... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

reklamne predmety bmwklub.sk
 
bejuraj
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 7.12.2020
Auto: BMW X3 e83
Kraj: Trnavský

X3 e83 rozvodovka vibruje podla otaciek

Pondelok, 7. Decembra 2020, 22:32

Dobry vecer priatelia.Vlastnim X3 E83 2,0 110kw 2007.Asi pol roka mi nieco klepoce od podvozku doslovne pod zadkom.Najprv som myslel,ze by to mohlo byt niakou zle vyvazenou pneu.To som po kupeni novych diskov a pneu vylucil,,disky som musel kupit,lebo mi jeden v pneuservise praskli,no dali to zazvarat a malo by byt vsetko ok,radsej nepouzivam,,...Nasledne son skusal hardy spojku,kedze uz som ju par krat menil ale nebol to ten isty zvuk ako vzdy pri jej poskodeni,,Po dlhsej dobe a lozeni po roznych servisoch beznadejne ze je vsetko ok,misi sa to prejavyt atd.som si dnes prenajal dvyhak a zistil som,ze ten zvuk je valivy,zavysli od otaciek,vo vyssich sa straca hlucnostou,v nizsich je frekvencia dunivejsia hlucnejsia a pri dojazde to stichne.Ide to od rozvodovky a najvyraznejsie to je pocut od rozvodovky smer na predny kardan.Predpokladam KO niakeho loziska,ale tak niesom mechanik,no na 100% je tam nieco na prd.Viete mi prosim poradit niekoho,kto mi to zhodi a zrepasuje za seriozne peniaze?Som z Piestanskeho okresu a auto fakt surne potrebujem denne kvoli istym zdr.problemom.Dakujem vopred za dobry typ.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných