... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
Wakumie
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 5.1.2021
Kraj: Trnavský

Kúpa e91 320d

Utorok, 5. Januára 2021, 13:01

Zdravím, som tu nový a na fóre som toho moc nenašiel, uvažujem nad kúpou e91 320d - ako som zistil, pravdepodobne ročník max 2007, motor M47 a najlepšie z výroby bez DPF, manuál. Cena tak maximálne do 5 000, no radšej lacnejšie, nech zostane na úvodný servis :).
Ohľadom výbavy, odcenil by som veľký displej (názov myslím CIC?), no nemusí byť, zvyšok mi je viacmenej jedno... Chcem sa preto spýtať, dá sa v takejto cene zohnať niečo schopné? Tie auta majú vysoký nájazd, a dosť sa bojím cien za servis... Nehovorím, že "nemám na banány", no niesom ochotný vrazat každý mesiac stovky do auta len tak. Prípadne, ešte 318d, no do toho by som asi moc nešiel..
Takže na záver, je mi jasné že každé auto je v inom stave, takže to ťažko povedať, ale chcel by som vedieť váš názor, ci to má zmysel, alebo hľadať radšej niečo iné.. Veľmi pekne ďakujem za každú odpoveď, Martin :)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Kúpa e91 320d

Utorok, 5. Januára 2021, 17:20

A co sa pytas vlastne? Bez DPF realne rv. 2005. Kupis to aj za 3000e ako tak pojazdne, no niesu to nejak kvalitne auta, takze tu ostatnú dvojku v tom stopis, ani nezblnkne, ked to budes chciet mat funkcne.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných