... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
lukas.vascak
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 21.4.2012
Auto: BMW 320d
Kraj: Košický
Bydlisko: Richnava

zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Sobota, 14. Júla 2012, 16:22

zdravim pani

nevie my nekto poradit vyskitol sa mi taky problem mal som minule na svojom bmw pripojeny privesny vozik smerovky predtym sli vsetky okej od kedy som pripojil vozik a nasledne ho odpojil prava smerovka ide neako dost rychlo pritom vsetky ziarovky vsetko je okej nestretol sa nekto s takym problemom zapnem vystrazni trojuholnik ide vsetko okej len ked zapnem pravu smerovku ide rychlo lava pritom ide normalne co my poradite co sa mohlo stat je to taky priznak ako keby bola nektora ziarovka v tahu vymenil som vsetky ziarovky nadalej to pokracuje dikkk
 
Užívateľov profilový obrázok
matysE46
Príspevky: 124
Registrovaný: 9.5.2011
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Púchov - Záriečie

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Sobota, 14. Júla 2012, 19:43

ja som mal podobny problem..vymenil som ziarovky na celej problemovej strane a bolo to ok..ono ked vizualne vyzera ziarovka v poriadku to este neznamena, ze v poriadku je.. 8) mne pomohla vymena.. :thumbup: daj vediet potom ci si to vyriesil.. :thumbup:
 
lukas.vascak
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 21.4.2012
Auto: BMW 320d
Kraj: Košický
Bydlisko: Richnava

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Nedeľa, 15. Júla 2012, 09:02

zdravim ja som ziarovky vymenil vsetky ale problem pretrvava nadalej tiez samozrejme ze ma napadlo ze to moze byt ziarovka hned ako vobec nechapem co to moze byt na tej jednej strane
 
Užívateľov profilový obrázok
stevo699
Príspevky: 191
Registrovaný: 3.8.2011
Auto: BMW e90 330i
Kraj: Bratislavský

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Nedeľa, 15. Júla 2012, 09:23

Ja mám podobný problém mne ale blikne pravá smerovka rýchlo iba trikrát za sebou a potom už normálne a keď hodím zase pravú smerovku tak už ide ako má. Vždy sa to udeje len pri prvom vyhodení pravej smerovky po naštartovaní #-o ale nejak extra mi to nevadí :-"
Diagnostika sa tvári že sa nič nedeje :-k
BMW e90 330i
EX: BMW E46 330dA
 
lukas.vascak
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 21.4.2012
Auto: BMW 320d
Kraj: Košický
Bydlisko: Richnava

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Nedeľa, 15. Júla 2012, 10:16

ani mne by to nevadilo keby to neblikalo stale a das smerovku blika 2 krat rychlejsie ako obvikle neje to moc pekne a ma to az znervoznuje keby to robilo aspon nekedy roby to stale neviem co s tim budem robit :((
 
Užívateľov profilový obrázok
K1ic0
Príspevky: 92
Registrovaný: 15.12.2009
Auto: E46 320D
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Nedeľa, 15. Júla 2012, 11:50

stevo699 napísal:
Ja mám podobný problém mne ale blikne pravá smerovka rýchlo iba trikrát za sebou a potom už normálne a keď hodím zase pravú smerovku tak už ide ako má. Vždy sa to udeje len pri prvom vyhodení pravej smerovky po naštartovaní #-o ale nejak extra mi to nevadí :-"
Diagnostika sa tvári že sa nič nedeje :-k


mal som presne tvoj problem, bliklo to rychlejsie a potom normalne.. skontroluj ziarovku a ocisti kontakty.. urcite to pomoze.. vlastna skusenost. mal som zakorodovanu objimku na prednej smerovke.. ale pre istotu pozri aj bocnu a zadnu
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Nedeľa, 15. Júla 2012, 21:17

presne ako piše K1ic0
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
matoon
Príspevky: 9
Registrovaný: 11.3.2010
Auto: bmw 323i e46
Kraj: Nitriansky

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Utorok, 17. Júla 2012, 22:17

ja som mal to iste, vzadu som mal prasknuty kontakt, uplne malicky, bolo to pred dvoma rokmi ked som robil STK, myslel zom ze ziarovka je to , ale bol to kontakt, zohnal som podobny kontakt z elektrikarskych veci a napasoval som to tam, funguje doteraz...
 
Užívateľov profilový obrázok
Majo320
Príspevky: 1583
Registrovaný: 12.8.2007
Auto: BMW E36
Kraj: Zahraničie

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Piatok, 20. Júla 2012, 20:40

Ak mas tazne moze byt problem v kontaktoch co su na el. zasuvke pre pripojenie . privesu.
ja mam dorobene Westfalia odpojil som riadiacu pre prives a hotovo zaujimave je ze ked som mal pripojeny prives tak fungovalo vsetko ok po odpojeni privesu zacne prava strana zrychlene blikat. Na diagnostike bola chyba zla ziarovka na privese.
 
Užívateľov profilový obrázok
naftaman
Príspevky: 366
Registrovaný: 9.12.2011
Auto: BMW E46 330d 135kw
Kraj: Trnavský

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Sobota, 21. Júla 2012, 19:09

suhlasim s chlapcami, ja som mal tiež zlu kostru v zadu na svetlach, takisto najprv šla rychlo potom ok, a ked som vypol normalne svetla išla rychlo stale
 
Celezle
Príspevky: 1
Registrovaný: 18.11.2020
Kraj: Banskobystrický

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Streda, 18. Novembra 2020, 18:50

Tak to preto šoféri BMW nepoužívajú smerovky lebo je to večne pokazené 😀😀😀 Ale k veci mám podobný problém vymenené všetky žiarovky a stále to robí tak je to haluze + zadné svetla svietia ako majú no jedno svieti aj tou funkciou ako keď je vypálená žiarovka že slabo svietia brzdové svetla kostry sú prekontrolované v poriadku kontakty vyčistené za dlhú dobu čo robím autá Som nadával na Audi no musím uznať že baworiše motoriše verkelt Je ešte horšie prosté zhnité cárachy na ktorých nič nefunguje...Nemecké ,,premiovky” Majú asi dohodu že v rámci premiovosti ponúkajú nadpriemernú poruchovosť a nespoľahlivosť
 
Užívateľov profilový obrázok
sandrito
Príspevky: 1904
Registrovaný: 29.8.2012
Auto: BMW e61 530d LCi
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Štvrtok, 19. Novembra 2020, 23:05

Celezle napísal:
Tak to preto šoféri BMW nepoužívajú smerovky lebo je to večne pokazené 😀😀😀 Ale k veci mám podobný problém vymenené všetky žiarovky a stále to robí tak je to haluze + zadné svetla svietia ako majú no jedno svieti aj tou funkciou ako keď je vypálená žiarovka že slabo svietia brzdové svetla kostry sú prekontrolované v poriadku kontakty vyčistené za dlhú dobu čo robím autá Som nadával na Audi no musím uznať že baworiše motoriše verkelt Je ešte horšie prosté zhnité cárachy na ktorých nič nefunguje...Nemecké ,,premiovky” Majú asi dohodu že v rámci premiovosti ponúkajú nadpriemernú poruchovosť a nespoľahlivosť

Si uvedomuješ, že tie autá sú už 3x po životnosti a len preto ešte u náš jazdia, že majitelia e46 poväčšinou nemajú na nové a žiaľbohu len humplujú a servis veškere žádny???
Ex:Fiat Punto
Ex:Suzuki Swift
EX:Pugeot 208
VW Passat R6 SFI 4motion
BMW e46 320d
BMW e61 530xd
http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 96153.html" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Rocketman0
Príspevky: 17
Registrovaný: 14.7.2020
Kraj: Nitriansky

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Pondelok, 23. Novembra 2020, 15:46

Jednoznacne ako radia niektory. Skrat na niektorej ziarovke. Na 99% ak jedna zo ziaroviek smerovky alebo kontakt na nej. Predna, bocna alebo zadna
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: zdravim prava smerovka blika strasne rychlo

Pondelok, 23. Novembra 2020, 15:55

Na diag sa da krasne pozrieť ktorá... A žiadny skrat tam nebude, ale ohoreny kontakt, zvýšený prechodovy odpor, tj žiarovka berie menej prúdu ako by mala...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných