... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 14:07

No myslel to tak, ze miesto povinneho citania veci ktore uz dnesnej generacii nic nehovoria, nezaujimaju ju, su nemoderne, nestotozitelne a vo vysledku len opajcnu obsah z netu a ani to necitaju, by mohli citat nieco, co im aspon daku omrvinku da. A pokial viem a pokial som precital dakych 180str. je to neosobne zhrnutie FAKTOV na zaklade zdrojov ktore su hojne uvadazne pod skoro kazdou stranou, niesu tam ziadne domienky, len to co je uz potvrdene a stalo sa.. Ono sa asi ani neda pisat o statnej mafii nejake svoje domienky pretoze velmi rychlo skoncis s oznamenim za ohovaranie ci rovno zalobou, v tom je smeracka zgerba znama. Tu zalovat nieje co.

Oi dejepis.. dufam, ze teraz naserem nejakeho historika prvej doby ladovej a davneho cloveka ked poviem, miesto kokotin ako co bol australopitekus by sa mali radsej zhusta ucit vyznamne milniky historie na ktorych stoji dnesny svet a z ktorych dodnes tazime. Hej aj z australopiteka tazime, teda podla vedcov-ateistov ale uz nie tak priamo ako napr. z rimskej politiky, nespocetnych vojen a posledneho storocia o ktorom bolo par stran na konci ucebnice. Pořád se neco deje ale 50 stran su nepodstatne chujoviny ked zomrel ludovit 14ty a posledne 3 su venovane dejinam ktore sformovali to, co zijeme a neny tyzdna milan, neny tyzdna aby sa cosi nedialo. Toz, cele skolstvo je zastarana kktina. Inak ten komunizmus ma vzdy vie rozcitit, za jedno mas namestia obetiam komunizmu, brat mojho otca a jeho otec boli v jachymove lebo nepodpisali drustvo a komunisti ti smrdia popod nos vsade do dnes a v skole ti nepovedia nic. Ja som mal z dejepisu vzdy 1 lebo ma to bavi ale nespomeniem si na nic o komunizme okrem Chruscova ktory paradoxne uz komunizmus povalil jak sulik vladu. Potom mladi prijebanci s tekvicovym late v ruke dristaju, ze to nebol pravy socializmus a treba 2.0. Komunisti si s nacistami neboli nic dlzni a mali byt uplne rovnako mimo zakona. Ale ked ta dejepis uci 55 rocny byvaly komunista.. co cakat.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 14:44

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 07:54, upravené celkom 2 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 14:56

Preco nie, vsak je to za náma. Pche to je davno zruseny! ibazeby....
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 15:00

dnes by to bolo trosku naopak. film by sa musel volat The Parent.
posles decku spravu, ze by uz mohlo tyzden po termine odovzdat domacu ulohu, mamka sa pride stazovat rovno riaditelke, ze co si to ucitel dovoluje, pretazovat deti.
Skola ma peniaze podla poctu ziakov a nicoho ineho, takze v zakladnych skolach su aj deti, ktore maju byt v specialnych, nie je to dobre pre nikoho, len pre jebnute krive ego rodicov, co maju pocit, ze je hanba, ze decko chodi do specialky, a pre riaditela, lebo za integrovaneho ziaka dostane viac penazi, skola plati psychologicku, troch asistentov, viac zamestnancov, viac ziakov, viac penazi. Na kvalitu sa nehladi.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 16:52

Dnes pocas distacneho studia na skolach je vela socialnych pripadov kde dieta ktore chodilo predtym do skoly s mekbukom, ipadom atd doma "nema internet". Len preto aby sa ich dieta nemuselo zucasnovat online vyucovania pocas doby kedy by inak bolo v skole.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 20:31

no pokial nemaju megbuk s m1 tak im to mozno aj sekalo. dobra metoda ako odjebat decko na dve doby, najprv mu pojebat hodnotovy rebricek drahymi hrackami a potom odroeknut vzdelanie.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 21:31

pretoze skolska dochadzka sa vnima ako povinnost, ako zakon, ktory ti to prikazuje. Coraz viac rodicov to chape podobne ako dopravnu vyhlasku. Vedia, ze na krizovatke musia dat smerovku, ale nechapu preco. Je to prikazane, ale hlbsi vyznam nevidia, nechcu vidiet. A ked im to vysvetlis, ze tu smerovku nedava pre seba, ale pre ostatnych, ze s nou KOMUNIKUJE - auta davajuce prednost na kruhaci vedia, ze mozu ist, lebo odbocis, ale halvne..ked sa chystam zastavi, odbocit, NAJPRV dam smerovku, potom brdzim. lebo uz ta smerovka povie tomu zamnou, ze ma brzdit, bude to plynule, bez dupania na brzdy. ale ked to takto nevnimas, vnimas to len ako automaticky pohyb, ze uz ked ruka kruti volantom tak pocas otacania zavadi prstom o blinker nech ho tam teda jebne. A takto vnimaju mnohi aj skolsku dochadzku. Chodit tam, a dostat nejake znamky. Oni ani nevidia zmysel, len vedia, ze to potrebuju. Nie vzdelanie. Autistic fun fact: pred 4 rokmi som temu o smerovkach otvoril aj tu niekde v pokeci, a jeden ucastnik debaty aj tohto vlakna za posledne dni, sa vyjadril rovnako "naco smerovku, sak nech si kazdy jazdi ako chce", ale nebudem menovat, lebo by som bol oznacovany za stbaka zas.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 18. Novembra 2020, 22:20

A povedal presne "šak"?
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 19. Novembra 2020, 07:34

Ono je akasi korelacia medzi porusovanim uplne banalnych (hoc aj nepisanych) pravidiel a toho byt proste chuj. Nepouzivanie smerovky s jebnutim plastovej flase do odpadu na sklo hoc tieto dve nadoby stoja hned vedla seba.
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Novembra 2020, 13:23

Rovnako nevedel povedať, ako chce zabrániť tomu, aby ľudia z viac postihnutých regiónov cestovali tam, kde bude situácia s koronavírusom lepšia.

„Môže sa stať, že niekto pôjde z červeného okresu do oranžového, ale nemigrujú všetci. A tí, čo migrujú, si budú dávať pozor, aby dodržiavali predpisy v danom regióne,“ vyhlásil.


Mongólsko určite zajasalo.

Vieme ako to bolo na Orave, horná Orava sa najebala na všetky svetové strany.
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Novembra 2020, 19:39

Keď si porovnám Krajciho a Sulikov plán, do rovnice pridám premennú reakcie Pána premiéra, tak mám vážne strach, aby sme si vôbec zalyžovali cez zimu 😪. Ide čas vianočných trhov, tak zákažme aj terasy 🤦🏻‍♂️
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Novembra 2020, 13:12

tak Monika nam zaspievala. Robert F. uz isto oslavuje :)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Novembra 2020, 13:24

Kde, co?
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Novembra 2020, 13:27

\:D/
opicka
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Novembra 2020, 13:36

Tolko mi doslo, ze nie todova. :D Ale co, ci sa nevie, iba ze uz vypoveda?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných