na teba reagujem, lebo tvoje inklinovanie k extremistom typu "ja som ho nevolil, ale ved ma pravdu!!!!, dunningkruger 4000, kriticke myslenie minusove, stiahnes ludi na svoju uroven a ujebes ich skusenostami.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 31 neregistrovaných