... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Jakub7
Autor témy
Príspevky: 199
Registrovaný: 31.5.2017
Kraj: Banskobystrický

e91 Bi-Xenon automatické nastavenie svetiel

Nedeľa, 20. Decembra 2020, 22:24

Ahojte dufam že niekto bude vediet pomoct.. mám e91 s Bixenon a vždy po štarte obe svetla zišli dole a potom hore a nastavili sa do potrebnej výšky podla snimačov na náprave. nedávno som zaregistroval že pravé svetlo ostalo stát a nehýbe sa ani po naštartovaní.. lavé šoferove funguje normalne. Zhodil som dole podblatník a vybral motorček zo svetla.. skušal zapinat a štartovat a kamarát sledoval motorček... ten sa ani nepohol... tak som rozobral aj druhu stranua motorčeky prehodil medzi sebou.. no lavé svetlo funfuje stále a pravé nie .. motorčeky su tym pádom obidva OK.. kontakty a konektor svetlu je v poriadku, viete niekto kde hladat chybu ? dakujem krásne za každu reakciu či postreh
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: e91 Bi-Xenon automatické nastavenie svetiel

Nedeľa, 20. Decembra 2020, 23:00

Zrejme máš niečo vo svetle ulomené. keďže motorček je ok.
 
Užívateľov profilový obrázok
Jakub7
Autor témy
Príspevky: 199
Registrovaný: 31.5.2017
Kraj: Banskobystrický

Re: e91 Bi-Xenon automatické nastavenie svetiel

Pondelok, 21. Decembra 2020, 07:01

áno motorček je okj pretože ked ho napojím na druhe svetlo tak sa zasunie a naspat povytiahne.. vo svetle nič zlomene nieje ja som ten motorček mal zo svetla vonka a tak sme sledovali či sa hýbe jednoducho ako keby do praveho svetla nešla štava pre ten motorček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných