... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 20. Januára 2021, 22:32

SNS vyzýva Igora Matoviča, aby nakúpil aj ruskú vakcínu proti covidu. „Žili sme v dobe, kedy všetko, čo bolo z východu, bolo dobré. Dnes žijeme v dobe, kedy všetko, čo prichádza zo západu, má byť to najkvalitnejšie. Sme presvedčení, že ak existujú očkovacie látky aj na východ od SR, tak vláda je povinná ich zabezpečiť.“

na zaklade coho si privatizersky synacik povolanim dyslektik mysli, ze niekto je povinny nakupovat ruske vakciny?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 20. Januára 2021, 22:49

Je mi to viac menej jedno, ale asi až taká zlá tá vakcina nebude, keď ju idú vyrábať (neviem či aj nie pre svoju potrebu) Nemci a aj Švédi sú otvorený jej nákupu. Tak prečo ju nevyužiť, ak je k dispozícii.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 00:08

Killo napísal:
https://pravnystat.eu/

komentar : "66 sudcov a 90 advokatov bije na poplach, ze je ohrozeny pravny stat. Vraj sa nadmieru vyuziva vazba, prekazaju im spolupracujuci obvineni a samozrejme najviac to, ze o tej vsetkej spine, co sa tu diala, pisu media. Doteraz bolo podla nich zrejme vsetko v poriadku."

Tak, zacalo sa vysetrovat a zatykat, a tym padom asi zacina tiec do topanok aj "mensim" rybam, tak sa zacinaju bat a spisuju peticiu. KrasTne je chobotnica rozrastena napriec republikou. Good ide Slovakia
Len aby sme sa tu potom náhodou nemali ešte horšie ako doteraz
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 06:54

boborjelotor napísal:
na zaklade coho si privatizersky synacik povolanim dyslektik mysli, ze niekto je povinny nakupovat ruske vakciny?
Asi na zaklade svojich nehnutelnosti v Moskve, zrejme je za ne stale niekomu dlzny
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 07:27

pista pointa bola to, ze tento skurvysyn tu hlasi, ze vlada je POVINNA kupovat z Ruska. ja viem, ze mas Rusko rad, maju aj zbrane len obranne a nie utocne, a do sirsieho kontextu s tebou nema vyznam ist,
ale ked povies A, povedz aj B...su otvorenI vyrobe a nakupu sputnik chipovania, ak...
Germany has made it clear that this would only happen if the European Medicines Agency (EMA) were to give its approval to the Sputnik V vaccine
O certifikaciu ani len nepoziadali zatial, ich argument, ze uz zacipovali milion ludi hovori o com? ze nezomreli po podani vakciny? ta fajne, to by snad clovek cakal, ale nehovori nic o ucinnosti, nevidel som este ziadne kredibilne reporty, ktore by im prisudzovali viac ako 80% ucinnost. V tomto vlakne sa s percentami dost tazko naraba, lebo im tu ludia akosi nechcu rozumiet, ale ked niekto pred teba polozi tanier s 5 chlebmi natretymi nutelou, ale povie ti, ze jeden z nich je natrety hovnom... a ak si ho vyberies, musis ho zjest...tak sa toho taniera nedotknes.
Iste, ak niekto iny ako Rusi povie, ze sputnik je kvalitna vakcina, nech sa paci, nech to vyrabaju, predavaju, ockuju, nech to prejde normalnym procesom ako ostatne vakciny.
Ale nie tak, ze nejaky kokot bude bliakat, ze co je z Ruska, to je dobre, a kupte to, lebo ja mam s Rusmi ksefty, ktore som nedokazal dodzrat lebo som sa nedostal do parlamentu a vlady.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 08:44

Bobor to povinná je trochu vytrhnuté z kontextu. Sám dodal, že „Samozrejme je dôležité, aby tieto vakcíny prešli testovaním a príslušnou registráciou."

A má podľa mňa pravdu, ak máš niečoho nedostatok, tak mal by si sa pozrieť aj na iné možnosti, ako to získať.

A zase sme pri tom, že Nemci si tiež už obzerajú túto možnosť. Briti, Švédi tak isto. Maďarov tu písať nebudem, keďže tam to funguje ešte horšie ako za Danka.

Ale tak podľa tvojej logiky neviem či by trebalo aj Nemcov brať vážne, keďže tiež všelijak sa snažia obchádzať sankcie aby mohli kšeftovať s tým zlým Ruskom. Keďže plyn im treba, ak chcú byť zelenší a bez Jadra. A inde tak lacný plyn nezoženu.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 08:57

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 05:26, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 09:06

Vladimir kokotovic si z vlastnych obyvatelov spravil pokusne kraliky, ked prikazal masivne ockovat Sputnikom este pred ukoncenim 3. Fazy klinickych testov. A aj tie prve dve fazy prebehli za velmi zvlastnych podmienok.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 09:31

Mimoparlamentnú SNS znepokojujú riziká vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Ako pre TASR uviedol podpredseda strany Jaroslav Paška, viaceré spoločnosti dokončujú klinické štúdie svojich produktov, no podľa jeho slov zamlčiavajú nedostatky a nejasnosti z testovania, očakávateľné komplikácie z produkčného a realizačného procesu, či riziká možných sprievodných zdravotných problémov.

takze najprv zacneme v novembri a decembri vyvolavat paniku, ze vakciny su napicu, a potom v januari zacneme tlacit Sputnik, o ktorom vieme z moscowtimes.ru ze ma vraj 91% ucinnost.
dakujem, to radsej vysadim tie vitaminy...
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 09:32

Ku*va chlapi to neviete, ze Sputnik ma 180% uspesnost ? Zaockovany clovek rozsiruje imunitu kvapockami tak ako nakazeny clovek virus!
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 10:56

Kym to nepreveri kazda liekova agentura aka existuje tak by som do toho nesiel.. rusov si za poslednych 100 rokov pozname, vsetko ojeby alebo tajne. Tam pravdu nevypustil nikto ani omylom. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 11:04

MatusRK napísal:
Len aby sme sa tu potom náhodou nemali ešte horšie ako doteraz
takze status quo, kedy verejni cinitelia, sudy, policia nekonaju v medziach zakona a v prospech statu, ale v prospech zaujmovych osob, takzvanych "nasich ludi", a preferuju z toho len a len zaujmove skupiny, je podla teba vyhovujuci?
Vzdy to moze byt aj horsie, naivne sa ale domnievam, ze ak uz zacne nejaka ocista systemu, tak aj novi ludia, ktori nahradia takychto korupcnikov, uz budu opatrnejsi. Mozno zacnu ojebavat sofistikovanejsie, mozno budu ojebavat menej. Pestovat si tu tieto zabehnute struktury a korupcne schemy, lebo to uz je taky napicu standart, sa mi nezda ako dobry pristup
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 12:35

To, že treba vytrhať burinu, som samozrejme za. Možno som len paranoik a obávam sa čo bude , keď "odstavia" taký ústavný súd, súdna mapa je tiež podľa mňa chujovina.
Predsa len máme tu pána premiéra zrelého na psychiatriu(ktorého som bohužiaľ aj sám volil), mafiána , min.spravodlivosti čo si robí picu zo smrti človeka...
Ale stále dúfam že to bude nejako dobre
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 12:53

MatusRK napísal:
min.spravodlivosti čo si robí picu zo smrti človeka...

Rozved, to som nepocul. A smrti cloveka, myslime tu samovrazdu ktorou sa chcel vyhnut hanobnemu stihaniu ako najvyssi predstaveny PZ SR a siahaniu na majetky?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 13:00

[font=Roboto, Verdana, Geneva, sans-serif]Pani ministerka, mňa len strašne se*ie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu!” „No Kuciak ani Palach to nebol,”[/font]reagovala.[font=Roboto, Verdana, Geneva, sans-serif]„Toto som potreboval počuť,”[/font]povedal jej.

Kolikova bola na Pumpe...ale neviem, ake je toto picorobenie si z Lucanskeho.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 96 neregistrovaných