... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
bmwbmwbmw123
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 5.1.2021
Auto: bmw e60 520i
Kraj: Nitriansky

BMW E60 520i - dvouhmotový setrvačník, spojková sada

Utorok, 5. Januára 2021, 22:23

Ahoj přátelé,

stala se mi taková nemilost. Hledal jsem náhradní díly na svůj vůz podle VIN, ale sešli se mi díly, které jsou totálně k ničemu. Objednal jsem tento setrvačník (SACHS 2294 001 399) , spojkovou sadu (LUK 623 3235 00). Když dám lamelu do setrvačníku tak je tam vůle 10mm, takže je pravděpodobně lamela 230 a setrvačník 240... přítlačný talíř na setrvačníku sedí... Myslel jsem tedy, že je chyba v tom, že mám dvě rozdílné značky. Hledal jsem tedy jinou spojkovou sadu na setrvačník 240, ale i přes to, že jsem našel od značky sachs jako je setrvák tak je lamela v té sadě také jen 230, takže to bych si moc nepomohl. Porozhlížel jsem se tedy po setrváku značky LUK, který by byl 230, ale nikde na internetu takovou informaci nemohu najít. Auto mi stojí odstavené daleko ode mě a rád bych tedy zjistil jaké díly budu potřebovat, ale nemohu se na to podívat sám. Nějaký způsob jak objednat správné díly? Nejsem mechanik, díly jsem hledal podle VIN a potom se stane taková blbost... Prosím nemáte někdo nějakou zkušenost?

Předem děkuji.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: BMW E60 520i - dvouhmotový setrvačník, spojková sada

Streda, 6. Januára 2021, 13:13

Vsak si otvor bmwfans, katalog dielov a podla original čísla kup. Tiez nieje nikde napísané, ze lamela sedi v zotrvaku na milimeter, zvlast na chcipnutej 520i moze byt mensia a pasovat.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných